ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Policijos pagalbos nesulaukusi britė vagį sugavo pati
Internete sparčiai plinta istorija apie moterį, kuri pati surado iš jos pavogtą dviratį ir jį sugebėjo atsiimti tuo metu, kai policija demonstravo bejėgiškumą.
Aktualijos
Turistas Londone sulaikytas dėl raktų pakabuko
Sekmadienį Londone, prie Buckinghamo rūmų sulaikytas vyras, kurio raktų pakabukas palaikytas grėsmę keliančiu ginklu.
Pramogos
Išnarpliota Londono kačių žudiko mįslė
Po trejus metus trukusio tyrimo policija paskelbė išvadas vadinamojoje „Croydono kačių žudiko“ byloje.
Aktualijos
Notting Hill karnavalo metu – 373 suėmimai
Ilgąjį savaitgalį vykusiame Notting Hill karnavale liejosi ne tik džiaugsmas, šokiai bei muzika. Londono policijos pareigūnai pranešė apie itin didelį nusikaltimų skaičių. Remiantis policijos duomenimis, karnavalo metu įvykdyti mažiausiai 373 nusižengimai, o pirmadienį vakare nudurtas žmogus.
Aktualijos
Londono upėje - vyro lavonas
Londono policija paskelbė atliekanti detalų tyrimą po to, kai pietvakarių Londone, upėje Wandle, buvo rastas vyro kūnas.
Pramogos
Paskelbti pavojingiausi Londono rajonai
Prieš kelias dienas Joelis Woodsas ir Lia Hatzakis, turintys „Youtube” kanalą „Being British”, paskelbė visuomenės nepasitenkinimo sulaukusį video įrašą, kuriame aptariami „pavojingiausi” Londono rajonai.
Aktualijos
Rytų Londone prie stoties šauta į paauglį
Po to, kai prie Rytų Londone esančios traukinių stoties šauta į paauglį, vaikinas dėl savo gyvybės kovoja ligoninėje.
Aktualijos
Policijos pareigūnas užpuolė niekuo dėtą vairuotoją (video)
Vairuotojas, kelyje netikėtai sustabdytas Jungtinės Karalystės (JK) policijos pareigūnų, negalėjo patikėti savo akimis, kai uniformą dėvintis vyras ant jo pradėjau šaukti, daužyti jo automobilį ir sudaužė priekinį mašinos stiklą.
Aktualijos
Londone be žinios dingusi mergaitė gali būti Lenkijoje
Londone gyvenanti Serena Alexander-Benson paskutinį kartą matyta, kai penktadienį ryte atsisveikino su savo tėvu ir išėjo į mokyklą.
Aktualijos
Policija ieško praeiviui galva smogusio agresyvaus londoniečio (video)
Londono policija paviešino vaizo įrašą, kuriame įamžintas momentas, kai netyčia praeivio lietsargio kampu užkabintas vyras šį pasiveja ir iš visų jėgų smogia galva.
Aktualijos
Siaubingo užpuolimo Islingtone metu mirtinai nudurtas vyras
Jungtinės Karalystės sostinėje besitęsiant žiauriems išpuoliams peiliu, pirmadienį, dienos metu Islingtono rajone mirtinai nudurtas vyras.
Aktualijos
Smurto banga šventinio savaitgalio metu - nudurti dar trys žmonės
Karališkųjų vestuvių pažymėto savaitgalio metu Londono gatvėse liejosi ne tik džiaugsmo, bet ir smurto banga. Trijų skirtingų išpuoliu metu nudurti trys asmenys, vienas jaunas vyras mirė ligoninėje, kiti du - incidentų vietose.
Aktualijos
Romforde užpulta ir mirtinai sumušta moteris
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą po to, kai savo namuose rytų Londone rasta mirtinai sumušta moteris.
Aktualijos
Vakarų Londone siaučiantis įsilaužėlis gasdina turtingus gyventojus
Vakarų Londono gyventojai pastarasias savaites gyvena su nerimu. Aplinkiniuose prabangiuose rajonuose siaučia vagis, kuris į būstus įsilaužia nakčia, kai juose ramiai miega šeimininkai.
Aktualijos
Pačioje Londono širdyje nudurtas žmogus
Sekmadienį, dienos metu Londono centre, netoliese Nacionalinio teatro esančiame parke prie Temzės upės, South Bank rajone, nužpultas ir peiliu sužeistas jaunas vyras.
Aktualijos
Londono gatvėse nušautas paauglys, dar du vaikai sužeisti
Didžiosios Britanijos policija sekmadienį paprašė visuomenės pagalbos tiriant ankstesnę dieną Londone įvykusį incidentą, kai gatvėje buvo nušautas paauglys.
Aktualijos
Rytų Londone žmonės apipilti „neaiškia” chemine medžiaga
Trys vyrai skubiai nugabenti į ligoninę po to, kai judrioje rytų Londone gatvėje jie, kaip įtariama, buvo apipilti rūgštimi.
Aktualijos
Londone – dar dvi žmogžudystės peiliu
Sekmadienį vakare šiauriniame Londone jaunas tėvas mirė nuo durtinių žaizdų. Vos pusvalandžio intervale, kita jauna moteris buvo mirtinai nudurta pietų Londone.
Aktualijos
Policija siūlo £20 tūkst. už informaciją
Londono policija išplatino video įrašą, kuriame matomi du, vyrą žymiojoje Trafalgaro aikštėje mirtinai užpuolę nusikaltėliai. Už vertingą informaciją apie užpuolikus žadama įspūdinga suma – net 20 tūkst. svarų sterlingų.
Aktualijos
Naktį Londone nuvilnijo nusikaltimų banga
Antradienio naktis Londone buvo itin nerami. Policijos pareigūnai pranešė, kad du jauni vyrai buvo nudurti skirtingų nusikaltimų metu, kurie įvykdyti vos pusė mylios nuo vienas kito.
ŽYMA
KREPŠINIO MARŠKINĖLIAI