ketvirtadienis, liepos 2 d.
Verslas
Kruizai
Planuotas rekordinis kruizų sezonas šiemet gali visai neįvykti
Klaipėda šiemet planavo rekordinį kruizų sezoną – į uostą turėjo atplaukti 66 laivai, sezonas turėjo būti ilgiausias ir didžiausias, tačiau dėl koronaviruso dar neaišku, ar jis apskritai prasidės. 
Verslas
Klaipėdos uostas
A. Latakas interesų konflikto Klaipėdos uoste neįžvelgia
Pirmadienį Klaipėdos uostui vadovauti pradėjęs Algis Latakas sako neketinantis nusišalinti nuo dalies sprendimų, nes teigia neįžvelgiantis jokių galimų interesų konfliktų. Jis tikina, jog dirbti su nepažįstamais žmonėmis uoste būtų neįmanoma. 
Lietuva
Koronaviruso židinys Klaipėdoje: užsikrėtė 40 privačių globos namų pacientai ir personalas
Vienoje Klaipėdos globos įstaigų užfiksuotas didžiulis COVID-19 viruso protrūkis. Apie tai savo feisbuko paskyroje pranešė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. „2020.04.18 diena ir
Aktualijos
Koronavirusas
Nustatyti dar trys koronaviruso atvejai Lietuvoje
Lietuvoje antradienį nustatyti dar trys koronaviruso atvejai, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 21.
Ekonomika
„GRIGEO KLAIPĖDA“
Turtinga, bet liūdna istorija
Taršos skandalo išgarsinto Klaipėdos kartono fabriko savininkai – nuo Hanoverio pirklių iki garsiausių Lietuvos verslininkų Kas sieja Vakarų Lietuvos pramonės ir finansų
Lietuva
„Fox News“: trys „mirtiniausi“ ES miestai yra Lietuvoje
Remiantis portalo „Fox News“ sudarytu 10 „mirtiniausių“ ES miestų sąrašu, mūsų didžiausiems miestams Klaipėdai, Vilniui ir Kaunui teko „garbė“ užimti pirmas tris vienas. Tokią informaciją jie pateikė remdamiesi Jungtinių Tautų atliktu tyrimu, kuris išmatavo, kiek statistiškai nužudymų tenka 100 tūkst. miesto gyventojų.
NT ir energetika
Investicija
Žuvininkystės aukcioną įsigijo naftos produktų prekybininkė
Bankrutavusios žuvies perdirbimo bendrovės Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono pastatus įsigijo Klaipėdos didmeninės prekybos naftos produktais ir laivų bunkeriavimo bendrovė „Gindana“.
Finansai ir investavimas
„Grigeo Klaipėda“
Dėl pareikštų kaltinimų sustabdyta prekyba „Grigeo" akcijomis
Prokuratūra pirmadienį pranešė pradėjusi tyrimą dėl aplinkos taršos nevalytomis nuotekomis Klaipėdoje.  Aplinkos apsaugos departamento duomenimis, už tai atsakinga uostamiestyje veikianti bendrovė „Grigeo Klaipėda“.
Verslas
Klaipėdos jūrų uostas
Prezidentūra reikalauja uosto vadovą paskirti greičiau
Prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Jaroslavas Neverovičius ketvirtadienį paragino greitai paskirti naująjį Klaipėdos uosto vadovą.
IQ Tema
Laivai su šilko burėmis: kada Kinija atplauks į Klaipėdos uostą?
Vienintelis Lietuvos jūrų uostas buvo sulaukęs išskirtinio kinų dėmesio. Jiems durys buvo privertos, bet neužtrenktos.
Lietuva
Klaipėdiečių vienybė ir didvyriškumas: iš jūros ištraukė dvi moteris ir du vaikus
Vos tragedija nevirtusi popietė Klaipdėdoje tapo puikiu didvyriškumo ir bendrystės pavyzdžiu.
Pramogos
Natalija Bunkė atskleidė, kur buvo dingusi: „nesiliauju braukti ašarų“
Natalija Bunkė patenkino internautų smalsumą ir pranešė, kodėl kurį laiką buvo dingusi iš socialinių tinklų. Moteris prisipažino, kad pastarosios dienos buvo itin sunkios, mat teko atsisveikinti su mylimais namais Klaipėdoje.
Verslas
Klaipėdos ambicijoms įgyvendinti reikalingi greiti veiksmai ir aiški vizija
Klaipėdos uostas puikiai žinomas Baltijos jūros regione ir yra jo pažiba. Tačiau pats miestas tarptautiniu lygiu išlieka santykinai blankus, nors jo vadovai, verslas ir aktyvistai tiki, kad tai pavyks pakeisti.
Verslas
Lietuva laukia didesnių Kinijos investicijų, nors nerimas dėl politikos išlieka
Lietuva per artimiausius porą metų tikisi investicijų iš Kinijos proveržio, o centrine ašimi galėtų tapti Klaipėdos uostas.
Verslas
Klaipėda svarsto rinktis elektrinius autobusus
Klaipėda svarsto ateityje keleivių pervežimui naudoti elektra varomą transportą. Pasak miesto mero Vytauto Grubliausko, planuojama parengti studiją dėl galimybių diegti tramvajų arba pirkti elektrinius autobusus.
Verslas
Klaipėdos proveržio strategija: pasiruošt, dėmesio, ...
Dar šiais metais turėtų būti parengta ir pasirašyta Klaipėdos ekonominės plėtros strategija, kuriai naudojamas ir skambesnis proveržio pavadinimas. Tačiau už strategijoje nubrėžtas kryptis svarbesnis klausimas, ar pavyks ją įgyvendinti?
Verslas
Poros valandų stotelė
Vien galimybės priimti kruizinius laivus Klaipėdai nepakanka.
Aktualijos
Lyg Siamo dvyniai
Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas įsitikinęs, kad savivaldybė galėtų prisiimti daugiau atsakomybės už uosto veiklą ir tapti viena jo dalininkių. Apie uostamiesčio iššūkius su jo vadovu kalbėjosi IQ žurnalo vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius.
Aktualijos
Savižudžio drama ant Londono Westminsterio tilto
Ankstų penktadienio rytą Londono specialiosios tarnybos buvo skubiai iškviestos ant Westminsterio tilto išgelbėti vyrą, prie savo galvos laikiusį ginklą ir grasinusį išgerti butelį baliklio, - pranešė standard.co.uk.
ŽYMA
KLAIPĖDA