trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Sveikata
Kodėl kai kurie žmonės negali gyventi be kavos?
Kodėl mums patinka kartus kavos skonis? Kartus skonis išsivystė kaip natūrali apsauga nuo kenksmingų medžiagų. Vadovaujantis evoliucine logika, mes turėtume norėti jį išspjauti.
Pramogos
Populiari įmonė atsisakė plastiko, kavą gersime kitaip
JAV kavinių tinklas „Starbucks“ planuoja iki 2020 metų visiškai atsisakyti vienkartinių plastikinių šiaudelių naudojimo.
Pramogos
„Starbucks“ keičia taisykles klientams
Kavinių tinklas „Starbucks“ pakeitė taisykles ir visiems lankytojams leis sėdėti prie staliukų bei naudotis tualetu neatsižvelgiant į tai, ar jie pateikė užsakymą, ar ne. Nuo šiol visi į „Starbucks“ kavinės teritoriją įžengę žmonės bus laikomi jos klientais.
Aktualijos
Britų parlamentarai ragina šalyje įvesti „latės mokestį“
Didžiosios Britanijos parlamentarai penktadienį paragino vyriausybę įvesti mokestį vienkartiniams kavos puodeliams ir nustatyti terminą iki 2023 metų, kad visi jie būtų perdirbami. Priešingu atveju siūloma juos visai uždrausti.
Gyvenimas
Kava išdavikė - asmenybės testas
Ką jūsų mėgstamas gėrimas pasako apie jus?
Pramogos
Populiariausiose kavinėse JK – ledas užkrėstas fekalijų bakterijomis
Jei skaitydami šią žinutę geriate kavą – galbūt norėtumėte trumpam ją padėti į šalį.
Aktualijos
Buvęs Seimo narys Šarūnas Gustainis tapo penktu įtariamuoju „MG Baltic“ byloje
Buvusiam Seimo nariui Šarūnui Gustainiui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo politinės korupcijos byloje.
Gyvenimas
Geriausias būdas gaminti kavą
Kavos ekspertas sako, jog tėra vienas vienintelis būdas namuose pasiruošti puodelį tobulos kavos – tai prancūziškas kavinukas (angl. French Press).
Sveikata
Dveji metai be kavos ir alkoholio – kas atsitiko?
Kava ir alkoholis daugelio žmonių kasdienybėje užima tokią svarbią vietą, jog be jų gyvenimas tiesiog neįsivaizduojamas. Atsisakyti šių įpročių pasiryžęs ir be jų dvejus metus praleidęs vyriškis pasidalijo mintimis apie patirtus pokyčius.
Aktualijos
Artimos perspektyvos: kurių darbuotojų JK laukia gera ateitis
Didžiulė kavos prekybos industrija Jungtinėje Karalystėje nenustoja plėstis, todėl netolimoje ateityje jai prireiks dešimčių tūkstančių darbuotojų.
Sveikata
Kava: kuo ji naudinga seksualiniam gyvenimui?
Mokslininkai aptiko naują teigiamą kavos savybę. Tad nors medikai ir toliau įspėja mėgautis šiuo gėrimu nuosaikiai, japonų specialistų atradimas taps gera žinia tikriems kofemanams: kava, pasirodo, gerina smulkiųjų kraujagyslių funkciją.
Pasaulio lietuviai
Londono portretas lietuvės rašytojos akimis
Marijampolėje gyvenanti Luana Masienė – išskirtinė asmenybė. Ji rašo knygas, kuria poeziją, leidžia žurnalą „Baltas kambarys“, siuva, mezga, moko matematikos, fotografuoja. „Tiesos“ skaitytojams Luana mielai sutiko papasakoti apie naujausią savo sumanymą – fotoreportažą iš Londono metro ir parkų „Kas mus jungia?“, kuris šiuo metu yra eksponuojamas Marijampolės kultūros centre.
Sveikata
Riebalus tirpdanti sportininkų gudrybė, kuria gali pasinaudoti kiekvienas
Jeigu negalite pradėti dienos neišgėrę karštos kavos, turime gerą žinią. Jūs tik per vieną žingsnį nuo mažos liekninančios gudrybės, kurią naudoja profesionalūs sportininkai visame pasaulyje.
Pramogos
Klientams su nuosavu puodeliu kavos įpils pigiau
Vienas iš didžiausių ir populiariausių kavinių tinklų „Starbucks“ klientams, kurie atsineš savo puodelį, kavos kainą sumažins 50 pensų.
Pramogos
Šokiruojanti tiesa apie gatvėje perkamą kavą
Paaiškėjo, kad kai kurios populiarios kavinės klientų kavoje naudoja šokiruojantį kiekį curaus, apie kurį klientai net nenutuokia.
Sveikata
Gydomoji kavos galia
Visi esame girdėję ir puikiai žinome apie neigiamą kofeino poveikį mūsų organizmui, tačiau iš esmės, viskas, kas vartojama dideliais kiekiais, yra nesveika ir žalinga. Nepiktnaudžiaujant ir vartojant saikingai, kofeinas atneš didelės naudos ne tik mūsų nuotaikai, bet ir sveikatai.
Gyvenimas
10 dalykų, kurių nežinojote apie kavą
Kava – vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje, kurios suvartojama neįtikėtinai daug. Tikriausiai daugeliui teko girdėti, kad kava gali pražudyti ar prailginti gyvenimą, tačiau kaip yra iš tikrųjų? Pateikiame dešimt faktų apie kavą, kurių dar nežinojote arba manėte, kad žinote.
Sveikata
6 moksliškai pagrįstos priežastys, kodėl kavą gerti sveika
Dažnai tenka girdėti, jog kavą gerti nesveika, nes nuo jos esą išsivysto priklausomybė. Tačiau naujausi mokslinių tyrimų rezultatai parodė, kad kava turi labai daug teigiamų savybių, tad drąsiai galite mėgautis rytinių kavos puodeliu, pranešė naujienų portalas standard.co.uk.
Gyvenimas
Greitas kavos ir sausainių desertas
Pripažinkime, būna dienų, kai nesinori virtuvėje praleisti poros valandų dėl skanėsto, kurio nebebūna per 10 minučių. Amžina smaližių dilema. Bet vis tiek norime ir artimuosius nustebinti, ir svečius palepinti ypatingais desertais. Tokiu atveju „ Tiesa” jums siūlo paprastą, bet labai skanią išeitį ‒ kavos ir sausainių desertą, kurį pasigaminsite per keliolika minučių!
Sveikata
Kava: vartok tik tada, kai jos reikia
„Viskas yra ir vaistas, ir nuodas – tai priklauso tik nuo suvartojamo kiekio“, – kadaise taip maistą ir gėrimus įvertino fizikos ir medicinos korifėjus Paracelsas. Giedriaus Drukteinio nuomone, bene tipiškiausia tokio apibūdinimo iliustracija yra kava. Kai vartojama mažais kiekiai, ji yra puikus stimuliatorius,bet geriama be saiko gali pridaryti daug nemalonumų.
ŽYMA
KRUPCIJA