antradienis, gruodžio 1 d.
Pasaulis
Rusijos politinė sistema
Kokias Rusijos konstitucijos reformas siūlo prezidentas V. Putinas?
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perdavė parlamentui savo konstitucinių reformų paketą, apie kurį paskelbė prieš kelias dienas skaitydamas metinį pranešimą.
Aktualijos
Išpuolį prie Parlamento įvykdžiusiam vyrui pareikšti kaltinimai
Įtariamasis, ankstesnę dieną Londone automobiliu pramušęs apsaugines užtvaras prie parlamento rūmų ir sužeidęs tris žmones, kaltinamas pasikėsinimu nužudyti, trečiadienį pranešė Didžiosios Britanijos policija.
Aktualijos
Po karalienės langais – išpuolis (nuotraukos)
Penktadienį vakare Londone, prie Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos rezidencijos peiliu ginkluotas vyras puolė ir sužeidė du policijos pareigūnus, pradėtas tyrimas dėl teroro akto..
Aktualijos
Išpuolis Londone: aiškėja vis daugiau detalių apie teroristą
Įtariamojo teroristo, sekmadienio naktį mikroautobusu užvažiavusio ant musulmonų, sesuo tvirtina negalinti tuo patikėti. Moters teigimu, jos brolis nebuvo net panašus į tokį, kuris norėtų pakenkti kitiems.
Aktualijos
Rytų Londone suimtas teoristiniam aktui besiruošęs jaunuolis
Teroristinį išpuolį Londone tiriantys pareigūnai ir vėl krečia Barkingo rajoną. Jame sulaikytas dar vienas įtariamasis išpuolio planavimu.
Aktualijos
18 minučių siaubo: tiksli teroro atakos schema, kitos detalės (nuotraukos)
Londono policija atskleidė daug dar neskelbtų praėjusios savaitės teroro atakos detalių, nuotraukų, paaiškinimų. Atrodo, kad išpuolio metu vykdytojai ruošėsi panaudoti dar baisesnius ginklus ir kelti gaisrus.
Pramogos
Po išpuolio Londone vyras tris dienas praleido pasislėpęs kebabinėje
Londono teroristinio išpuolio liudininkas, dirbantis greito maisto išsinešimui restorane, taip išsigando, kad užsibarikadavęs užkandinėje praleido tris dienas. Vyras bijojo išeiti laukan, nes nežinojo, ko tikėtis.
Pramogos
Mortos tiesa: OK, prisipažįstu. Man baisu
„Ar tau viskas gerai? Kur esi?“ – ankstyvą rytą viena per kitą vertėsi žinutės „Facebook“ ir mobiliajame, o ankstyvą sekmadienio rytą mane pažadino ką tik išvardinti klausimai.
Aktualijos
Išpuolis Londone: Aukų skaičius išaugo. Upėje rastas kūnas
Dingusiu be žinios laikytas prancūzas Xavieras Thomasas paskelbtas 8-ąja teroristinio išpuolio Londone auka.
Aktualijos
Patvirtinta: dingęs lietuvės vaikinas žuvo per išpuolį Londone
Lietuvė Gerda Bennet desperatiškai ieškojo savo vaikino, dingusio po išpuolio Londone šeštadienio naktį. Pranešta, kad prancūzas Sebastienas Belangeris – šeštoji auka iš 7 žuvusiųjų.
Aktualijos
Išpuolis Londone: Paskelbtos beveik visų žuvusiųjų tapatybės
Paaiškėjo penktosios aukos, žuvusiosios per išpuolį Londone, tapatybė. Motina atskleidė, kad ja tapo dingusia be žinios laikyta australė auklė Sarah Zelenak.
Aktualijos
Prieš įlėkdami į minią teroristai atliko bandomąjį važiavimą
Gatvės stebėjimo kameros užfiksavo, kaip trys Londono išpuolį įvykdę vyrai prieš tai atliko bandomąjį važiavimą. Likus devynioms minutėms iki įsirėžimo į minią vyrai apžiūrėjo teritoriją pravažiuodami tuo pačiu maršrutu, kuriame netrukus sukėlė chaosą.
Pramogos
Išpuolis Londone: Islamo šventikai atsisakė laidoti teroristus
Daugiau nei 130 islamo religinių lyderių – imamų atsisakė atlikti tradicines laidojimo apeigas Londono teroristams. Jų teigimu, dėl tokių savo veiksmų išpuolio vykdytojai nenusipelnė būti laidojami, kaip musulmonai.
Aktualijos
Herojus prieš teroristus stojo beginklis: „Eikit šikt!“
Futbolo fanas papasakojo apie akimirką, kuomet vienas pats stojo prieš tris peiliais ginkluotus teroristus. Vyras buvo subadytas, tačiau išgelbėjo gyvybes kitiems. Futbolo sirgalius nepabūgo užpuolikų ir atsikirto jiems.
Aktualijos
Išpuolis Londone: Atskleista daugiau žuvusiųjų tapatybių
Po šeštadienio vakarą įvykdyto teroristinio išpuolio aiškėja vis daugiau žuvusiųjų tapatybių. Prancūzijos spauda paskelbė, kad trečias žuvusysis buvo Londone dirbęs 27-erių prancūzas, o ketvirtoji – nukentėjusiesiems padėti bandžiusi australė.
Aktualijos
Išpuolis Londone: Atskleista trečiojo teroristo tapatybė
Įvardintas trečiasis London Bridge tilto teroristas. Pasak Italijos žvalgybininkų, tai – Youssefas Zaghba.
Aktualijos
Išpuolis Londone: Pareigūnai įsiveržė į butą East Hamo rajone
Pareigūnai, visą dieną krėtę Barkingo rajoną, vakare įsiveržė į butą East Hame. Socialinėje erdvėje artimieji ieško žmonių, dingusių po šeštadienio vakarą įvykdyto teroristinio išpuolio Londono centre. Policija sparčiai vykdo tyrimą, atlieka kratas ir sulaiko įtariamuosius, galimai susijusius su ataka.
Aktualijos
Išpuolis Londone įvykdytas per šventą musulmonų mėnesį
Jungtinės Karalystės musulmonų taryba šiandien pasmerkė teroristinį išpuolį Londone. Pasak tikinčiųjų, nukauti teroristai negerbia nei tikėjimo, nei gyvybės.
Aktualijos
Rytų Londone ginkluoti pareigūnai krečia butus
Po šalį sukrėtusio teroristinio išpuolio Londone, kurio metu žuvo 7 ir sužeisti 48 žmonės, pareigūnai atlieka tyrimą.
Aktualijos
Išpuolis Londone: aukų skaičius sparčiai auga
Policija praneša, kad aukų, žuvusių ir sužeistų per išpuolį Londono centre, skaičius didėja.
ŽYMA
KONSTITUCIJOS REFORMOS