pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
„Freelanceris“ arba kaip užsidirbti iš namų turint minimalius įgūdžius?
Dabartiniame pasaulyje yra milijonai freelanceri‘ų. Tai toks darbo pobūdis, kada žmogus yra laisvai samdomas specialistas, tačiau nedirba pagal fiksuotas valandas ar grafiką. Jis arba ji teikia tam tikras paslaugas ir veikia tarsi maža, vieno žmogaus įmonė.
Gyvenimas
3 paprasti būdai, kaip išjungti kompiuterį ir bendrauti gyvai
Šiame interneto amžiuje vis daugiau žmonių įninka į kompiuterius ar mobiliuosius telefonus, kitaip tariant, ekranus, ir tai sukelia psichologinių, socialinių problemų. Statistika rodo, kad priklausomybės nuo ekranų požymių patiria 12 proc. JAV gyventojų ir apie 30 proc. Azijos, Kinijos bei Korėjos gyventojų. 2017 m. žmogus, turintis internetą, vidutiniškai prie ekrano praleido 6 valandas.
Temos
Pabėgimas į kitą pasaulį
Tobulėjant kompiuteriniams žaidimams ir tirpstant galimybėms įsidarbinti, vis daugiau jaunuolių traukiasi iš darbo rinkos ir leidžia laiką kitoje realybėje. Ryanas Aventas įtaria, kad tai gali būti svarbių permainų pradžia.
Aktualijos
Britas į aludę ėjo net nutrenkus autobusui (neįtikėtinas video)
Internete žaibiškai plinta video įrašas, kuriame įamžinta siaubinga, tačiau kurioziška avarija. Nieko neįtariantis per gatvę einantis britas buvo siaubingai partrenktas pralekiančio autobuso, tačiau nepraėjus nei akimirkai, vyras pakilo nuo žemės ir, lyg niekur nieko, įžengė į aludę.
Aktualijos
Automobiliu – į žmones prie aludės
Savaitgalį centrinėje Londono dalyje automobilis taranavo grupę žmonių, susibūrusių prie aludės. Šis įvykis liudininkams sukėlė šiurpą dėl sąsajų su teroro aktu, įvykdytu prieš kelias dienas.
Aktualijos
Po kritikos imigrantams – pykčio protrūkis
Įtakingo turizmo objektų vertinimo portalo apžvalginė žinutė apie vieną Londono aludę sukėlė internautų įsiūčio bangą, mat apžvalgoje neigiamai atsiliepta apie lenkus.
ŽYMA
KOMPIUTERIS