ketvirtadienis, kovo 4 d.
Verslas
Žiniasklaida
Spaudos krizė: Australijoje nutraukiama 60 laikraščių leidyba
Ruperto Murdocho žiniasklaidos imperija „News Corp“ trečiadienį pranešė, kad Australijoje nutrauks maždaug 60 regioninių laikraščių leidybą, žiniasklaidos sektoriui patyrus naują smūgį, kai dėl koronaviruso epidemijos smarkiai sumažėjo reklamos užsakymų.       
Ekonomika
PINIGAI UŽ NAUJIENAS
Nebrangūs skaitytojai
Prie nemokamų naujienų pripratinti vartotojai taip lengvai vėl atverti piniginių nenusiteikę
Verslas
Warrenas Buffettas
Žiniasklaidos magnatas atsisako savo titulo
89-erių žiniasklaidos magnato Warreno Buffetto vadovaujama bendrovė „Berkshire Hathaway“ parduoda visus 31 jos valdomą laikraštį. 
Pasaulis
Istorinė akimirka: prasidėjo D. Trumpo ir V. Putino derybos prie „keturių akių"
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Rusijos vadovas Vladimiras Putinas pirmadienį Helsinkyje pradėjo pirmąsias savo derybas prie keturių akių.
Pasaulis
Putinas oficialiai pradėjo eiti Rusijos federacijos prezidento pareigas
Vladimiras Putinas pirmadienį ketvirtą kartą buvo prisaikdintas Rusijos Federacijos prezidentu.
Pasaulis
Rusijoje auga pyktis dėl 41 vaiko gyvybes nusinešusio gaisro prekybos centre
Rusijos gyventojai antradienį reiškė pasipiktinimą savo valdžia dėl sekmadienį prekybos centre Kemerovo mieste siautėjusio didžiulio gaisro, kuris nusinešė mažiausiai 64 žmonių, tarp jų 41 vaiko, gyvybes; daugybė jų negalėjo išsigelbėti dėl užrakintų durų.
Pasaulis
Rusijos prezidento rinkimuose intrigos nebuvo
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išvakarėse vykusiuose rinkimuose užsitikrino ketvirtą šalies vadovo kadenciją ir Kremliuje praleis artimiausius šešerius metus, tačiau smarkiai pašlijus Maskvos ir Vakarų santykiams, pirmadienį su pergale jį pasveikino tik artimiausi sąjungininkai.
Pasaulis
JAV nebeskelbs naujų sankcijų Rusijai
Užsienio šalių vyriausybės jau atsisakė milijardų dolerių vertės potencialių kontraktų su Rusijos ginkluotės kompanijomis, pirmadienį pareiškė JAV administracija ir pažymėjo, kad nėra reikalo skelbti naujas sankcijas Maskvai atgrasyti.
Pasaulis
V. Putinas: „Kodėl D. Grybauskaitė ant manęs varo?“
Diplomatas Vygaudas Ušackas viešai prisipažino, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas jo klausė, kodėl Lietuvos vadovė Dalia Grybauskaitė taip nedraugiškai kalba jo atžvilgiu.
Pasaulis
V.Putinas įspėja pasaulį – gresia katastrofa
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį perspėjo, kad pasauliui gresia „katastrofa“, jei nebus surastas diplomatinis Šiaurės Korėjos problemos sprendimas.
Verslas
Britų dienraštis „The Guardian“ bando gelbėtis – mažėja formatas, bus atleidžiami 250 darbuotojų
Nuostolingas laikraščių verslas Didžiosios Britanijos dienraščio „The Guardian“ savininkus paskatino imtis rimtų pokyčių. Vieną jų tikrai pastebės skaitytojai – nuo 2018 metų pradžios laikraštis bus leidžiamas mažesniu – „bulvariniu“ – formatu.
Pramogos
L. Lohan reikalauja pasimatymo su V. Putinu
Į vieną Rusijos televiziją pakviesta JAV aktorė Lindsay Lohan iškėlė rusams aikštingas sąlygas, tarp kurių – ir susitikimas su šalies prezidentu Vladimiru Putinu.
Pramogos
Theresa May gerins santykius su V. Putinu
Patvirtinta, kad Jungtinės Karalystės (JK) ministrė pirmininkė Theresa May pirmą kartą telefonu kalbėjosi su Rusijos prezidentu.
Pasaulis
V.Putinas:,,JAV yra supervalstybė"
Rusijos Prezidentas Vladimiras Putinas Sankt Peterburge vykusio ekonomikos forumo metu, pasisakė ne tik apie Jungitnės Karalystės referendumą, futbolo chuliganus ar Rusijos lengvosios atletikos rinktinės diskvalifikaciją. Jis tai pat pasakė savo nuomonę apie D.Trumpą ir Ameriką, kuri yra bene vienintelė ,,supervalstybė” pasaulyje.
Pramogos
V.Putinas mano, jog D.Kameronas šantažuoja ES
Sankt Peterburge vykusios spaudos konferencijos metu Rusijos prezidentas pirmą kartą pareiškė savo nuomonę apie Jungtinės Karalystės referendumą, kurio metu šalis nuspręs, ar likti Europos Sąjungoje, ar iš jos pasitraukti.
Pramogos
E. Johnas dėl gėjų sieks perauklėti V. Putiną
Savo homoseksualumo neslepiantis ir santuokoje su vyru vaikus auginantis britų dainininkas Eltonas Johnas į žodžių dvikovą iškvietė Rusijos Prezidentą. Anot muzikanto, Vladimiro Putino požiūris į gėjų teises yra „absurdiškas“.
Pramogos
Jungtinė Karalystė baiminasi dėl V. Putino agresijos
Rusija įtariama kelianti grėsmę Jungtinės Karalystės (JK) saugumui, pranešė naujienų portalas express.co.uk. JK penkias savaites stebėjo artimųjų rytų veiksmus. Šalies oro gynybos pajėgų trūkumas atvėrė lemiamą spragą saugumui.
Pasaulis
Maskvos centre nušautas Rusijos opozicijos lyderis
Bene aršiausias Rusijos prezidento Vladimiro Putino kritikas, opozicijos lyderis Borisas Nemcovas – nebegyvas. Vyras nušautas Maskvos centre, ant tilto, nuo kurio atsiveria vaizdas į Kremlių. Politikas mirė kelios valandos po to, kai išreiškė savo paramą protestui prieš karą Ukrainoje Maskvos centre.
Lietuva
Nerimą padidino rusų kaltinimai Lietuvai
Lietuvoje ruošiami teroristai, kurie vėliau siunčiami į įvairias šalis rengti perversmų ir dalyvauti neramumuose. Apie tai kad Lietuva – teroristų bazė rusai sakė jau ne kartą. Šį kartą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tiesioginiame eteryje kalbėdamas apie sudėtingą situaciją Ukrainoje pabrėžė, kad Lietuvoje buvo ruošiami Maidano kovotojai. Pastarieji iš esmės turėtų būti atsakingi už neteisėtą opozicijos atvedimą į valdžią.
ŽYMA
LAIKRAŠČIAI