šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Verslas
Lengvatos
Kaunas sumažino nekilnojamojo turto ir žemės mokesčius viešbučiams
Kauno miesto savivaldybė antradienį perpus sumažino nekilnojamojo turto ir žemės nuomos mokesčius viešbučiams.
Aktualijos
Seimas svarsto galimybę sugrąžinti PVM lengvatą šildymui
Seime vėl pradėta diskutuoti apie galimybę sugrąžinti nuo birželio pradžios nustojusią galioti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą centriniam šildymui. Opozicija siūlo idėją įregistruoti mažesnį tarifą numatančias pataisas, alternatyvas svarsto ir valdantieji.
Pramogos
Asmeninis moterų treneris M.Kalendra: „Lietuvoje turtuolių išties daug“
„Daugelis moterų, trokštančių sportuoti namie su asmeniniu treneriu, itin pasiturinčios. Dažniausiai tai aukštus postus, gerai apmokamus darbus turinčios damos, arba tokios, kurių vyrai – itin turtingi. Tokie žmonės gyvena didžiuliuose prabangiai įrengtuose privačiuose namuose, greta kurių puikuojasi ne vienas naujas automobilis.
Pramogos
Būrėjų pranašystės garsioms moterims: atsakymai vertingesni už pinigus
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ apie pasitikėjimą būrėja pasakojo dainininkė Natalija Bunkė.
Pramogos
Modelis K. Toleikytė negali pamiršti bendraamžių patyčių
Viena garsiausių pasaulyje modelių Karolina Toleikyte, prisipažino, kad dėl savo išvaizdos patyrė ir psichologinį, ir fizinį smurtą.
Pramogos
Dainininkas Sezzy ryžosi viešam iššūkiui
Atlikėjas Sezzy (Sezeras Saylikas) viešai įsipareigojo dailinti savo kūną tatuiruotėmis. Per aštuonias savaites truksiantį iššūkį, dainininkas pažadėjo pristatyti aštuonias naujas tatuiruotes ant išpuoselėto savo paties kūno.
Pramogos
Pagarbą P. Walkeriui išreikšdamas V. Dieselis uždainavo
MTV kino apdovanojimuose aktorius Vinas Dieselis, išreikšdamas pagarbą a.a. kolegai Paului Walkeriui, uždainavo.
Pramogos
Vieniša likusi D. Meiželytė vyro nebenori
Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Kai šalia filmavimo kameros, ji nepaliauja šypsotis.
Pramogos
G. Gurevičiūtei užsienyje prireikė medikų pagalbos
Kelionių nuotykių laidoje „Bus Visko” iš Boracay salos trys geriausios draugės: Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė - Bandita ir Silva Rindzevičiūtė, išmėgins ekstremaliausias vandens pramogas.
Pramogos
„Geležinis žmogus“ padovanojo neįgaliam berniukui ranką
Filmo „Geležinis žmogus“ žvaigždė, aktorius Robertas Downey‘is jaunesnysis nustebino vieną neįgalų savo gerbėją ir padovanojo jam bioninę ranką. Septynmetis Alexas, dievinantis superherojus, gimė su ne visiškai išsivysčiusia ranka.
Pramogos
Seksualiausias pasaulio nusikaltėlis tapo modeliu
Gražiausiu pasaulio nusikaltėliu tituluotas Jeremy‘is Meeksas pateisino savo vardą. Nepaisant to, kad 30-metis įkalintas už neteisėtą ginklo laikymą, modelių agentūra jį įtraukė į modelių sąrašus.
Lietuva
Teismas nepagailėjo garsaus aktoriaus
Garsus Lietuvoje kino ir teatroaktorius, vaidinęs tokiame seriale kaip „Giminės“, Petras Dimša nuteistas šešerių metų kalėjimo bausme už tai, kad neblaivus vairuodamas automobilį partrenkė ir mirtinai sužalojo keliu važiavusį dviratininką Šarūną Surblį. Po avarijos aktorius teisinosi gėręs širdies lašų, dėl kurių, neva, pareigūnai ir rado net 1,67 promilių alkoholio jo kraujyje.
