sekmadienis, spalio 25 d.
Aktualijos
BLKL: penkerios rungtynės Londone ir įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) įvyko vos penkerios rungtynės, visos jos Londone, nes Visbičiaus regione, o tiksliau Littleport miestelyje buvo surengta įspūdinga BLKL „Visų žvaigždžių“ diena.
Aktualijos
BLKL pirmenybėse - revanšų kupinas savaitgalis
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaistos 10 rungtynių – po penkias Londono ir Visbičiaus grupėje. Įdomių akcentų tikrai netrūko, o visus juos rasite tradicinėje turo apžvalgoje.
Aktualijos
BLKL - netikėti rezultatai ir nauji rekordai
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaisti 7 susitikimai sulig kuriais baigėsi 2019-ųjų metų kovos. Nors formaliai įvyko gana nedaug rungtynių, tačiau to pakako, kad būtų užfiksuoti net keli labai netikėti rezultatai.
Aktualijos
Savaitgalį - naujas BLKL rekordas Visbičiuje ir įdomus sutapimas Londone
Savaitgalį Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo sužaista 10 rungtynių po penkias Londono ir Visbičiaus regione, taigi įdomių akcentų tikrai netrūko.
Aktualijos
Savaitgalį BLKL įvyko net septynios rungtynės, pakoregavusios komandų padėtį turnyrinėje lentelėje ir įnešusios čempionatui dar daugiau intrigos
Vieną didžiausių savaitgalio staigmenų pateikė „Spartos BC“ (1-4) komanda, kuri ganėtinai lengvai palaužė šiame sezone į medalius nusitaikiusią „Maxx Join Ltd“ (2-3) komandą.
Aktualijos
BLKL - Žvaigždžių diena Visbičiuje ir (ne)tikėtumai Londone
Per tris savaitgalio dienas Britanijos lietuvių krepšinio lygoje (BLKL) buvo visai linksma – šeštadienį vyko Visbičiaus regiono Žvaigždžių diena, o sekmadienį startavo „Thames Windows“ grupės atkrintamųjų kovos. Tuo tarpu Londone komandos į savo vietas dėliojo paskutines reguliariojo sezono dėlionės detales.
Pramogos
Savaitės filmas: „Slaptas keleivis“
Maiklas yra draudimo agentas, mylintis ir mylimas vyras bei tėvas. Jis jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.
ŽYMA
KREPŠINIS ANGLIJOJE