antradienis, sausio 19 d.
Aktualijos
Paauglys Snapchat platformoje pasidalino įrašu, kuriame šoko su peiliu, kuriuo prieš kelias valandas padūrė sutuoktinių porą
Javone Meade buvo įkalintas, teisėjas bylos svarstymo metu teigė, jog tai, kad Leedse įvykęs nusikaltimas nenusinešė nei vienos gyvybės, yra stebuklas.
Aktualijos
Leedso festivalyje žuvo paauglė, suimtas septyniolikos metų amžiaus vaikinas
Vakarų Jorkšyro policija patvirtino, kad nelaimė įvyko Bramham parke vykstančiame muzikos festivalyje.
Pramogos
Iš poros pavogtas aklas ežiukas: gyvūną susigrąžinti nori labiau nei automobilį
Leeds miesto centre šeštadienį pavogtas senyvo amžiaus poros autobusiukas. Tačiau labiau nei transporto priemonės automobilio savininkams gaila joje buvusio jų augintinio – aklo ežiuko. Baiminamasi, kad jei autobusiuko nepavyks rasti artimiausiu metu, gyvūnėlis neišgyvens.
Anglijoje
Lietuvos ambasada dviejuose JK miestuose įsteigs laikinuosius postus
Leedse ir King’s Lynne laikinai atidaromi Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje postai. Tai padaryti buvo nuspręstia siekiant užtikrinti, kad šiaurės ir rytų Anglijoje gyvenantys lietuviai galėtų lengviau gauti konsulines paslaugas.
Pramogos
Leedse – vietinės valdžios Lietuvai ir lietuviams skirtas akcentas
Viename didžiausiame Jungtinės Karalystės miestų savaitgalį svarbiausi pastatai nušvito Lietuvos spalvomis.
Aktualijos
Leedso parke – sunkiai paaiškinamos sektos apeigos
Sausio 11 d. Leeds miesto pareigūnai buvo iškviesti į vieną miesto parkų. Atvykę jie pamatė tai, ko tikrai nesitikėjo – parke mylėjosi krauju išsitepusi pora, o aplink juos stovėjo moterys ir giedojo.
Pramogos
Pasaulio dėmesio centre – studento šokis
Virtualioje erdvėje žaibišku greičiu plinta įrašas su vienos JAV aukštosios mokyklos sporto palaikymo komandos šokiu. Na, ne komandos, o vieno jos nario.
ŽYMA
LEEDS