Pramogos
Lady GAGA dėvės lietuvės kurtus drabužius
New Yorke vyksiančiame filmavime dainininkė Lady GAGA pasipuoš lietuvės dizainerės Agnės Kuzmickaitės kūriniais. Prašymą paskolinti keletą drabužių dizainerė gavo iš vieno iš atlikėjos stilistų ir nedvejodama sutiko.
Pramogos
„Oskarų“ ceremonijoje triumfavo „Žmogus-paukštis“
87-ąjį kartą išdalyti vieni svarbiausių kino pasaulio apdovanojimų – „Oskarai“. Ceremonijoje triumfavo ir geriausio metų filmo vardą pelnė „Žmogus-paukštis“ („Birdman“), nušluostęs nosį daugelyje šių metų kino apdovanojimų triumfavusiam filmui „Vaikystė“ („Boyhood“).
Pramogos
Katažina ir Natalija susipyko dėl Zvonkaus
Televizijos muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ dalyvaujanti Natalija Bunkė sukėlė sumaištį studijoje. Uždainavusi apie Katažiną ir jos pavogtą vyrą, atlikėja prisipažino, kad dainos žodžius jai parašė ne kas kitas, o pats D. Zvonkus.
Pramogos
K. Stungytė: „Esu tokia „katytė”, kurios nelinkėčiau nė vienam vyrui”
Prostitutė, vaikų namų auklėtoja, šaltakraujė žudikė, vedusio vyro meilužė, geraširdė draugė, išlepinta turtuolio dukrelė... Aktorė Karina Stungytė kuria prieštaringus, įvairių charakterių vaidmenis. Aktorė nepabūgo filmuotis erotinėje scenoje, teigdama, kad tai irgi aktoriaus darbo dalis.
Aktualijos
Aktorius B. Cooperis kraustosi į Londoną
Po dviejų metų susitikinėjimo su modeliu Suki Waterhouse, aktorius Bradley Cooperis nusprendė žengti rimtą žingsnį santykiuose. Porelė ieško būsto Londone, kuriame gyventi planuoja kartu.
Gyvenimas
Nelengvas žvaigždžių gyvenimas, bet...
Pirmosioms XX amžiaus „pop-žvaigždėms“ Charlie Chaplinui ir Mary Pickford net saldžiausiuose sapnuose niekada nebūtų prisisapnavę dabartinių žvaigždžių populiarumo mastai. Nes šiandien populiarumas – ne lemties užgaida, bet didelės sistemos darbo rezultatas. Kiekviena šou verslo žvaigždė turi savo strategiją, kurią kuria ir prižiūri didelė specialistų komanda, atitinkamai planuojanti patį žvaigždės judėjimą bei įvaizdį reikiamu momentu.
Gyvenimas
Atsisakęs alkoholio aktorius neatpažįstamai sulyso
Aktorių metamorfozės, regis, mažai ką bestebina, tačiau pakitęs komedijų žvaigždės Zacko Galifianako svoris pramogų pasaulio gerbėjus privertė aiktelėti. Filmo „Pagirios Las Vegase“ žvaigždė Aktorių gildijos apdovanojimuose pasirodė neatpažįstamai pasikeitęs.
Pramogos
Tūkstančius iššvaisčiusi D. Virbilaitė Londone dirba restorane
Relybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Donata Virbilaitė Lietuvą išmainiusi į Turkiją, galiausiai atsidūrė Londone. Pasibaigus šou daininkė turėjo bene metams į priekį suplanuotą koncertinį turą, tad jaudintis dėl pinigų nereikėjo. Tačiau vėliau viskas apvirto aukštyn kojomis.
ŽYMA
LENGVATA