šeštadienis, spalio 24 d.
Anglijoje
Rytų Londone gyvenančią lietuvių šeimą ištiko tragedija
Londone gyvenanti šeima susidūrė su rimtomis problemomis. Iš gyvenimo pasitraukus jaunam vyrui, šeima liko be pagrindinio jos maitintojo. Mirusiojo artimieji prašo tautiečių pagalbos ir paramos.
Aktualijos
Teismas negrąžino E. Masiuliui per kratą paimtų daugiau nei 242 tūkst. eurų
Vilniaus apygardos teismas nusprendė kol kas negrąžinti 242,4 tūkst. eurų ir sumų kita valiuta kaltinamajam politinės korupcijos byloje Eligijui Masiuliui. Šie pinigai buvo paimti per kratą politiko namuose 2016 metais gegužę.
Aktualijos
Staiga mirė geriausias Lietuvos kovotojas
Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) mirė 19-metis Lietuvos sportininkas Aurimas Klemas. Jis buvo geriausias šalyje kovos meno taekvondo sportininkas, pažymi Lietuvos Taekwondo federacija.
Pramogos
Šeimyniškai atšventus Kalėdas, kitą dieną atlikėja ėjo į laidotuves
Garsios atlikėjos Rihannos šeimoje – skaudi netektis. Savo namuose rastas negyvas jos pusbrolis. Tiriamas nužudymas.
Pramogos
Pasaulis neteko muzikos legendos (VIDEO)
Garsus Rusijos operos dainininkas Dmitrijus Chvorostovskis trečiadienį mirė Londone būdamas 55 metų, pranešė jo šeima.
Pramogos
JK sostinėje - skaudi netektis
Spalio 6 dieną, šeštadienį, Londonas neteko vieno garsiausių visų laikų architekto Davido Markso, kuris sumodeliavo ir pastatė garsiąją „Londono akį“.
„Darbiečiai“ svarsto keisti savo partijos pavadinimą
Teisėsaugai Darbo partijai pateikus įtarimus korupcijos byloje, partija gali nuspręsti keisti pavadinimą. Laikinasis partijos pirmininkas Šarūnas Birutis teigia, kad toks žingsnis būtų žengtas ne vien dėl įtarimų šleifo, bet ir siekiant persitvarkyti ideologiškai.
Aktualijos
V.Gailius traukiasi iš Seimo Antikorupcijos komisijos vadovo pareigų
Teisėsaugai pateikus įtarimus dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo Liberalų sąjūdžiui, šios partijos atstovas Seime Vitalijus Gailius pranešė pasitraukiantis iš Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigų.
Lietuva
2016-ųjų netektys Lietuvoje
Naujienų agentūra BNS primena svarbias 2016-ųjų netektis Lietuvoje.
Lietuva
Mirė filosofas L. Donskis
Trečiadienio rytą Lietuva neteko žymaus filosofo, visuomenės veikėjo Leonido Donskio. Buvęs Europos parlamento narys suklupo Vilniaus oro uoste, atskubėję medikai bandė jį gaivinti, tačiau po nesėkmingų pastangų teko konstatuoti 54 metų vyro mirtį.
Lietuva
D. Butkutė išgyvena skaudžią netektį
Dainininkės Džordanos Butkutės gerbėjus pasiekė skaudi žinia. Atlikėjos gyvenime skaudi netektis – netikėtai mirė jos mama Nijolė Preikštienė. Moteris vasarį būtų šventusi 70 metų jubiliejų.
Aktualijos
Londone po šešių asmenų atakos užgeso lietuvio gyvybė
Sausio 12-tą dieną Londone užgeso 28-erių Edgaro Kondroto gyvybė. Lietuvis sužalotu pilvu buvo rastas Forest Gate rajone esančiuose namuose, savo lovoje, dieną po įvykusios žiaurios atakos vienoje pagrindinių gatvių – Leyton High Road.
Pramogos
Mirė garsus britų aktorius Alanas Rickmanas
Ketvirtadienį užgeso britų kino, televizijos ir teatro žvaigždės Alano Rickmano gyvybė. 69-erių metų amžiaus aktorius mirė nuo vėžio. Užsienio spaudoje žaibiškai išplitusią žinią apie A. Rickmano netektį patvirtino ir jo šeima.
Aktualijos
Belfasto stotyje nusižudė lietuvis
Naujienų portalas 15min.lt informavo, kad Belfasto miesto traukinių stotyje nusižudė jaunas vyras iš Lietuvos. 31-erių metu lietuvio Alberto Naginionio kūnas rastas pirmąjį gruodžio savaitgalį.
Aktualijos
Audra „Desmond" nusinešė dviejų žmonių gyvybes
Naujienų portalas telegraph.co.uk pranešė, kad pirmadienį potvyniuose skęstančiame Cumbria regione rastas žmogaus kūnas. Vyresnio amžiaus vyras įkrito į nuo liūčių užtvinusią upę. Ši netektis jau antroji audros „Desmond“ pasekmė. Savaitgalį 90-erių metų senolis žuvo Londone po to, kai stiprus vėjas jį nubloškė į važiuojantį autobusą.
Aktualijos
Lietuvė: tenoriu, kad brolis nugultų Lietuvoje
Su „Tiesa“ susisiekė Donata Davies, kuri pranešė, kad jos pažįstama Jurgita pateko į nepavydėtiną situaciją. Redakcijai susisiekus su nukentėjusiąja paaiškėjo, kad Škotijoje gyvenanti moteris neteko 21-erių metų brolio V.S. ir prašo visuomenės paramos.
Gyvenimas
Lietuvė: dėl mano kūdikio mirties kalti medikai
„Tiesa“ susisiekė su penkerius metus Jungtinėje Karalystėje gyvenačia Ingrida, kuri ketvirtadienio vakarą Bostono ligoninėje išgyveno tragišką netekį – dėl medikų aplaidumo lietuvė neteko kūdikio. Advokatų durys dar bent aštuonioms savaitėms bus užvertos – iki tada, kol paaiškės tikslios mirties priežastys.
Aktualijos
Penkių mėnesių dukterį palaidojusioje šeimoje – dar viena netektis
Praėjusią savaitę į amžinojo poilsio vietą Jonavos kapinėse Deimantė ir Ričardas Bičkauskai palydėjo ir savo penkių mėnesių dukterį, ir D. Bičkauskienės mamą. Mažylės močiutei sustojo širdis.
Aktualijos
Aštuonmetis namuose atėmė sau gyvybę
Aštuonmetis berniukas atėmė sau gyvybę po to, kai susipyko su mažamete seserimi dėl raudono kibiriuko ir tėvo buvo išsiųstas į savo kambarį.
Gyvenimas
Sergančio sūnaus atvykusio aplankyti lietuvio gyvybė užgeso
Naujienų portalas bbc.co.uk pranešė, kad lietuvio Rimanto Karvelio gyvybė užgeso. Vyras atvyko į Londoną aplankyti savo sergančio sūnaus, tačiau buvo partrenktas automobilio.
ŽYMA
KORUPCIJOS BYLA