antradienis, rugsėjo 29 d.
Advokatas
Korupcija
Kovos su korupcija klystkeliai
Specialiųjų tyrimų tarnyba, atrodo, pasiklydo tarp dviejų medžių – persekiojimo ir švietimo Tyliai tyliai iš Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT)
Aktualijos
FNTT tyrimas
Prezidentūra: A. Veryga turi pateikti paaiškinimą dėl korupcijos skandalo
Prezidentūra laukia sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Veygos paaiškinimo dėl korupcijos skandalo su koronaviruso pandemija susijusiuose viešuosiuose pirkimuose ir įtarimų viceministrei, sako prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Darius Kuliešius.
Aktualijos
Korupcija
LBA vadovas M. Zalatorius traukiasi iš posto
Įtarimų korupcija sulaukęs Lietuvos bankų asociacijos (LBA) vadovas Mantas Zalatorius traukiasi iš posto. Teisėsaugai birželį pareiškus įtarimų, M. Zalatorius buvo laikinai nušalintas nuo pareigų. 
Pasaulis
Baltarusija
Buvęs A. Lukašenkos apsaugos vadovas nuteistas kalėti 12 metų
Baltarusijos teismas pirmadienį už kyšio ėmimą nuteisė kalėti 12 metų buvusį šalies Saugumo tarybos vadovo pavaduotoją Andrejų Vtiuriną, anksčiau vadovavusį prezidento Aliaksandro Lukašenkos apsaugai.
Pasaulis
Protestai Bulgarijoje
Politiniai nesutarimai Bulgarijoje sukėlė masinius protestus ir nepasitenkinimą
Bulgarijos prezidentas ir premjeras įsivėlė į tiesioginį konfliktą, kai šalies vyriausybė atsisakė atsistatydinti po policijos reidų prezidentūroje. Politinė įtampa persikėlė ir į Bulgarijos gatves.
Pasaulis
Neramumai Balkanuose
Bulgarijoje ketvirtą vakarą iš eilės protestais reikalaujama vyriausybės atsistatydinimo
Tūkstančiai bulgarų sekmadienį ketvirtą vakarą iš eilės susirinko Sofijoje ir kituose miestuose, protestuodami prieš korupciją ir reikalaudami konservatorių vyriausybės atsistatydinimo.
Advokatas
Korupcija
Kovos su korupcija klystkeliai
Specialiųjų tyrimų tarnyba, atrodo, pasiklydo tarp dviejų medžių – persekiojimo ir švietimo Tyliai tyliai iš Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT)
Lietuva
Lietuvoje mažėja smulkiosios korupcijos atvejų
Lietuvoje jau kelerius metus mažėja smulkiosios korupcijos atvejų, teigiama praėjusią savaitę paskelbtoje Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) 2019 metų veiklos ataskaitoje. „Augant
Komentarai
Investicijos ir korupcija
„Rail Baltica“ afera
Šviesaus atminimo profesorius Albinas Jovaišas yra sakęs, kad mokėjimas keiktis yra intelekto požymis. Kad ir būčiau linkęs profesoriui pritarti, raudonis kartais žandus muša, kai balsu prisimenu slavišką leksiką.
Verslas
Teisėtvarka
Buvęs uosto vadovas sulaukė dar vieno smūgio
Teismas nutarė, kad pernai kovą iš pareigų atleistas buvęs Klaipėdos jūrų uosto vadovas Arvydas Vaitkus pažeidė tarnybinę etiką.
Aktualijos
„MG Baltic“ byla
Teismas panaikino kardomąsias priemones E. Masiuliui
Vilniaus apygardos teismas „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje kyšio ėmimu įtariamam buvusiam liberalų vadovui Eligijui Masiuliui ketvirtadienį panaikino anksčiau skirtas
Pasaulis
Koriupcija
Dėl žurnalisto arešto Rusijoje sulaikyti buvę policininkai
Rusijoje tyrėjai trečiadienį pranešė sulaikę penkis buvusius policijos pareigūnus, vykdydami tyrimą dėl didelį visuomenės pasipiktinimą sukėlusio žurnalisto Ivano Golunovo arešto pagal sufabrikuotus kaltinimus narkotikų platinimu.   
Komentarai
Politikų etika
A. Verygai atėjo laikas pasižiūrėti į atsistatydinimo veidrodėlį
Kaip sako žalių valstiečių dvasinis ir tiesioginis lyderis Ramūnas Karbauskis, visi daro klaidų. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jų daro reguliariai ir verčia suabejoti prezidentės Dalios Grybauskaitės atodūsiu, jog „ši valdančioji koalicija bent jau nevagia“.
Aktualijos
Tyrimo išvados: Britanija užlieta korupciniais pinigais
Didžioji Britanija yra užlieta nešvariais pinigais, nes labiausiai korumpuoti žmonės pasaulyje perka šioje šalyje prabangias jachtas, papuošalus, nekilnojamąjį turtą, reaktyvinius lėktuvus ir netgi apmoka mokslą privačiose švietimo įstaigose, rodo ketvirtadienį paskelbtos studijos išvados.
Anglijoje
Johnas McDonnellas apkaltino Theresą May papirkinėjimu
Ministrė pirmininkė apsvarsto galimybę suteikti pinigines injekcijas miestams, balsavusiems už išstojimą iš Europos sąjungos. Toks veiksmas suprantamas kaip bandymas mainais gauti Leiboristų parlamentarų palaikymą.
Aktualijos
Tapus smurtinio nusikaltimo auka – galimybė, gauti kompensaciją
Ištikus bėdai užsienyje daugelis puola į neviltį, o vienintelė tuo metu galvoje besisukanti mintis – kaip kuo greičiau gauti reikiamą pagalbą. Visgi apie tai, kad Jungtinėje Karalystėje tapus užpuolimo auka galima gauti solidžią kompensaciją už patirtus sužalojimus, žino ne kiekvienas. Advokatų kontoros „Advokatai Ltd“ specialistas Giedrius Genčas teigia, kad patekus į nelaimingą atsitikimą svarbu veiksmų imtis kuo greičiau.
Aktualijos
Anglijos lietuvių teisė į gydymo Lietuvoje kompensavimą
Nuo 2013 m. nuolatiniams Jungtinės Karalystės rezidentams atsirado galimybė  gydytis  kitose Europos ekonominės erdvės šalyse, įskaitant Lietuvą ir,  jei pacientas atitinka NHS reikalavimus, gauti kompensaciją už patirtas medicinines išlaidas.
Pramogos
Apgadino automobilį ir pabėgo? Nuostolius galima kompensuoti
Jungtinėje Karalystėje kasdien įvyksta kelios dešimtys eismo įvykių, kurių kaltininkai sprunka iš įvykio vietų. Tuo tarpu apgadintų automobilių savininkams belieka nemalonumui dėl remonto ir patirtų nuostolių.
Aktualijos
Kompensacija atsitikus nelaimingam atsitikimui: kiek kainuoja Jūsų trauma?
Nelaimingi atsitikimai užklumpa netikėtai ir, kaip įprasta, pačiu netinkamiausiu metu. Tai gali būti incidentas kelyje važiuojant į darbą, slystėjimas ant drėgnų parduotuvės grindų ar darbe patirta trauma keliant sunkią dėžę. Ne visi žino, kad visos šios situacijos turi šį tą bendro – tais atvejais, kai trauma įvyksta ne dėl ieškovo kaltės, nukentėjusiam dažniausiai priklauso solidi piniginė kompensacija už patirtą traumą ir su ja susijusius piniginius nuostolius.
ŽYMA
KORUPCIJA