sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Gyvenimas
3 mokslo pripažinti dalykai, kurie padarys jus laimingesnius už pinigus
Jeigu esate įmonės darbuotojas, jūsų dienotvarkę nustato darbdavys, kaip ir jūsų atlyginimą.. Žinoma, jūs galite bandyti dirbti daugiau, tačiau vargu
Gyvenimas
3 malonūs dalykai, kurie pakeis gyvenimą į gerąją pusę
Kad pakeistume savo gyvenimą į gerą, nebūtina atlikti globalių permainų ar laukti pirmadienio. Kartais užtenka įtraukti į savo gyvenimą kelis
Gyvenimas
Leiskite sau jausti viską: Aristotelio laimės paslaptis
Laimės paslaptis glūdi ne tame, kad visos jūsų mintys būtų užpildytos vaivorykštėmis ir vienaragiais. Svarbiausia yra sugebėti atsiduoti emocijoms, net
Gyvenimas
Kaip tapti laimingam: 10 svarbių, mokslo patvirtintų žingsnių
Laimė visuotinai pripažinta prasme – tai pasitenkinimas. Ir ji prasideda ne nuo jausmo, o nuo pasirinkimo, kaip žiūrėti į
Pramogos
Trims Zodiako ženklams vasarį pasiseks pakeisti gyvenimą į gerąją pusę
Antrąjį 2020 m. mėnesį kai kurių Zodiako ženklų gyvenimas gali radikaliai pasikeisti. Kam vasarį numatomi stebėtinai geri pokyčiai?
Pramogos
3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė
2020 m. visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir paties geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.
Pramogos
Iki Naujųjų metų gyvenimas šiems 4 Zodiako ženklams dar spės pasikeisti į gerąją pusę
Kiekvienas naujas gyvenimo etapas paprastai siejamas su konkrečia data, dažniausiai – savaitės, mėnesio arba metų pradžia.
Pramogos
2020-ųjų kinų horoskopas: kas mūsų laukia Žiurkės metais?
Kinų kalendorinio ciklo pradžia laikomi Žiurkės metai. Kaip tik 2020-aisiais ir prasidės naujas 12 metų ciklas.
Pramogos
Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui
Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.
Kultūra
SATYRA. Gerovės imperija
Kadaise, prieš trejetą dešimtmečių, mano kartos individams pakenčiamai geroviška atrodė trainiotis gatvėmis pasidabinus „Adidas“, klausytis „Pompos“ ar „Scorpions“ lygio saviveiklininkų per „Panasonix“ tipo aparatūrą, važinėtis savadarbiais automotohibridais tokio evoliucijos lygmens, kai dar ne opelis, bet jau nebe moskvičius.
Gyvenimas
7 didžiausios vertybės, kurių nenupirksite už jokius pasaulio pinigus
Suprantama, kad ta diena, kai atlyginimas pervedamas į mūsų sąskaitą, būna geriausia kiekvieną mėnesį. Mes nė nebandome paneigti, kad mėgstame pinigus. Jei gerai pamąstytume, padarytume išvadą, kad dalykai, kuriuos tikrai vertiname savo gyvenime, šiaip ar taip yra neįkainojami. Čia mums nepadės net visi pasaulio pinigai. Savotiškai guodžiantis suvokimas, tiesa?
Gyvenimas
Garsus santykių ekspertas atskleidė, ką daryti, kad vyras niekada neišduotų
Žinomas lektorius, asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas atskleidė svarbiausias taisykles, kurių laikantis antroji pusė nė nesusimąstys apie neištikimybę. Pasak garsaus santykių eksperto, egzistuoja svarbūs elgesio modeliai, kuriuos turėtų įsisavinti kiekvienas.
Gyvenimas
Laimę nešantys žmonės: šeši gerųjų pranašų požymiai
Yra žmonių, kurie gali atnešti sėkmę, laimę, iššaukti gerąsias permainas mūsų gyvenime. Kai kuriuose Rytų kraštuose manoma, kad reikia prisiglausti prie stipraus žmogaus, tada gausime dalį jo jėgos. Ir mes neatimsime iš to žmogaus energijos. Jis pats spinduliuoja šviesą ir šilumą, tokia jo prigimtis. Reikia tik būti šalia, laikytis jo, draugauti, bendrauti, mokytis , klausyti ir gerai elgtis su tokiu žmogumi.
Pramogos
Mokslininkai atskleidė du amžius, kada žmogus jaučiasi laimingiausias
Ar šią akimirką jaučiatės laimingi? Ne? Gali būti, kad taip yra dėl to, jog jums ne 16 ir ne 70 metų. Pasirodo, būtent tokio amžiaus britai jaučiasi laimingiausi ir labiausiai patenkinti savo gyvenimu.
Gyvenimas
13 dalykų, kuriuos verta pakeisti, kad gyventume prasmingiau
Nesate patenkinti savo gyvenimu? Ar kada nors susimąstėte, kad galbūt gaištate savo laiką beprasmiškai? Liūdniausia yra tai, kad mes galime ir nepastebėti to.
Reiklus pirkėjas
Užuovėja nuo pasaulio
Daniška laimės formulė hygge kirto gimtosios šalies sienas ir tapo viena madingų gyvensenos krypčių. Inga Rakauskaitė šio meno mokosi skaitydama knygas ir gamindama desertus.
Lietuva
Įspūdinga sodyba Lietuvoje pribloškia gamtos grožiu (foto)
Lietuva visuomet garsėjo išskirtinai gražia savo gamta, o namas jos prieglobstyje, ežero pakrantėje – dažno lietuvio svajonė. Tačiau vienas iš šiuo metu šalyje parduodamų namų padarytų įspūdį net visko mačiusiam pasauliniam elitui.
ŽYMA
LAIMĖ