antradienis, rugpjūčio 11 d.
Pasaulis
Lesbietėms bus leidžiama susilaukti kūdikio dirbtinio apvaisinimo būdu
Prancūzijos žemieji parlamento rūmai penktadienį pritarė kontroversiškam teisės aktui, atversiančiam kelią lesbiečių poroms ar vienišoms moterims susilaukti kūdikio panaudojant donoro spermą.
Aktualijos
Vergystė Britanijoje: du lietuviai išgyveno penkerius metus trukusį košmarą
Klaipėdos apygardos teisme atsidūrusioje tarptautinį skandalą sukėlusioje byloje paviešintos dviejų jaunų vyrų istorijos labiau primena siaubo filmą nei realų gyvenimą. Treji ir penkeri metai vergijos. Taip du lietuviai įvardija darbo ir gyvenimo sąlygas Didžiojoje Britanijoje. „Tai nusikalstama grupuotė, tegu jie papasakoja, iš ko namus pasistatė?“, – su kaltinamuoju Ediku Mankevičiumi akis į akį susitikęs sakė jaunas vyras.
IQ Tema
Vaivorykštės baimė
Homofobinės nuostatos vyrauja net tarp liberalais bei socialdemokratais save laikančių politikų
Aktualijos
JK kovoja su modernia vergyste: sulaikyti trys lietuviai
Jungtinės Karalystės (JK) policija patvirtino, kad vykdant operaciją Maidstone sulaikyti trys lietuviai. Įtariama, kad du vyrai ir moteris gali būti susiję su modernia vergyste vištų fermose.
Lietuva
Keikūnas emigrantas šokiravo žiūrovus
Šią savaitę per LRT kanalą laida „Emigrantai“ sukėlė tikrą audrą. Žiūrovai paspiktino siužete rodytu interviu su emigrantu, kuris kalbėdamas nuolatos keikėsi, ir tuo, kad toks reportažas apskritai buvo parodytas per nacionalinį transliuotoją geriausiu laiku, kai šią laidą galėjo pamatyti ir mažiausi žiūrovai.
ŽYMA
LESBIETĖS