sekmadienis, spalio 25 d.
Pramogos
Karalienės Elžbietos II sužadėtuvių žiedo istorija
Kiekvienas papuošalas, kurį turi Anglijos karalienė Elžbieta II, tikriausiai turi istoriją, kaip atkeliavo į žinomos monarchės papuošalų dėžutę. Tačiau labiausiai dėmesį kaustantis pasakojimas yra susijęs su karalienės sužadėtuvių žiedu.
Pramogos
Atskleista karalienės Elžbietos II paslaptis, ji turi dirbtinę ranką
Kai kitą mėnesį Meghan Markle drauge su princu Harry‘iu leisis į pirmąją savo didelės apimties užsienio kelionę, jai teks labai daug mojuoti. Kaip rašo people.com, paaiškėjo, kad karalienė Elžbieta turi įrenginį, kurį pora galėtų pasiimti su savimi, kai jiedu vyks į Australiją, Naująją Zelandiją, Fidžį ir Tongą.
Pramogos
Neįprasta karalienės Elizabeth II stiliaus detalė: monarchė prie savo drabužių derina ne tik skrybėlę
Karalienės Elizabeth II stilius – išskirtinis ir ganėtinai ryškus. Tai puikiai žino kiekvienas karališkosios šeimos gyvenimu besidomintis asmuo. Tačiau tik patys akyliausi internautai pastebėjo, kad ši monarchė prie savo aprangos mėgsta priderinti vieną aksesuarą. Ir tai nėra jos ryškiaspalvės skrybėlės.
Pramogos
Dar viena britų monarchijos keistenybė: Elžbietos II anūkų ir proanūkių globos teisės priklauso ne jų tėvams
Jeigu manėte, kad, kalbant apie neretai keistas karališkąsias tradicijas, jūsų jau niekas nebenustebins, pasiruoškite naujai porcijai, rašo purewow.com.
Pramogos
Paaiškėjo slaptas karalienės Elizabeth II hobis, dėl kurio ji net rengia pokylius
Anglijos karalienė Elizabeth II ne kartą pabrėžė, kad ji turi dvi silpnybes. Abi jos susijusios su gyvūnais – žirgais ir mielais šuneliais korgiais. Monarchė, kaip ir jos proanūkė princesė Charlotte, mėgsta laiką leisti šių gyvūnų apsuptyje.
Pramogos
Atskleista Karalienės švytinčios odos paslaptis
Didžiosios Britanijos karalienei Elžbietai II jau 92 metai, tačiau jaunatviškos išvaizdos ir švytinčios odos jai galima tik pavydėti, rašo glamourmagazine.co.uk. Panašu, kad karalienė turi paslaptį.
Pramogos
Svajojate dirbti Buckinghamo rūmuose? Karalienė ieško darbuotojų
Maisto gerbėjai turėtų pasirūpinti savo gyvenimo aprašymais, mat, kaip praneša people.com, Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II ieško virtuvės darbuotojo. Siūlomas darbas pilnu etatu su tam tikromis privilegijomis, pavyzdžiui, gyvenimu Buckinghamo rūmuose.
Pramogos
Kas paveldės sostą po Elžbietos II mirties?
2015 m. rugsėjo 9 d. dabartinė Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II tapo ilgiausiai šalį valdančia monarche. Skaičiuojant nuo tos dienos sostas Jos didenybei priklauso ilgiau nei jos prosenelei karalienei Viktorijai. 2017 m. vasario 6 d. Elžbieta II tapo pirmąja Britanijos monarche atšventusia safyrinį valdymo jubiliejų – 65-ąsias savo karūnavimo metines.
Aktualijos
Karalienės gydytoją mirtinai partrenkė automobilis
Jungtinės Karalystės karalienės Elizabeth II gydytojas, kuris karalienei tarnavo ilgiau nei 15 metų, buvo mirtinai partrenktas automobilio, dviračiu važiuodamas Londono Holborn rajone, - pranešė Standard.co.uk.
