šeštadienis, spalio 24 d.
Aktualijos
Renginiai
Švelninant ribojimus, teatrai ir koncertų salės pradės atsiverti birželio viduryje
Švelninant karantino ribojimus dėl masinių renginių, šalies nacionaliniai teatrai ir koncertų salės anksčiausiai į scenas grįš nuo birželio vidurio. 
Lietuva
Paryžiuje vyko Lietuvos jaunųjų pianistų pasirodymas
Spalio 24-osios vakarą Lietuvos ambasadoje Paryžiuje vyko jaunų ir talentingų lietuvių pianistų Mildos Daunoraitės, Marijos Kaleničenko ir Pijaus Pirogovo koncertas.
Pramogos
Po kojų traumų atsigavusi Mia ruošiasi koncertams: visi sakė, kad aš šlubuosiu
Pastaruoju metu atlikėjos bei laidų vedėjos Mios, kaip pati sako, visur yra daug. Žinoma moteris ne tik atsigavo po pavasarį patirtos abiejų kojų traumos, bet ir aktyviai ruošiasi koncertams, kuria dainas ir dirba televizijoje. „Šiuo metu esu pakankamai užimta ir tuo labai džiaugiuosi!“ – teigia Vilija Pilibaitytė-Mia.
Pramogos
Atšaukiamas SEL koncertas Londone
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas informuoja gerbėjus, kad dėl nevykdomų kontrakto sąlygų yra atšaukiamas jo grupės pasirodymas Londone, kuris turėjo įvykti pirmąją vasaros dieną.
Pramogos
Koncertus atšaukusiam M. Jaggeriui bus atliekama širdies operacija
Atlikėjui Mickui Jaggeriui, grupės “The Rolling Stones” vokalistui dėl prastos sveikatos teko atšaukti suplanuotus koncertus JAV ir Kanadoje. Tai padaryti liepė 75-erių dainininko gydytojas.
Pramogos
Mažai kam žinoma tiesa apie „69 danguje“: tikroji grupės istorija, santykiai su Bžesku ir tai, kas iki šiol buvo nutylėta
Kai grupė „69 danguje“ šaltą sausio popietę pasirodė DELFI redakcijoje, buvo sunku patikėti, kad šios merginos jau turi solidžią patirtį scenoje, o vakarėlius jau seniai iškeitė į laiką su savo šeimomis. Linksmoms ir žavioms scenos gražuolėms charizmos galima tik pavydėti. Atviram pokalbiui pasiryžusios atlikėjos sutiko sudėti visus taškus ant „i“ ir papasakoti, kas iš tiesų vyko, kai grupę krėtė skandalai, o visų akys buvo nukreiptos į jas.
Kultūra
G. Pyšniakas: „Per daug norime imti, per mažai – dalintis“
Jaunosios kartos violončelininkas Glebas Pyšniakas koncertuoja prestižinėse koncertų salėse ir yra laimėjęs daugybę konkursų. Tačiau IQ kultūros redaktorei Viktorijai Vitkauskaitei muzikas sako, kad didžiausia jo ambicija – tiesiog labai gerai groti.
Pramogos
Kovo 4-oji: dienos įvykis
Kovo 4 yra 63-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 64-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 302 dienos.
Kultūra
Individualistų duetas
Du pianistai – lietuvis Kasparas Uinskas ir bulgaras Jevgenijus Božanovas – ruošiasi bendriems koncertams Lietuvoje. Kaip  talentingi menininkai ketina dalytis viena scena ir auditorija, Ievai Rekštytei pasakojo K. Uinskas.
ŽYMA
KONCERTAI