ketvirtadienis, kovo 4 d.
Pramogos
Airė išsiskyrė su 300 metų vaiduokliu
Moteris, išgarsėjusi ištekėjusi už 300 metų amžiaus vaiduoklio, pranešė apie skyrybas ir paviešino perspėjimą kitiems.
Pramogos
Apsėsta Britanijos vieta vėl priminė apie save
Grupė paauglių tikina užfiksavę paranormalius reiškinius Anglijos vietovėje, nuo seno garsėjančioje keistais ir bauginančiais nutikimais.
Pramogos
Mažiau žinomi vampyrai
Skaitydami „Drakulą“ žmonės kartais pamiršta, jog vampyrai nėra fikcija. Ir ne tik šikšnosparniai bei energetiniai – istorijoje yra atvejų, kada net rimčiausi mokslo žmonės turėjo gerokai pagalvoti, kol rado tinkamą apibūdinimą padarams, kurie siautėjo jų apylinkėse…
Pramogos
Pilys, kuriose pernakvoti neįšdrįstų niekas: jas valdo vaikuokliai (nuotraukos)
Šimtametė pilis – tiesiog stereotipinė vieta, kurioje galima pajusti mįslingą šalčio dvelksmą, išgirsti tylius žingsnius ir išvysti tarsi kieno nors apsiausto skverną, dingstantį už kampo…
Pramogos
10 labiausiai apsėstų vietų Jungtinėje Karalystėje (nuotraukos)
Pasakojimai apie apsėstus namus, raganas, vaiduoklius ar vampyrus ne tik gąsdina vaikus, bet ir žavi suaugusiuosius, o Jungtinė Karalystė – tikras rojus antgamtiniais reiškiniais besidomintiems žmonėms.
Pramogos
Žymiausios senosios Anglijos legendos apie vaiduoklius
Legendos ir įvairūs mįslingi pasakojimai sklido iš lūpų į lūpas per visą žmonijos istoriją. Jei net technikos amžiuje dauguma žmonių tiki kažkuo antgamtišku, ką jau bekalbėti apie senesnius, pavyzdžiui, Viktorijos laikus?
Komentarai
Kaip vėsinti kaistančią darbo rinką?
Lietuvoje per 2016-uosius gyventojų sumažėjo 36 tūkstančiais, tačiau darbo jėga – dirbantys asmenys ar bedarbiai, kurie ieško darbo – per metus padidėjo 2 tūkstančiais. Toks darbo jėgos augimo potencialas, nesiimant papildomų priemonių, beveik išnaudotas ir jau šiais metais gali pradėti mažėti.
Aktualijos
Apsėstą namą išsinuomojusi britė spruko neatsigręždama
Paslaptingos tamsios figūros, keisti švytėjimai ir šiurpą keliantys riksmai – tik keletas nepaaiškinamų dalykų, kuriuos patyrė vieno namo, esančio Norwicho mieste, gyventoja. Manoma, kad namas apsėstas, bet į jį baiminasi užeiti net paranormalių reiškinių tyrėjai.
Gyvenimas
Loginis vaiduoklių egzistavimo paaiškinimas
Jei jūs tikite vaiduokliais tai nesate vieniši. Pasaulyje yra begalė vienokio ar kitokio lygio grupių užsiimančių vaiduoklių medžiokle.
Pramogos
Labiausiai apsėstas dvaras Airijoje švenčia 666 jubiliejų
Likus mažiau nei trims savaitėms iki Naujųjų metų, Loftus dvaras Airijoje kviečia į 666-tą gimtadienį. Galite įsigyti bilietą į turą arba naktinį užrakinimą pilyje. Jaukiai gimimo dienos arbatėlei jūsų maloniai laukia panelė Anė bei pats Šėtonas.
Gyvenimas
Britų šeima prašo pagalbos: name siautėja pakarto vienuolio šmėkla
Didžiojoje Britanijoje namą įsigijusi pora netikėjo paranormaliais reiškiniais iki paskutines akimirkos. Tačiau paslaptingi dalykai kurie nutiko jiems gyvenant prieš kelis šimtmečius pastatytame name, privertė į anapusinį pasaulį pažvelgti kitaip.
ŽYMA
LAISVOS DARBO VIETOS