ketvirtadienis, vasario 25 d.
Lietuva
JK priklausomybę įveikęs vyras gelbėja likimo brolius
„Alfa centru“ vadinamame name, nutolusiame 90 kilometrų nuo Londono, gyvena vyrai, kuriuos čia atvedė noras pagyti nuo priklausomybės alkoholiui ar narkotikams. Tarp bandančiųjų grįžti į normalų gyvenimą – ir vyrai iš Lietuvos. Kadaise šiame nedideliame reabilitacijos centre nuo priklausomybės gydėsi ir Aurimas, kuris dabar pats padeda savo likimo broliams.
Pramogos
Dainininko K. Kerbedžio dukros istorija: meilė 17 metų vyresniam mokytojui ir emigracijos metai Kinijoje
Konstancijos ir Remigijaus Sabaliauskų meilės istorija – lyg iš filmo. Žinomo dainininko Kastyčio Kerbedžio dukra įsižiūrėjo Remigijų dar būdama moksleivė – 17 metų vyresnis vyras buvo jos fortepijono klasės mokytojas. Talentingas mokytojas Konstancijai rimtai krito į širdį, todėl mergina išdrįso prisipažinti apie užgimusius jausmus. Istorijos pradžia nieko nežadėjo – mokytojo etika neleido megzti romantinių santykių. Tačiau nepaisant visko pianistė Konstancija ir muzikos mokslų daktaras Remigijus dabar jau yra šeima, neseniai grįžusi iš emigracijos Kinijoje ir kurianti savo gyvenimą Lietuvoje.
Anglijoje
Prasiskolinusio lietuvio ir nepilnametės jo draugės pabėgimo į Angliją istorija: paskelbta paieška ir slėpynės Londone
Mariaus gyvenimo planai pradėjo griūti, kai vaikinas ryžosi pasiimti greitąjį kreditą. Už minimalų atlyginimą dirbęs vaikinas įklimpo į skolas, išsigando ir nusprendė pabėgti iš gimtinės. Šį vakarą LRT televizijos laidoje „(Ne)emigrantai“ vaikinas papasakos, kaip susiklostė jo gyvenimas Anglijoje su tuometine nepilnamete širdies drauge.
Sveikata
Viena avytė, dvi avytės...?!
Kaip įsiteigti sau miegą neskaičiuojant jokių gyvūnų.
ŽYMA
LAIDA „(NE)EMIGRANTAI“