trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
JK policija tiria įtariamus politikų „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė tirianti įtariamus „antisemitinius neapykantos nusikaltimus“ pagrindinėje opozicinėje šalies Leiboristų partijoje, remdamasi gautais vidiniais partijos dokumentais.
Anglijoje
JK leiboristai tikisi užglaistyti savo nesutarimus dėl „Brexit“ ir nuversti konservatorius
Didžiosios Britanijos Leiboristų partija sekmadienį pradeda savo metinį suvažiavimą ir tikisi įrodyti, kad gali nuversti problemų prislėgtą konservatorių vyriausybę, nepaisant savo pačios susiskaldymo dėl „Brexit“ ir antisemitizmo.
Anglijoje
Į lemiamą kovą: dar kartą bandys sustabdyti „Brexit”
Šią vasarą per visą Jungtinę Karalystę turėtų nusiristi speciali kampanija, kurios tikslas – sustabdyti „Brexit“ ir pasiekti naują susitarimą su Europos Sąjungą.
Pramogos
Nutekėję dokumentai atskleidė tikruosius rinkiminius planus
Įsibėgėjant riniminei kampanijai Jungtinėje Karalystėje (JK), ketvirtadienį ryte pasirodė į žurnalistų rankas nutekėjusio darbo partijos rinkiminių pažadų juodraštis, kuris oficialiai turi būti patvirtintas tik vėliau šią savaitę.
Aktualijos
Žadama mokesčių reforma – kai kam norima patuštinti kišenes
Teigiama, kad dabartinė mokesčių sistema Jungtinėje Karalystėje yra nesąžininga, o padėtį ištaisytų mokestinės naštos didinimas daugiau uždirbantiems.
Pramogos
„Brexit“: 170 klausimų vyriausybei
Leiboristų partija ragina vyriausybę atskleisti savo „Brexit“ strategiją ir leisti parlamentarams dalyvauti nusprendžiant, kokia bus Jungtinės Karalystės pozicija derybose su Europos Sąjunga.
Aktualijos
Šešėlinė vyriausybė – už imigracijos apribojimą
Opozicinės leiboristų partijos vienas iš lyderių sako, kad Jungtinėje Karalystėje per daug imigrantų ir šaliai pasitraukus iš ES atvykėlių skaičių teks apriboti.
Verslas
Atsargumas gėdos nedaro
Pasaulyje, taip pat Baltijos šalyse, yra daug pigių pinigų, bet po rekordinių 2015-ųjų įmonės neskuba nei parsiduoti, nei apsipirkti.
ŽYMA
KONSOLIDACIJA