pirmadienis, sausio 18 d.
Lietuva
Atskleistas įtakingiausias Lietuvos politikas
Lietuvoje įtakingiausia politike toliau laikoma prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmadienį paskelbė naujienų portalas delfi.lt.
Lietuva
Mylėti palikusius: ar Lietuva tikrai nori tvirtesnių santykių su emigrantais?
2016 m. Seimo rinkimuose balsavo mažiau nei dešimtadalis tokią teisę turinčių emigrantų. Ar Lietuva tikrai nori stipresnės bendrystės su jais?
Lietuva
Lietuva išsiunčia tris Rusijos diplomatus
Lietuva nusprendė išsiųsti tris Rusijos diplomatus ir taip parodyti solidarumą Britanijai dėl buvusio rusų šnipo apnuodijimo, pranešė užsienio reikalų ministras.
Pramogos
G. Liaudanskas-Svaras pasakė, ką darytų, jeigu gatvėje sutiktų R. Karbauskį
Grupė „G&G Sindikatas” garsėja itin pilietiškais ir drąsiais pasisakymais įvairiomis aktualiomis problemomis. LNK laidoje „Kitu kampu” grupės nariai atviravo apie tai, kodėl jie nebijo kalbėti, o lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras atskleidė, ką darytų, jeigu gatvėje sutiktų Ramūną Karbauskį.
Verslas
Visos gipso galimybės
Tūkstančius metų statybose naudojamas gipsas savo aktualumo nepraranda ir šiandien. Dėl plačių panaudojimo galimybių ši medžiaga išlieka nepakeičiama sprendžiant skirtingus uždavinius: tiek siekiant aukšto lygio garso ir šilumos izoliacijos, atsparumo ugniai, tiek ieškant patrauklių dekoratyvių sprendimų.
Lietuva
Per du mėnesius politikė gėlėms išleido 600 eurų
Parlamente toliau netyla kalbos apie buvusią parlamentarę Gretą Kildišienę. Pasirodo, kad moteris per kelis mėnesius spėjo paleisti vėjais daugiau kaip tūkstantį eurų įvairioms kanceliarinėms išlaidoms.
Verslas
Tinkamas glaistas – būtinybė lygiems paviršiams
Kuo ilgiau ir kruopščiau kuriame būsimų namų viziją, tuo skaudžiau tenka nusivilti paaiškėjus, kad realybėje įgyvendintos idėjos atrodo ne taip
Lietuva
Pretendentų į mero postą eilė ilgėja
Vilnius, kaip ir kiti miestai Lietuvoje, bunda iš politinio sąstingio. Politikai ėmėsi ruoštis savivaldybių, o tuo pačiu ir didžiausių šalies miestų merų, rinkimams. Kiekvieną dieną žiniasklaidoje pasirodo nauji pranešimai apie naujų kandidatų pasiryžimą kovoti dėl įtakingos kėdės.
Lietuva
Socialdemokratai žino, kas sukėlė krizę
Lietuvos socialdemokratų partijos lyderiai pateikė savą finansų krizės versiją. Jie surengtoje spaudos konferencijoje įvardijo konkrečius asmenis, dėl kurių kaltės vis dar nekylą algos, o šalis turi daug ir didelių skolų.
Lietuva
R. Paksas vėl pretenduos į prezidentus?
„Tvarkos ir teisingumo“ lyderiui, per apkaltą prezidento sosto netekusiam Rolandui Paksui per iškilmingą Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai pradžios posėdį istorinėje Seimo salėje jau numatyta vieta tarp garbingiausių svečių.
Pramogos
Belaukiant manos iš dangaus
Socdemai šoka viliotinį su rusais. Ar tik apsimetinėja? Prieš kurį laiką čia lankėsi „Gazpromo“ vadai. Dabar lietuviškos valdžios slenkstį mina „Rosatomo“ atstovai.
Pramogos
Aštri kritika ar žaizdų draskymas?
Būna, kai elgiamasi taip, tarsi norima specialiai pakenkti. Visi Efraimo Zuroffo vizitai į Lietuvą, šiais metais ir anksčiau, visos kalbos, kad lietuviai negaudo žydšaudžių ar yra jiems gailestingi, ir prieš dešimt metų, ir dabar man atrodo kenkiantys bendram reikalui.
Lietuva
Kovos su šešėline ekonomika
Vyriausybėje vykusio pasitarimo dėl kovos su šešėline ekonomika metu priimtas kovos su \"ekonominiu šešėliu\" priemonių planas. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius kovą su šešėline ekonomika vadina neabejotinu iššūkiu ir vienu prioritetinių darbų.
Pramogos
Kas diriguoja balaganėliui?
Valstybės tarnyboje niekada nedirbusią, politikoje iki šių rinkimų nesireiškusią verslininkę ir Marijampolės kolegijos dėstytoją iš šeštojo Darbo partijos dešimtuko Prezidentei paskyrus 14-ąja ministre baigėsi XVI Vyriausybės sudarymo balaganas. Niekas turbūt nebesuskaičiuos, kiek vienas už kitą „linksmesnių“ kandidatų ir kandidačių į keturias sau priklausančias Ministrų kabineto kėdes prisiūlė šio prastojo vaidinimo vadovas VU.
Lietuva
Vyriausybė su pasitikėjimo avansu
Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vyriausybę patvirtino su pasitikėjimo avansu. Taip šalies vadovė įvertino naujos, Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos, komandos kompetenciją. Po susitikimo su Vyriausybės nariais šalies vadovė perskaitė pranešimą, tačiau į klausimus neatsakinėjo.
Lietuva
Ministrų portfeliai ne visiems norintiems
Paskirtajam premjerui Algirdui Butkevičiui nepavyko surasti 14 tinkamų kandidatų visoms ministerijoms. Būtent taip pareiškė Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir pridūrė, kad tvirtina nepilnos sudėties Vyriausybę.
Lietuva
Prezidentei tinkamų kandidatų nėra
Šiandien pasklido žinios, kad Prezidentei Daliai Grybauskaitei netiko nei vienas „Darbo partijos“ pasiūlytas kandidatas į ministrus. Dėl šios priežasties šios politinės jėgos vadai nutarė sušaukti skubų susitikimą, pranešė Lietuvos naujienų portalai. „Darbo partijos“ prezidiumo posėdyje turėtų būti svarstoma susidariusi sudėtinga politinė situacija ir galimi jos sprendimo variantai. Manoma, kad kartu su darbiečiais posėdžiaus ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
Pramogos
Rinktinio deguto koalicija
Cirku Seimo rūmuose piktinasi tik naivuoliai. Anądien visuomeninės televizijos žurnalistė svarbiausioje šalies žinių laidoje stebėjosi, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė gana palankiai priėmė socdemų į susisiekimo ministrus siūlomą Rimantą Sinkevičių. Atseit, niekam – nei prezidentei, nei partijos bičiuliams – neužkliuvo, kad šis partietis prieš porą metų Seime svirduliavo, o nuo jo sklido kvapas, panašus į alkoholio.
Lietuva
Prezidentūroje anglų kalbos žinių patikrinimas
Lietuvos politikų padangėje tvenkiasi debesys. Tiksliau, tamsūs jie virš tų politikų galvų, kurie pretenduoja į vieną ar kitą ministeriją, tačiau laisvai nekalba nei viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Angliškai, vokiškai arba prancūziškai turi kalbėti visi ministrai. Tokią kartelę be kompetencijos ir kitų gebėjimų iškėlė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
ŽYMA
KNAUF