antradienis, sausio 19 d.
Sveikata
Ką daryti prieš sėdant prie stalo ir kaip atsigauti persivalgius?
Kiekvienais metais prisižadame per šventes mažiau valgyti, rinktis sveikesnius patiekalus ir užkandžius. Deja, ne visada pavyksta. Mitybos specialistai atskleidė kelias gudrybes, ką daryti prieš sėdant prie vaišių stalo bei kaip atsigauti, jei persivalgėme.
Sveikata
Kaip švenčių neapkartinti virškinimo sutrikimais
Per šventes valgydami daug ir gausiai sukeliame savotišką stresą ne tik skrandžiui, bet ir visam organizmui, kuris, nebepajėgdamas susidoroti su dideliu maisto kiekiu, sukelia virškinimo problemų.
Verslas
Amerika Prienuose: krepšinio cirkas ir dolerių lietus
Vienos savaitės gruodžio mėnesį užteko, kad Lietuvoje nedaugeliui girdėtų krepšininkų ir šou verslo veikėjų Ballų pavardė įsitvirtintų naujienų portalų antraštėse.
Sveikata
Atsargiai – pilvo skausmus sukelia ne tik persivalgymas
Artėjant gražiausioms metų šventėms malonius lūkesčius, bendravimo džiaugsmą retkarčiais palydi ir sveikatos sutrikimai. Pasak gydytojos gastroenterologės Saulės Brašiškienės, šventinis periodas žmonėms kelia papildomą stresą – o šis savo ruožtu suaktyvina kai kurias ligas.
Sveikata
Ar žinote, koks organas turi daugiausiai darbo po Velykų?
Nors šiomis dienomis vis labiau populiarėja sveikas gyvenimo būdas, tačiau, į medikus, ypač po tokių švenčių kaip Velykos kuomet tenka praleisti nemažą laiko dalį prie vaišėmis nukrauto stalo, kreipiasi daugybė pacientų dėl persivalgymo sukeltų negalavimų.
Sveikata
Vaistai nuo rudeninės depresijos – saldėsiai?
Termometro stulpeliui nukritus, o saulei pasislėpus po nemažu debesų sluoksniu, neretas iš mūsų pradedame skųstis jėgų trūkumu, apatija, nenoru užsiimti mėgiama veikla ir dažnai sukuriame sau nemažą įtampą pykdami ant savęs už šį jausmą, kurį patys dažnai apibūdiname kaip rudeninę depresiją.
ŽYMA
LAMELO BALLAS