sekmadienis, lapkričio 1 d.
Pasaulis
Po armėnų separatistų sostinės apšaudymo raketos smogė Azerbaidžano miestams
Smarkiai paaštrėjus konfliktui dėl Kalnų Karabacho, antrajame pagal dydį Azerbaidžano mieste Gendžėje per raketų smūgį ankstų šeštadienio rytą viename rajonų
Gyvenimas
12 universalių rekomendacijų, kaip teisingai elgtis bet kokiame konflikte
Kokia forma kitas asmuo stengiasi apginti savo interesus, konflikto esmei neturi reikšmės, tačiau žmonės visada daugiausia dėmesio skiria būtent formai. Ir
Pasaulis
Iranas ir Kalnų Karabachas
Armėnijos ir Azerbaidžano konfliktas tampa vis aštresniu akmenuku Irano bate
Azerbaidžano ir Armėnijos konfliktas pamažu pritraukia vis daugiau valstybių dėmesio. Turkijai ir Rusijai atvirai pasirinkus puses, Iranas pasisiūlė būti konflikto mediatoriumi, tačiau didžioji šiitų valstybė nėra nešališka.
Pasaulis
Azerbaidžanas praneša, kad per armėnų pajėgų apšaudymą žuvo septyni žmonės
Azerbaidžanas sekmadienį pranešė, kad jo antrame didžiausiame mieste per armėnų pajėgų surengtą apšaudymą žuvo septyni žmonės, nors išvakarėse turėjo įsigalioti
Pasaulis
Armėnų pajėgos Kalnų Karabache numušė Azerbaidžano kariuomenės lėktuvų
Separatistinį Kalnų Karabacho regioną kontroliuojančios armėnų pajėgos numušė Azerbaidžano karinių oro pajėgų lėktuvų, šeštadienį pranešė Armėnijos pareigūnai. „Šiandien 8 val. 25
Pasaulis
Armėnija: Azerbaidžano pajėgos smogė pagrindiniam Kalnų Karabacho miestui
Azerbaidžano pajėgos penktadienį smogė pagrindiniam nuo Azerbaidžano atsiskyrusio Kalnų Karabacho miestui Stepanakertui ir sužeidė „daug“ žmonių, pranešė vienas armėnų pareigūnas,
Pasaulis
Konfliktas
Rusijos, JAV, Prancūzijos vadovai ragina nutraukti ugnį Kalnų Karabache ir pradėti derybas
 Rusijos, JAV ir Prancūzijos prezidentai paragino Armėnijos ir Azerbaidžano vadovus nedelsiant ir besąlygiškai atnaujinti derybas dėl padėties Kalnų Karabache sureguliavimo.
Pasaulis
Kalnų Karabacho konfliktas
Armėnijos ir Azerbaidžano pajėgos tęsia susirėmimus
Tarp Armėnijos ir Azerbaidžano pajėgų pirmadienį tęsėsi susirėmimai dėl ginčijamo separatistinio Kalnų Karabacho regiono, išvakarėse įsiplieskus įnirtingiems susirėmimams tarp šalių.
Pasaulis
Armėnijos gynybos ministerija skelbia apie 200 Azerbaidžano karių žūtį Karabache
Azerbaidžano ginkluotosios pajėgos prarado apie 200 karių per sekmadienį įsiplieskusias įnirtingas kovas Kalnų Karabache, sekmadienį vakare pranešė Armėnijos gynybos ministerijos
Gyvenimas
Trys giluminės konflikto priežastys
Paprastai bet koks dviejų žmonių konfliktas kyla ne dėl akivaizdaus nesutarimo objekto, kuris gali būti visai niekinis, o dėl giluminių
Pasaulis
Geopolitika
ERPB sunerimo dėl Baltarusijos ir Rusijos konflikto
Apsirūpinimo rusiška nafta ir dujomis krizė Baltarusijos ekonomikai gali turėti skaudžių padarinių, perspėja Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB).
Pramogos
Lietuvos bušido federacija pranešė savo poziciją dėl E. Dragūno ir kovotojo A. Misiūno konflikto
Sekmadienį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje pasklido vaizdo įrašas, kuriame po bušido turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ užfiksuotas konfliktas tarp Egidijaus Dragūno ir kovotojo Arnoldo Misiūno. Vaizdo įraše žinomas vyras iš pradžių bandė kovotoją nuraminti po pralaimėjimo, tačiau vėliau užplūdo jį necenzūriniais žodžiais.
Pramogos
K. Meschino papiktino M. Šalčiūtės elgesys: sveikinu, dabar, matyt, jaučiasi daug kietesnė
Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino dar visai neseniai išgyveno sunkų laikotarpį: internete paplito asmeninė vaizdo medžiaga, kuri buvo skirta jos buvusiam vaikinui Jonui. Mergina nusprendė nesedėti vietoje – kreipėsi į policiją ir stengėsi pamiršti šį nemalonų periodą. Tačiau kita socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė nepraleido progos apie šį įvykį priminti.
Pramogos
Paaiškėjo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyviai
Dėl teisės atstovauti Lietuvai 2019-ųjų „Eurovizijoje“ varžysis 49 atlikėjai ir grupės. Pirmasis LRT rengiamos nacionalinės atrankos koncertas – iš karto po Naujųjų, sausio 5 d. 21 val. per LRT.
Pramogos
„Grammy” apdovanojimuose favoritu tapo Bruno Mars
Atlikėjas Bruno Mars, kuris naujai klausytojų kartai atgaivino retrofanką ir ritmenbliuzą, muzikos pasauliui neramiu metu renkantis naujus himnus, sekmadienį netikėtai susišlavė pagrindinius jubiliejinių, 60-ųjų „Grammy“ apdovanojimus.
The Economist
Raudonosios linijos ir nevykę pasirinkimai
Kaip galėtų prasidėti branduolinis karas Korėjoje ir kuo jis baigtųsi
Pramogos
Mirė AC/DC prodiuseris George'as Youngas
Australų muzikos pionierius ir sunkiojo roko grupės AC/DC prodiuseris George'as Youngas mirė būdamas 70 metų, pirmadienį pranešė rokeriai ir jo leidykla.
Aktualijos
Artimieji Rytai: amerikiečiai kaltina programišius, vokiečių ministras jaučia D. Trumpo įtaką
Konfliktas, kurio metu keturios šalys paskelbė nutraukiančios santykius su Kataru gali būti iššauktas pašalinių jėgų. JAV žvalgybos pareigūnai laikosi nuomonės, kad kalta rusų programišių paskelbta melaginga naujiena, tuo tarpu Vokietijos užsienio reikalų ministras Sigmaras Gabrielis mano, kad konflikto kontekstas ir grėsmės yra daug platesni.
Pramogos
Bobas Dylanas pagaliau galės atsiimti Nobelio premiją
2016 metų Nobelio literatūros premijos laureatas Bobas Dylanas pagaliau perskaitė savo Nobelio paskaitą, kuri yra vienintelis reikalavimas laureatams, kad jie galėtų atsiimti 8 mln. kronų piniginį prizą.
ŽYMA
KONFLIKTAS