antradienis, sausio 19 d.
Pasaulis
Išpuolis autobuse: keleivius puolė peiliu
Šiaurės Vokietijoje keli žmonės penktadienį buvo sužeisti per peiliu ginkluoto vyro išpuolį autobuse, pranešė policija ir incidento liudininkai.
Aktualijos
Susidūrus dviaukščiams autobusams yra nukentėjusiųjų
Trečiadienio rytą piko metu visiems skubant į darbą Machesterio gyventojų planus pakoregavo nemaža avarija įvykusi netoli Picadillio stoties. Čia susidūrė du dviaukščiai autobusai, nukentėjo 14 žmonių.
Aktualijos
Norėjo iš autobuso išlaipinti mamą su vaiku, nes jų vietą užėmė katinas
Į absurdišką situaciją papuolė 26-erių Mia Jade Wilson, bandžiusi su vaikišku sūnaus vežimėliu viešuoju transportu nusigauti iki reikiamos vietos Leedso mieste. Jai su sūneliu įlipus į autobusą, jo vairuotojas pareiškė, jog mama turėsianti išlipti ir laukti kito autobuso arba sulankstyti vežimėlį ir laikyti miegantį savo vienerių metų sūnų ant rankų.
Aktualijos
Penktadienį bus sunkiau keliauti autobusais
Šimtai Londono autobusų unijai priklausančių darbuotojų paskelbė, kad penktadienį išeina į 24 valandų streiką dėl per mažo darbo užmokesčio.
Aktualijos
Rusija tęsia tilto į okupuotą Krymą statybas – atsigabeno arką
Tilto iš žemyninės Rusijos į aneksuotą Krymą statyba įpusėjo. Pirmadienio rytą projekto atstovai pranešė, kad prie atramų atplukdyta 6 tūkst. tonų sverianti pagrindinė geležinkelio arka.
Aktualijos
Londono gatve autobusas skriejo be vairuotojo
Londono taksi vairuotojas netyčia užfiksavo, kaip gatve lekia dviaukštis autobusas, kuriame mažiausiai vienas keleivis, o už jo vairo nematyti vairuotojo.
Aktualijos
Rytų Ukrainos separatistai kuria naują valstybę
Antradienį Rytų Ukrainos prorusiškų separatistų lyderis Aleksandras Zacharčenka paskelbė apie naujos valstybės įkūrimą. Jai suteiktas Malorosijos vardas.
Aktualijos
Britas užpuolė autobuso vairuotoją iš rytų Europos (vaizdo įrašas)
Internete išplito vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas anglas, Londono autobuse šaukiantis ant vairuotojo ir liepiantis jam sugrįžti į ten, iš kur atvyko – į Lenkiją.
Aktualijos
Eurovizijos rengėjai spaudžia Ukrainą nusileisti Rusijai
Eurovizijos dainų konkurso organizatoriai pagrasino uždrausti Ukrainos atstovams dalyvauti vėlesniuose konkursuose, jei į Kijevą, kur vyksta šių metų Eurovizija, nebus įleista Rusijos atstovė.
Aktualijos
Autobuse mirtinai nudurtas keleivis
Dviaukščiu autobusu važiavęs keleivis mirtinai nudurtas kelionės metu, - patvirtino policijos atstovai. Nelaimė įvyko pirmadienį, 11A maršruto autobuse Handsworth rajone, Birminghame.
Pramogos
Lietuvių sukurto autobuso pirkėjas – pats Kalėdų Senelis!
Jei per Kalėdas ketinate aplankyti Kalėdų Senelio rezidenciją Laplandijoje, galimas dalykas, kad šioje kalėdinių stebuklų šalyje jus sutiks ir tiesiai pas Kalėdų Senelį nugabens lietuvių kurtas autobusas.
Aktualijos
Londono centre praverstų asilas
Didmiestis turi savų pranašumų ir trūkumų. Prie pastarųjų Londone galima priskirti ilgas ir nuobodžias rytines keliones autobusais.
Aktualijos
Savaitgalio naktimis kursuos daugiau naktinių autobusų
Nuo rugsėjo mėnesio, savaitgaliais metro pradėjus važinėti visą parą, padaugės ir naktinių autobusų maršrutų, važinėjančių savaitgalio naktimis, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.
Aktualijos
Londono transportas: neatsargūs vairuotojai kelia pavojų keleiviams
Neatsargūs Londono viešųjų autobusų vairuotojai sukelia vis daugiau eismo nelaimių. Portalo standard.co.uk pateiktais duomenimis, tik per dvi savaites „Londono transportas” (angl. Transport of London) sulaukė per 250 nusiskundimų iš autobusais besinaudojančių nepatenkintų keleivių.
Aktualijos
Londone ant autobuso užvirto statybų pastoliai
Pietų Londone, Peckhame, ant viešojo dviaukščio autobuso užvirto statybininkų pastoliai. Metaliniai pastoliai pirmadienio ryte pučiant stipriam vėjui nukrito ant 345 numeriu pažymėto autobuso.
Aktualijos
Streikai: Londonui gresia visiškas transporto chaosas (atnaujinta)
Londono transporto įmonių vadovai nebesusitvarko su pavaldiniais – apie streiką paskelbė, o po to jį atidėjo autobusų vairuotojai, balsavimu streikui pritarė ir metro mašinistai. Miesto vadovai gyventojams liepa pasiruošti ir, jei turi, iš pašiūrių traukti dviračius ar lipti į taksi.
Pramogos
Londono autobusų vairuotojai paskelbė tris streikus (maršrutų sąrašas)
Viešųjų Londono autobusų vairuotojai paskelbė įvykdysiantys tris streikus šį mėnesį. Pirmasis 24 valandų streikas planuojamas vasario 5 d.
ŽYMA
KRYMO OKUPACIJA