ketvirtadienis, spalio 22 d.
Verslas
Žiniasklaida
Spaudos krizė: Australijoje nutraukiama 60 laikraščių leidyba
Ruperto Murdocho žiniasklaidos imperija „News Corp“ trečiadienį pranešė, kad Australijoje nutrauks maždaug 60 regioninių laikraščių leidybą, žiniasklaidos sektoriui patyrus naują smūgį, kai dėl koronaviruso epidemijos smarkiai sumažėjo reklamos užsakymų.       
Pramogos
Meghan Markle privertė savo pirmąjį vyrą pasirašyti neįprastą nėštumo sutartį: ar išdrįso to reikalauti ir iš princo Harry?
Meghan Markle privertė savo pirmąjį sutuoktinį sutikti dėl vadinamosios nėštumo sutarties, numatančios, jog nėštumo atveju ji gaus visą įmanomą prabangą ir priežiūrą, „DailyMailTV“ atsikleidė artimas jos bičiulis.
Pramogos
Milijonai JK gyventojų permoka už telefonus
Nepriklausomi finansų patarėjai pranešė, kad milijonai Jungtinės Karalystės gyventojų už mobiliojo ryšio telefonus moka daugiau nei turėtų.
Anglijoje
Po „Brexit“ galimai atsivers JK saugumo spragos
Jungtinė Karalystė po „Brexit“ nenegalės naudotis policijos duomenų baze, skirta tik Europos Sąjungos narėms, antradienį pranešė ES vyriausiasis derybininkas Michelis Barnier .
Kultūra
Nesitikėkite atsikratyti knygų
Šiuo Umberto Eco knygos pavadinimu galima reziumuoti ir pirmuosius Londono knygų mugės, kurioje neseniai ypatingosios viešnios teisėmis dalyvavo Lietuva, rezultatus. Beliktų pridurti: „Bet likite budrūs“.
Anglijoje
Dėl „Brexit“ ES kyla pavojus
Europos Sąjunga (ES) baiminasi, kad tarptautinės taisyklės nėra tinkamos Didžiajai Britanijai po „Brexit“ ir svarsto naujus būdus, kaip užkirsti kelią nesąžiningai praktikai, kurios galėtų imtis Didžioji Britanija, kad paskatintų savo ekonomikos augimą.
Anglijoje
Artėjant „Brexit" braška ES pamatai
Europos Sąjunga „išgyvens“ Didžiosios Britanijos pasitraukimą ir išliks stipri, pareiškė Bendrijos užsienio politikos vadovė Federica Mogherini.
Gyvenimas
Ar aritmetika meilėje – tikras svetimkūnis?
„Iš esmės, vedybų sutarties paskirtis nėra bloga, – sako Giedrius Drukteinis. – Statistiškai Lietuvoje skiriasi kas antra šeima, iš jų apie šešiasdešimt procentų tokių, kurios nesulaukia nė antrųjų savo santuokos metinių.“
ŽYMA
LEIDYBA