penktadienis, spalio 30 d.
Pramogos
J. Statkevičius: galiu prisipažinti – aš žaidžiau su lėlėmis
Jau šiandien, ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Skyrybos“ bus kalbama apie žmones kiršinančią netoleranciją. Vedėja Agnė Grigaliūnienė aiškinsis, ar įmanomos lietuviams skyrybos su negatyviais, rasistiniais vertinimais vieni kitų atžvilgiu.
Pramogos
R. Širvinskas-Makalius atvėrė savo pirmųjų namų duris: šoktelėjau aukščiau bambos
Įėjimas tik naudojant šeimininko piršto antspaudą, 120 kvadratinių metrų, erdvi terasa, pušyno apsuptis, ir galimybė stebėti laukinę gamtą – lapes, bei stirnas, gyvenančias kaimynystėje.
Pramogos
„(Ne)emigrantai“: laimės paieškas lietuvei apkartino skaudi nelaimė fabrike
Evelina buvo iš tų, kurie tvirtina niekuomet neišvyksiantys iš Lietuvos. Tačiau gyvenimas susiklostė kitaip. Šį vakarą LRT laidoje „(Ne)emigrantai“ mergina papasakos, jog iš tėvynės bėgo siekdama pamiršti skaudžią vaikino išdavystę.
Pramogos
J. Nainys apie pasirodymą prieš 10 tūkst. žmonių: patiri tokių emocijų, kad net plaukeliai šiaušiasi
Paskutinėje laidoje „Vakarėja su Martynu Starkumi“ šį šeštadienį svečiuosis populiarus didžėjus, laidų vedėjas Jonas Nainys. Elektroninės muzikos gerbėjams jis puikiai pažįstamas kaip DJ Jovani. Laidoje jis kalbės apie itin darbingą ir labai greitai pralėkusią vasarą, pasirodymus miesto šventėse, „Radistai village“ muzikos festivalį.
Pramogos
R. Antonovienės ašaros: prieš trylika metų palaidojome savo vaikelį
LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ šį vakarą – neįtikėtinos istorijos apie stebuklus ir mamų skausmą matant mirštančius savo vaikus.
Pramogos
Kantrybę jaunystėje prezidentė D. Grybauskaitė ugdė skaičiuodama grikius
Lietuva turi naują prezidentą ir po ilgos pertraukos pirmąją šalies ponią. Po 10 metų Dalios Grybauskaitės šeimininkavimo į prezidentūrą įžengė ekonomistas Gitanas Nausėda. Šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. – netikėti pasakojimai apie Lietuvos vadovus bei tai, kas vyksta už kadro. Kokie mūsų prezidentai, kai jų niekas nemato?
Pramogos
Po vasaros į Seimą A. Gaidžiūnas grįžo su nauju BMW: jis vienintelis toks Lietuvoje
Vasaros atostogos baigėsi ne tik eiliniams lietuviams, bet ir tautos išrinktiesiems – Seimo nariams. Po atostogų parlamentaras Aurimas Gaidžiūnas atvyko su naujutėlaičiu BMW X7 automobiliu, kurio pigiausias modelis kainuoja apie 97 tūkst. eurų.
Pramogos
Žiauriai sumuštos septyniolikmetės tėvas maldauja teisybės: noriu, kad teisingumas būtų įvykdytas
Gegužės pabaigoje visą šalį sukrėtė istorija apie dešimtokų išleistuvėse žvėriškai sumuštą ir bandytą išprievartauti septyniolikmetę. Deja, istorijos pabaigos dar nematyti: mergaitė po patirtų sužalojimų iki šiol negali kalbėti, o kaltieji dar nenubausti. Negana to, pasigirdo kalbų, kad nusikaltimu įtariamas jaunuolis – įtakingos politikės sūnus, tad tėvai daro viską, kad jis išvengtų atsakomybės. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė grupė ėmėsi nagrinėti šią istoriją.
Pramogos
Naujojo televizijos projekto dalyvės atskleidė baisiausias ir jautriausias savo paslaptis
Diena, po kurios TV3 laidos „Namas“ dalyvės tapo dar artimesnės. Diena, kai visos turėjo atvirai prisipažinti apie savo klystkelius ir didžiausias klaidas. Prisipažinimai ir atskleistos paslaptys sukrėtė iki sielos gelmių – nuo žmogžudysčių iki jautriausių netikėtumų, išaiškėjusių tik čia – „Name“.
Pramogos
„Namas“ – dar daugiau ryžto keisti moterų gyvenimus
Naujajame TV3 sezone laida „Namas“ su dar didesniu ryžtu padės nelaimingoms moterims keisti savo likimus. Šešios skirtingo likimo Lietuvos moterys apsigyveno viename name tam, kad atsisveikintų su praeitimi ir pradėtų naują gyvenimą. Šokiruojanti tiesa, stulbinančios išpažintys ir vienintelis tikslas – pradėti viską iš naujo.
