penktadienis, spalio 30 d.
Aktualijos
Koronavirusas
Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje skelbiamas karantinas
Lietuvoje sparčiai plintant koronavirusui, Vyriausybė pirmadienį paskelbė apie naujus ribojimus – artimiausiomis dienomis numatoma apriboti susibūrimus, sporto varžybos turės vykti be žiūrovų, o savivaldybėse, kur įvedamas karantinas, bus privalomas kaukių dėvėjimas visose viešose vietose. 
Pasaulio lietuviai
Uostamiesčio gydytojų profesionalumas sužavėjo ir JAV prezidentą
„Buvau labai maloniai nustebintas. Juk ne kiekvienas gauna galingiausios pasaulio valstybės prezidento padėką", - pripažino Nerijus Kaselis. Donaldas Trampas padėkas
Lietuva
Šaltiniai: į Klaipėdą atplaukęs laivas su sprogiomis trąšomis nebuvo priimtas kaimyniniuose uostose
Pirmadienį Klaipėdos uosto direkcija pranešė apie į Klaipėdą atplaukiantį po sprogimo Beirute liūdnai pagarsėjusių amonio nitrato trąšų krovinį, kurį priima
Lietuva
Jungtis tarp Klaipėdos ir Kuršių nerijos: utopija ar realybė?
Apie jungties tarp Kuršių nerijos ir Klaipėdos statybas kalbama jau ne vieną dešimtmetį, tačiau labiausiai šios kalbos suaktyvėja artėjant rinkimams.
Verslas
Investicijos regionuose
„Baltic Comri Technologies“ Klaipėdos LEZ investuos 1 mln. eurų
Lietuvos ir Danijos kapitalo elektros įrangos gamintoja „Baltic Comri Technologies“ (BCT) keliasi į Klaipėdos laisvąją ekonominę zoną (LEZ), kur į naują gamybinį pastatą investuos 1 mln. eurų.
Verslas
Kruizai
Planuotas rekordinis kruizų sezonas šiemet gali visai neįvykti
Klaipėda šiemet planavo rekordinį kruizų sezoną – į uostą turėjo atplaukti 66 laivai, sezonas turėjo būti ilgiausias ir didžiausias, tačiau dėl koronaviruso dar neaišku, ar jis apskritai prasidės. 
Verslas
Klaipėdos uostas
A. Latakas interesų konflikto Klaipėdos uoste neįžvelgia
Pirmadienį Klaipėdos uostui vadovauti pradėjęs Algis Latakas sako neketinantis nusišalinti nuo dalies sprendimų, nes teigia neįžvelgiantis jokių galimų interesų konfliktų. Jis tikina, jog dirbti su nepažįstamais žmonėmis uoste būtų neįmanoma. 
Lietuva
Koronaviruso židinys Klaipėdoje: užsikrėtė 40 privačių globos namų pacientai ir personalas
Vienoje Klaipėdos globos įstaigų užfiksuotas didžiulis COVID-19 viruso protrūkis. Apie tai savo feisbuko paskyroje pranešė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. „2020.04.18 diena ir
Aktualijos
Koronavirusas
Nustatyti dar trys koronaviruso atvejai Lietuvoje
Lietuvoje antradienį nustatyti dar trys koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 21.
Ekonomika
„GRIGEO KLAIPĖDA“
Turtinga, bet liūdna istorija
Taršos skandalo išgarsinto Klaipėdos kartono fabriko savininkai – nuo Hanoverio pirklių iki garsiausių Lietuvos verslininkų Kas sieja Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų
Lietuva
„Fox News“: trys „mirtiniausi“ ES miestai yra Lietuvoje
Remiantis portalo „Fox News“ sudarytu 10 „mirtiniausių“ ES miestų sąrašu, mūsų didžiausiems miestams Klaipėdai, Vilniui ir Kaunui teko „garbė“ užimti pirmas tris vienas. Tokią informaciją jie pateikė remdamiesi Jungtinių Tautų atliktu tyrimu, kuris išmatavo, kiek statistiškai nužudymų tenka 100 tūkst. miesto gyventojų.
NT ir energetika
Investicija
Žuvininkystės aukcioną įsigijo naftos produktų prekybininkė
Bankrutavusios žuvies perdirbimo bendrovės Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatus įsigijo Klaipėdos didmeninės prekybos naftos produktais ir laivų bunkeriavimo bendrovė „Gindana“.
Finansai ir investavimas
„Grigeo Klaipėda“
Dėl pareikštų kaltinimų sustabdyta prekyba „Grigeo" akcijomis
Prokuratūra pirmadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl aplinkos taršos nevalytomis nuotekomis Klaipėdoje.  Aplinkos apsaugos departamento duomenimis, už tai atsakinga uostamiestyje veikianti bendrovė „Grigeo Klaipėda“.
Verslas
Klaipėdos jūrų uostas
Prezidentūra reikalauja uosto vadovą paskirti greičiau
Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Jaroslavas Neverovičius ketvirtadienį paragino greitai paskirti naująjį Klaipėdos uosto vadovą.
IQ Tema
Laivai su šilko burėmis: kada Kinija atplauks į Klaipėdos uostą?
Vienintelis Lietuvos jūrų uostas buvo sulaukęs išskirtinio kinų dėmesio. Jiems durys buvo privertos, bet neužtrenktos.
Lietuva
Klaipėdiečių vienybė ir didvyriškumas: iš jūros ištraukė dvi moteris ir du vaikus
Vos tragedija nevirtusi popietė Klaipdėdoje tapo puikiu didvyriškumo ir bendrystės pavyzdžiu.
Pramogos
Natalija Bunkė atskleidė, kur buvo dingusi: „nesiliauju braukti ašarų“
Natalija Bunkė patenkino internautų smalsumą ir pranešė, kodėl kurį laiką buvo dingusi iš socialinių tinklų. Moteris prisipažino, kad pastarosios dienos buvo itin sunkios, mat teko atsisveikinti su mylimais namais Klaipėdoje.
Verslas
Klaipėdos ambicijoms įgyvendinti reikalingi greiti veiksmai ir aiški vizija
Klaipėdos uostas puikiai žinomas Baltijos jūros regione ir yra jo pažiba. Tačiau pats miestas tarptautiniu lygiu išlieka santykinai blankus, nors jo vadovai, verslas ir aktyvistai tiki, kad tai pavyks pakeisti.
Verslas
Lietuva laukia didesnių Kinijos investicijų, nors nerimas dėl politikos išlieka
Lietuva per artimiausius porą metų tikisi investicijų iš Kinijos proveržio, o centrine ašimi galėtų tapti Klaipėdos uostas.
ŽYMA
KLAIPĖDA