Pramogos
D. Trumpas paskleidė melagingą žinią apie karalienę Elžbietą II?
JAV prezidentas Donaldas Trumpas Britanijoje lankėsi praėjusį mėnesį, tačiau iki šiol negali pamiršti šio vizito ir jį lydėjusio ažiotažo.
Pramogos
Karalienė įteikė dar vieną stulbinamą dovaną princui Hariui
Niekam ne paslaptis, kad karalienę Elžbietą II ir princą Harry sieja ypatingas ryšys. Netgi sklando gandai, kad Sasekso kunigaikštis – mylimiausias jos didenybės anūkas. Sprendžiant iš vestuvinės karalienės dovanos, tai gali būti tiesa.
Pramogos
Karalienė iš valgiaraščio išbraukė itin M. Markle mėgstamą produktą
Į Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą įsiliejusi Meghan Markle turėjo atsisakyti daugybės dalykų, pradedant apranga ir baigiant kai kuriais elgesio įpročiais. Dabar paaiškėjo, kad valgydama Bakingamo rūmuose, ji turėjo atsisakyti ir mėgstamų maisto produktų.
Pramogos
Kaip atrodo viena Anglijos karalienės Elžbietos II diena?
Didžiosios Britanijos monarchės Elžbietos II dienos iš tiesų įtemptos ir itin kruopščiai suplanuotos – taip kruopščiai, jog karalienė dažniausiai neturi nė vienos laisvos valandėlės, pasakoja The Daily Mail.
Pramogos
Pasklido gandai apie princo Philipo mirtį?
Karalienės rūmai pranešė, kad Elžbieta II yra labai įsiutusi dėl klaidingos informacijos pasklidusios apie jos vyro sveikatą ar net mirtį.
Pramogos
D. J. Trump'as bendraudamas su karaliene pažeidė beveik visas protokolo taisykles (VIDEO)
Susitikime su Anglijos karaliene Elžbieta II JAV prezidentas Donaldas Trumpas padarė ne vieną karališkojo protokolo klaidą. Šios, nors mažos, bet labai svarbios detalės, papiktino ne vieną britą. Daugelis jų teigė, jog neatsakingai pasielgęs D. Trumpas įžeidė šalies, kurioje svečiuojasi, gyventojus ir negerbė monarchės.
Pramogos
Princas Haris atstūmė Meghan Markle
Dar visai neseniai karališkosios šeimos narių gretas papildžiusios Meghan Markle vyras princas Harry pademonstravo nenorą susikibti su žmona rankomis per Bakingamo rūmuose vykusį jaunųjų lyderių priėmimą.
Pramogos
Didžiosios Britanijos karalienė „dėl blogos savijautos“ praleido renginį Londone
Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II ketvirtadienį atšaukė savo dalyvavimą viename renginyje „dėl blogos savijautos“, pranešė Bakingamo rūmai.
Pasaulis
D. Trumpas susitiks su Karaliene
JAV prezidentas Donaldas Trumpas per liepos mėnesį įvyksiantį vizitą Didžiojoje Britanijoje ketina susitikti su karaliene Elizabeth II, televizijai „Sky News“ sakė JAV ambasadorius Londone Robertas Woodas Johnsonas.
Pramogos
Neįtikėtina: karalienei Elžbietai II dėl savo gyvenimo meilės dar teko gerokai pakovoti
Birželio 10 dieną 97-ąjį gimtadienį šventusio Jungtinės Karalystės princo Philipo ir jo didžiosios meilės, Karalienės Elžbietos II, istorija tęsiasi dešimtmečius. O kaip atrodė jų meilės istorijos pradžia?
Pramogos
JK laukia dar vienų vestuvių, karalienės pusbrolis lordas ves gėjų
To dar nebuvo, tačiau įvykis taps puikiu įrodymu, jog D. Britanijos monarchija išties moka prisitaikyti prie modernaus pasaulio pokyčių. People.com skelbia, jog netrukus savo mylimąjį Jamesą Coylą ves karalienės Elžbietos II pusbrolis lordas Ivaras Mountbattenas.
ŽYMA
LIBERALAI-DEMOKRATAI