trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pramogos
M. Jacksonui buvo atlikta cheminė kastracija
Po to, kai neseniai mirė Jacksonų šeimos patriarchas Joe Jacksonas, į viešumą išlenda vis daugiau atvirų pasakojimų apie žiaurų jo elgesį su savo atžalomis. Dabar prie Michaelo Jacksono mirties prisidėjęs ir už tai nuteistas jo gydytojas Conradas Murray'us Joe pavadino vienu žiauriausių tėvų pasaulio istorijoje ir papasakojo dar niekur neviešintas šokiruojančias detales, rašo People.com.
Pasaulio lietuviai
Martynas Levickis: „Nenuvertinkite vaiko fantazijų, skatinkite jo saviraišką“
Londono Karališkosios muzikos akademijos absolventą, akordeono virtuozą Martyną Levickį sunku pagauti Lietuvoje. Nuolatiniai koncertai, kelionės, repeticijos – toks dabar Martyno gyvenimas. Tačiau, nurimę ir susėdę jaukioje Martyno studijoje Vilniaus centre, kalbamės ne apie tarptautinę karjerą ar pasaulines scenas, o apie vietas, žmones ir įvykius, atsitikusius čia, Lietuvoje, kurie Martynui padėjo tapti tuo, kuo jis yra dabar.
Pramogos
Dirigentas G. Rinkevičius prakalbo apie sunkią vaikystę
Visame pasaulyje Lietuvą garsinantis dirigentas Gintaras Rinkevičius prisipažįsta, kad šiuo metu jo gyvenime nieko netrūksta. Maestro prisiminė savo sunkią vaikystę bei papasakojo, kodėl savo vaikus pasirinko auklėti kitaip.
Gyvenimas
Kaip auginti laimingus, gerus ir savimi pasitikinčius vaikus
Visai neseniai su nuostaba teko stebėti, kaip dvi mano dukrelės kalbėjosi tarpusavyje, vartodamos posakius, kuriuos mes su vyru pasitelkiame, kai mums reikia „rimtai pasikalbėti“.
Aktualijos
Be valios būti savimi
1940 m. vasarą Lietuvai Stalino saulę parvežę rašytojai ir kiti literatai klusniai tarnavo totalitarinės ideologijos politikai. Bet ne visi.
ŽYMA
KOSTAS KORSAKAS