sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Lietuva
Nelegaliai šunimis Britanijoje prekiavusių lietuvių laukia kalėjimas
Du lietuviai, nelegaliai pardavinėję šunis ir iš to uždirbę daugiau nei 300 tūkst. svarų sterlingų, bus pasodinti į kalėjimą, praneša Dailymail.co.uk.
Pramogos
Lūžusią šuns koją moteris bandė gydyti namie
Selina Shepherd išgirdo nuosprendį: jai 10 metų uždrausta namuose laikyti gyvūnus. Kodėl? Lūžus moters auginamo šuns kojai, ji namuose pagamino jam įtvarą, tačiau jis nepadėjo ir šuo net 10 dienų kentė stiprų skausmą.
Lietuva
Lietuva ir toliau linksniuojama Didžiosios Britanijos spaudoje
Šio penktadienio popietės LNK laidoje „Gyvūnų policija“ – išskirtinė istorija apie šunelių kontrabandą, kurios epicentre atsidūrė Lietuva. Užsienio spauda skelbia, kad Lietuvoje veikiančios grupuotės iš šios veiklos susikrauna dešimtis milijonų eurų.
Verslas
LEZ plėtra Lietuvoje: ar tai jau galime vadinti sėkme?
Nors investuotojų ir plūstelėjo, sėkmės istorijas pasakoti gali ne visos šalies LEZ
Pramogos
Karalienė gedi - mirė jos paskutinis korgis
Pranešta, kad sekmadienį mirus Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II paskutiniam korgiui, monarchė jaučiasi „itin prislėgta".
Aktualijos
Vedžiojant augintinius parke, jiems gręsia pavojus
Daugelis iš mūsų savo augintinius, ypač šunis prieš darbą išvedame į lauką, tačiau net nepagalvojame, kad ten jų tyko mirtinas pavojus.
Pramogos
Žilvinas Grigaitis dalyvavo prabangiose gyvūnų vestuvėse
Verslininkas Žilvinas Grigaitis Australijoje sudalyvavo išskirtiniame renginyje – prabangiose šuns ir katino vestuvėse. Šventė vyko Sidnėjuje, modernioje meno galerijoje, priešais legendinę Sidnėjaus operą.
Gyvenimas
Naujas narys gaujoje
Šeimos pagausėjimas – visada didelis džiaugsmas, tačiau jūsų augintiniams gali taip nepasirodyti. Tad ką daryti, kai namuose, kuriuose jau auga vienas lepūnėlis, atsiranda kūdikis?
Verslas
Vilnius taip pat nori turėti LEZ
Prie septynių Lietuvos miestų, turinčių savo laisvąsias ekonomines zonas (LEZ), gali prisijungti ir Vilnius. Sostinės meras Remigijus Šimašius prasitarė, kad dėl tokios zonos įkūrimo deramasi su Vyriausybe.
Pramogos
Lietuviai į JK masiškai kontrabanda gabena veislinius šuniukus
Lietuvos Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), bendradarbiaudama su Jungtinės Karalystės šūnų globos organizacija, įrodė, kad iš Lietuvos vis dar dideliais kiekiais nelegaliai gabenami veisliniai šuniukai.
Pramogos
Londono turtuolių pramogos: šuniuką naudoja kaip šluostę
Internete tikrą neapykantos bangą sukėlė vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip Londono gyventojas prabangaus automobilio kėbulą valo su pūkuotu šuniuku.
Aktualijos
Nusikaltęs paauglys peiliu subadė jį sučiupusį policijos šunį
Londone gyvenantis 16-metis pripažintas kaltu dėl policijos šuns subadymo peiliu. Įtariamąjį vagyste prisivijęs vokiečių aviganis norėjo jį sustabdyti, tačiau gavo smūgį 30-ies centimetrų ilgio ašmenimis.
Aktualijos
Šunų gauja sudraskė namuose žaidusią mažylę
Iš kaimyninio namo sklypo prasibrovę šunys sukandžiojo dvejų metukų mergaitę, kuri su draugais žaidė savo namų sode.
Gyvenimas
Šie draugiški storuliai prancūziškai nekalba (nuotraukos)
Prancūzų buldogai – nedideli, bet tvirti šunys, žmonėms sukelia įvairias emocijas. Vieniems jie – simpatiški, kitiems – baisūs, o treti tiesiog negali be jų gyventi.
Aktualijos
Policija nukovė miesto centre siautėjusius kovinius šunis
Sekmadienį Boltono mieste gausios policijos pajėgos reagavo į pranešimą apie miesto centre siautėjančius kovinių veislių šunis ir juos nušovė.
Pramogos
Šuo sudraskė savo šeimininką prieš filmavimo kameras
Stafordširo bulterjeras sudraskė savo paties šeimininką tuo metu, kai jis filmavosi BBC dokumentiniam filmui. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę, tačiau neišgyveno.
Pramogos
Bučiuoti šunis sveika!
Kai kurios bakterijos, persiduodančios mums nuo augintinių, pasirodo, gali sustiprinti žmogaus imunitetą.
Gyvenimas
Išrinktas gražiausias šuo (nuotraukų galerija)
Jau penktą kartą Lietuvos šunų čempionų čempionate išrinktas čempionų čempionas.
Gyvenimas
Įdomūs faktai apie šunis
Manoma, kad pasaulyje yra apie keturis šimtus milijonų šunų. Daugiausia jų suskaičiuota Jungtinėse Valstijose bei Prancūzijoje.
Aktualijos
Šunų vedžiojimo verslas – nauja veikla Anglijoje
Profesionalūs šunų vedžiotojai jau tapo tikru išsigelbėjimu užimtiems keturkojų augintinių savininkams. Ir šis, palyginti, naujas verslas pastaraisiais metais išgyvena didžiulį augimą, o juo užsiimančių žmonių kasdien daugėja. Pagrindinės to priežastys – minimalios investicijos, laisvas darbo grafikas ir tai, jog šiai veiklai vykdyti nebūtina jokia profesionali kvalifikacija.
ŽYMA
LEZ