pirmadienis, sausio 25 d.
Gyvenimas
Kasdien elektronines cigaretes rūkiusiai paauglei sukelta koma: jaunoji karta tapo bandymų triušiais
Kasdien elektronines cigaretes rūkiusi 18-metė amerikietė atsidūrė komoje. Mergina teigia, kad mediciniškai sukelta koma jai buvo po to, kai medikai pastebėjo, jog jos plaučiuose atsirado stiprus uždegimas. Dėl sveikatos pablogėjimo mergina kaltina elektronines cigaretes ir jų išpopuliarėjimą.
Lietuva
Po incidento Pravieniškėse į komą panirusio nuteistojo žmona: „atsisėdo“ būdamas sveikas, o dabar jis – daržovė
Po incidento Pravieniškių pataisos namuose 2017-ųjų metų pabaigoje Vytautas Z. buvo išgabentas į gydymo įstaigą, paniro į komą, dar kone metus, žmonos teigimu, buvo gydomas nuteistųjų gydymo įstaigoje.
Pasaulis
Nusižudyti bandęs vaikinas ligoninėje prabudo su £72,000 sąskaita
Oliver Jordan iš Oklahomos po bandymo nusižudyti buvo paniręs į komą. Jaunas pacientas iš komos prabudo tik tam, kad jam būtų paduota išskirtinai milžiniška sąskaita.
Gyvenimas
Popieriumi įsipjovusiai moteriai teko amputuoti abi plaštakas ir pėdas
Marguerite Henderson į komą paniro ir pabudo netekusi abiejų plaštakų ir pėdų, nors susižalojo ji itin nestipriai - įsipjovė popieriumi.
Pramogos
Jaukiausi pubai Londone
Šaltaisiais metų mėnesiais vis daugiau žmonių savo laisvą laiką nori praleisti šiltuose namuose, susisukę į antklodę ir gurkšnodami šiltą arbatą. Tačiau toks laiko praleidimo būdas greitai atsibosta ir norisi išlėkti į miestą. Tačiau kur susitikti su draugais, kad atmosfera nuteiktų maloniai?
ŽYMA
KOMA