Pramogos
Laidos vedėja A. Jagelavičiūtė: projekto dalyvių pokyčiai mane įkvėpė permainoms
Jau rugsėjo 4-ąją LNK eteryje startuoja naujas projektas „Šiandien. Po metų”. Įspūdingų pokyčių ir drąsių pažadų laidos vedėja tapusi Agnė Jagelavičiūtė džiaugiasi, kad projekte sutiko labai daug žmonių, kuriems užteko valios pastangų išpildyti savo pažadus.
Pramogos
Buvusi dainininko Mundžio žmona V. Malevska: viešumas mane išgelbėjo
„Tas viešumas mane išgelbėjo. Nežinia, kas būtų su manimi, ar aš čia sėdėčiau, nes viskas buvo labai rimta...“ – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 48-erių stilistė, dekoratorė Violeta Malevska.
Pramogos
Aktorius G. Mikalauskas: turiu juodąjį sąrašą ir nerekomenduoju į jį pakliūti
Šį ketvirtadienio vakarą 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – vasariškos istorijos: kur keliauti, ką patirti, ką rengtis ir ką valgyti.
Pramogos
Kurie Seimo nariai propaguoja kovos menus?
Šio vakaro laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės pasakos apie savo pasiekimus sporte.
Pramogos
Beveik 10 kg atsikračiusi I. Starošaitė kreipiasi į badaujančius: tuoj pat sustokite
„Tuoj pat, nedelsdami, sustokite ir kreipkitės į specialistus, kurie ne tik jums padės, bet ir nukreips tinkama linkme. Gyvenimas per trumpas, kad save kankintumėte. Sveikatą sugadinti labai lengva, o už jokius pinigus jos nenusipirksite“, – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sakys Irena Starošaitė, išgirdusi istorijų apie tai, kaip trokšdami nepriekaištingo kūno šimtai jaunų žmonių žaloja save badaudami.
Pramogos
Anoreksija sirgusi šokėja K. Pališkytė: kentėjau skausmą, kad nenorėčiau valgyti
Drąsus įvaizdis, kaskart kardinaliai keičiama šukuosena, ryškus makiažas ir seksualūs, figūrą išryškinantys drabužiai – neatkreipti dėmesio į 24-erių šokėją, žurnalistę Kristiną Pališkytę tiesiog neįmanoma nei tuomet, kai ji šoka, nei tuomet, kai eina gatve. Iš šono gali pasirodyti, kad Kristinai pavyko pagauti sėkmės paukštę už uodegos.
Pramogos
I. Stonkuvienė apie savo vaikystę: daktarai sakė, kad negyvensiu ir pakrikštijo reanimacijoje
Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis” 19.30 val. mažieji talentai ir žinomi žmonės kalbės apie nelengvą kelią į sėkmę. Laidoje dalyvausianti televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė pasakos, kad jos vaikystė nebuvo lengva – ištisus metus teko praleisti ligoninėse dėl prastos sveikatos.
Pramogos
Išsiskyrusi su turtuoliu lietuvė ieško nuotykių realybės šou: kelionės privačiais lėktuvais buvo kasdienybė
„Ilgą laiką buvau pasinėrusi į „kaip diena, taip naujiena“ santykius. Draugavau su turtuoliu meksikiečiu. Tai, ką žmonės paprastai mato serialuose, buvo mano ketverių metų realybė. Gyvenau tarp dviejų žemynų. Kelionės privačiais lėktuvais, asmeniniai vairuotojai, vakarienės restoranuose bei prabangūs pirkiniai tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi“, – pasakoja 28 metų Goda Stasiulaitytė, naujojo LNK nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“ dalyvė.
Pramogos
„Finalo ketverto“ nugalėtoja I. Juodeikienė: pabuvęs emigracijoje dar labiau pradedi vertinti savo šalį
LNK muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė ketvirtadienį 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 sakys, kad kelias į sėkmę nebuvo lengvas. Moteris su savo vyru dirbo Anglijoje bare.
Pramogos
A. Valinskas apie jaunąją kartą: mes dar ilgai nesulauksime sau konkurencijos
Kiekvienas žmogus svajoja tapti sėkmingu, turtingu ir laimingu. Apie tą patį svajoja ir vaikus auginantys tėvai. Kaip užauginti talentą? Kaip išugdyti sėkmingą žmogų, kuriam gyvenime viskas klosis it per sviestą? Šio ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ talentingiausi, turtingiausi ir sėkmingiausi žmonės dalinsis savo istorijomis ir patarimais, kaip užauginti talentą.
ŽYMA
LAIDA