penktadienis, gegužės 7 d.
Pramogos
COVID-19 eksperimentas Barselonoje: 5 tūkst. žmonių dalyvavo koncerte
Muzikantai scenoje, šviesų užpildyta arena ir 5 tūkst. ekstazės apimtų šokančių žmonių: gyva muzika šeštadienį sugrįžo į Barseloną, kur buvo
Pramogos
Ir davė, ir gailisi: už neįvykusį F. Kirkorovo koncertą skirti pinigai kelia audrą
Kultūros viceministrė, buvusi Lietuvos kultūros tarybos vadovė Daina Urbanavičienė teigia apgailestaujanti dėl situacijos, kai subsidijos už neįvykusius ar perkeltus renginius
Pramogos
SEL atšaukia koncertą Vilniuje: saugumas svarbiausia
„Mes patirsime daugiatūkstantinių nuostolių. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu
Pramogos
Sekmadienį vakare transliuos BBC
Pasaulinio lygio muzikos žvaigždės surengė specialų koncertą iš namų
Vienos didžiausių muzikos pasaulio asmenybių susivienijo ir surengė specialų koncertą, kad pagerbtų kovos prieš koronavirusą priešakyje atsidūrusius medikus. BBC duomenimis, dėl
Pramogos
Milijonai žmonių stebėjo Andrea Bocelli pasirodymą tuščioje Milano katedroje
Italų tenoras Andrea Bocelli surengė solinį Velykų koncertą tuščioje Milano katedroje, kurio transliaciją internetu visame pasaulyje stebėjo milijonai karantino sąlygomis
Pramogos
Los Andžele surengtas litvakų muzikinio paveldo koncertas
Lapkričio 21 dieną Lietuvos generalinis konsulatas Los Andžele (JAV) pakvietė pasitikti 2020-uosius – Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metus – skambant litvakų muzikai, stebint autentiškus 1939 metų Vilniaus žydų gyvenimo vaizdus bei dalijantis Lietuvos žydų šeimų istorijomis ir prisiminimais.
Pramogos
Karštą Jazzu koncertą prestižinėje Londono salėje stebėjo ir įtakingi britų pramogų verslo atstovai
Londono „Troxy“ salė yra prestižinių apdovanojimų, didžiųjų verslo asociacijų renginių ir pasaulinių žvaigždžių koncertų vieta. Ten pasirodymus rengė „Garbage“, Patti Smith, „The Jesus and Mary Chain“, Robby Williamsas. Richardas Bransonas ten pristatė savo antrąją biografinę knygą. O praėjusį sekmadienį „Troxy“ salėje koncertavo lietuvių atlikėja Jazzu.
Lietuva
Škotijoje vyko Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertas “Jūra miške”
Vakar ispūdingu Petro Geniušio ir Liudo Mockūno koncertu “Jūra miške” nuostabioje St Cecilia's Hall: Concert Room & Music Museum salėje prasidėjo Lietuvos dienos Škotijoje.
Pramogos
Maskvoje pažymėtos 110-osios lietuvių kompozitoriaus S. Vainiūno gimimo metinės
Spalio 18 dieną Lietuvos ambasadoje Maskvoje surengtas koncertas, skirtas žymaus lietuvių kompozitoriaus, pianisto ir pedagogo Stasio Vainiūno 110-osioms gimimo metinėms pažymėti.
Pramogos
Prieš homofobiją protestuojantys „Rammstein“ nariai koncerte Maskvoje ant scenos pasibučiavo
Grupės „Rammstein“ gitaristai Richardas Kruspe’as ir Paulas Landersas surengė savotišką protestą prieš Rusijoje galiojančius homofobiškus įstatymus. Koncerto Lužnikų stadione metu Maskvoje juodu pasibučiavo.
Pramogos
J. Stone prieš 200-ąjį pasaulinių gastrolių koncertą deportuota iš Irano
Britų dainininkė Joss Stone buvo deportuota iš Irano prieš naujausią pasaulinių gastrolių, per kurias ji jau apsilankė Sirijoje ir Šiaurės Korėjoje, koncertą.
Pramogos
Atsikūrusios „Spice Girls“ sulaukė akibrokšto: iš koncerto išėję fanai kritiką lieja socialiniame tinkle
Panašu, kad atsikūrusi legendinė merginų grupė „Spice Girls“ viską pradėjo nuo klaidos. Įpykę fanai skundžiasi, jog pirmajame jų pasirodymuose garsas yra toks blogas, jog negali girdėti grupės. Net ir sumokėję nuo 74 iki 165 eurus už bilietą į šį ilgai lauktą koncertą jie tiesiog išėjo nieko nepešę.
Pasaulis
Siautėjant ugnikalniams paskelbta stichinės nelaimės padėtis
Havajų valstijos gubernatorius Davidas Ige pranešė, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas patenkino jo prašymą paskelbti stichinės nelaimės padėtį Havajo (Didžiojoje) saloje dėl Kilauėjos ugnikalnio išsiveržimo.
ŽYMA
KONCERTAS