ketvirtadienis, spalio 29 d.
Pasaulis
Pragiedruliai Slovakijoje ar populizmo Vidurio Europoje saulėlydis?
Zuzanos Čaputovos pergalė Slovakijos prezidento rinkimuose – piliečių atsakas į šalyje vešančią korupciją. Ar tai ir smūgis regione išsikerojusiam populizmui?
Aktualijos
Imigrantas vaiką į JK bandė įvežti lagamine
Neįprastas atvejis užfiksuotas Doverio uoste – Jungtinės Karalystės pasieniečiai sulaikė imigrantą, kuris lagamine bandė įvežti berniuką.
Anglijoje
Pakeliui į Doverį – keliskart didesnės spūstys
Baiminamasi, kad po „Brexit“ Jungtinės Karalystės pasienyje įvedus papildomą kontrolę ženkliai išaugs transporto spūstys prie pagrindinių kelių į žemyninę Europą.
Aktualijos
JK suimtas lietuvis, gabenęs 20 kg. kokaino
Jungtinės Karalystės (JK) pasienio tarnyba sustabdė bei suėmė lietuvį Mindaugą Antanavičių, kuris į šalį bandė įvežti £1,2 milijono vertės kokaino kontrabandą.
Pramogos
Doveryje – nežemiškos kilmės radiniai
Jungtinės Karalystės mokslininkai skelbia apie stulbinantį atradimą – ne mūsų planetos gyventojų pėdsakus Doverio pakrantės uolose.
Anglijoje
Atvykstantiems į JK per Doverį – originali žinia apie „Brexit“
Įvairius procesus pasaulyje savo grafičiais pašiepiantis paslaptingasis menininkas, žinomas Banksy pseudonimu: jis Doveryje savaip įamžino „Brexit“.
Aktualijos
Imigrantė, dviejų vaikų mama, atėmė sau gyvybę
Doveryje gyvenusi imigrantė iš Latvijos atėmė sau gyvybę miške netoli vaikų žaidimų aikštelės. 32-iejų Svetlana Averina kartu su vyru augino dvi mažametes dukreles.
Aktualijos
Politikas nufilmuotas uostantis miltelius
Internete išplatinus vaizdo įrašą, kuriame matosi, jog Doverio meras Neilas Rixas tualete uosto kažkokius miltelius, politikas neigia vartojęs narkotikus.
Aktualijos
Kamščiai Doveryje gali tęstis ilgai
Transporto kamščiai, kuriuose įstrigo visi, planavę pasinaudoti Doverio perkėla, sumažėjo, bet eismo apribojimai gali tęstis visą savaitę.
Aktualijos
Dėl patikrinimų užstrigo Doverio perkėla
Šeštadienį susidarė milžiniškos transporto eilės prie Doverio tarptautinės jūrų perkėlos. Tai lėmė intensyvesni keltų patikrinimai.
Pramogos
Nauja parduotuvė: brangiausia prekė nekainuos nė svaro
Kitą savaitę pietryčių Anglijoje duris atvers parduotuvė, kurioje įvairiausi maisto produktai bus parduodami už itin žemą kainą.
Pramogos
Mergaitę užpuolė žuvėdra
Mažametei mergaitei iš Doverio žuvėdros nuo šiol asocijuojasi su siaubu – vandens paukštis ją dukart puolė ir snapu kapojo galvą.
ŽYMA
LBGT