sekmadienis, liepos 5 d.
Aktualijos
Žmogžudystės auka Deptforde puvo mėnesį, kol kaimynai pastebėjo lervas 
Kaimynai į tarnybas kreipėsi po to, kai savo kaimynės, 46 metų amžiaus Zoe Orton nematė kelis mėnesius, o iš jos buto ėmė sklisti kvapas, jiems priminęs gyvūno dvėselieną. 
Gyvenimas
Kodėl suaugusiems alkoholikų vaikams sunku palaikyti artimus santykius?
Suaugę alkoholikų vaikai dažnai nežino, kaip kurti sveikus artimus santykius. Paprastai jiems trukdo suartėjimo, prisileisti ką nors arti, baimė. Iš dalies tai yra nežinomybės baimė. Amerikiečių psichologė Dr. Janet Geringer Woititz tarptautiniame bestseleryje „Suaugę alkoholikų vaikai“, išleistame leidyklos VAGA, atidžiau pažvelgia į vidų tų, kurie augo priklausomybių kamuojamose, nedarniose šeimose.
Pramogos
G. Vitkevičiūtė – apie savo vaikystę: kai geria mama, tau sugriūva pasaulis
42 metų komunikacijos specialistei Gabijai Vitkevičiūtei jos gyvenimo turbūt pavydi ne viena lietuvė. Ji sėkmingai ištekėjusi keturių vaikų mama, kuri šeimos rūpesčius lengvai derina su puikiai besiklostančia karjera.
Gyvenimas
Gyvenimas su alkoholiku
Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.
ŽYMA
LERVOS