trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Koks žmogus esate pagal gimimo valandą?
Žmonės, gimę vieną ir tą pačią dieną, tačiau skirtingu laiku (kai kas ryto valandomis, o kiti vakare), gali visiškai būti skirtingi vienas nuo kito ir charakteriu, ir elgsena. Kodėl taip atsitinka? Visatoje viskas vyksta nuolatiniame judėjime.
Gyvenimas
Tokių moterų savo kelyje geriau nesutikti
Moterų, kaip ir vyrų, būna visokių. Jos gali skirtis tiek savo išvaizda, tiek asmeninėmis savybėmis, tad rasti tą vieną vienintelę, kuri labiausiai jums tiktų, gali būti nelengva. Tobulų nėra, tačiau yra trys moterų tipai, kurių vyrai tikrai turėtų vengti bet kokia kaina, rašo Thebrofessional.net.
Gyvenimas
Požymiai, parodantys konfliktišką asmenybę
Konfliktinės asmenybės yra iš esmės linkusios į konfrontaciją. Jos neprisiima atsakomybės už savo problemas ir visų pirma yra linkusios kaltinti kitus. Galima išskirti pagrindinius penkių konfliktinių asmenybių bruožus, kuriuos žinant tokių asmenybių bus lengviau išvengti arba su jomis bus lengviau bendrauti, portale psychologytoday.com rašo konfliktų tematika besidomintis teisininkas ir terapeutas Billas Eddy.
Aktualijos
Šaudynių Las Vegase atomazga: 50 žuvusių, 400 sužeistų
Išpuolio Las Vegase, kur vienas šaulys ėmė šaudyti į minią koncerto pasiklausyti susirinkusių žmonių, aukų skaičius pasiekė  50, o į ligones buvo atvežta daugiau nei 400 sužeistųjų.
Gyvenimas
Du dalykai apie blondines
Anekdotus apie blondines turbūt teks pamiršti. Naujausias mokslinis tyrimas atskleidė, kad blondinės turi ne tik didesnį pasisekimą tarp vyrų, bet ir aukštą intelekto koeficientą.
Verslas
Dvi superžvaigždės viename ringe
Vien iš mokamų televizijos transliacijų organizatoriai planuoja uždirbti 475 mln. dolerių
Gyvenimas
Pagal temperamentą – ir muzika
Muzika veikia žmogaus charakterį, tačiau ir pats charakteris turi įtakos tam, kokios muzikos klausomės. Arba turėtume klausytis.
Gyvenimas
Misija: atpažinti narcizą
Ekspertų tikinimu, šiuolaikinę visuomenę kamuoja narcisizmo epidemija. Kas gi jie tokie, tie „infekuotieji“?
Gyvenimas
Iškilo klausimas: kur dingo tikri vyrai?
„Dar neišblėso atmintis apie tuos laikus, kai vos 20 metų peržengęs amerikiečių vaikinas paprastai tapdavo suaugusiuoju: gaudavo vidurinio mokslo atestatą, pats finansiškai apsirūpindavo, vesdavo, susilaukdavo vaikų“, – pasakoja Kay S. Hymowitz „The Wall Street Journal“ puslapiuose.
Gyvenimas
Moterys, kurių vengia vyrai
Ar kada nors susimąstėte, kokiomis dailiosios lyties atstovėmis vyrai praranda susidomėjimą greičiausiai? Kai kurios moterys susiduria su santykių problemomis dar saldainių ir puokščių etape.
Gyvenimas
Vyras su Saulės charakteriu
Visa ko gyvybės pradžia – Saulė – turi didžiulę įtaką tiems vyrams, kurie gimė 1, 10, 19 ir 28 dienomis (bet kurį mėnesį).
Gyvenimas
Charakterių psichologija: narcizas, paranojikas ar?…
Kiekvienas žmogus yra unikalus sutvėrimas, turintis ne tik skirtingą išvaizdą, bet ir savitą pasaulėžiūrą. Kiekvienas savaip džiaugiamės, pykstame ir liūdime. Vieni mėgstame dalintis emocijomis su visais aplinkiniais, o kiti jas užsklendžiame giliai savyje.
Gyvenimas
Nuspėk charakterį pagal akių spalvą
Žaliaakis, mėlynakė, rudaakis... Ar tai tik skirtinga akių spalva ir nieko daugiau? Fizionomikos specialistai tvirtina, kad žmogaus pažinimą pradėjęs nuo akių gali geriau perprasti jo charakterį. Kad išmoktum geriau perprasti žmones, pasirodo, reikia mokėti teisingai nustatyti akių spalvą ir atspalvį. Astrologai įsitikinę, kad iš akių galime „perskaityti“ visus žmogaus polinkius ir potraukius.
ŽYMA
LAS VEGASAS