pirmadienis, liepos 13 d.
Verslas
Maistas
Prekybos tinklai atsisako prekybos gyva žuvimi, bet ne visi ir ne iš karto
Prekybos tinklai „Iki“ bei „Rimi“ šiemet planuoja iš viso atsisakyti gyvos žuvies akvariumų, „Maxima“ mažins jų skaičių. „Nuo 2016 metų nė vienoj rekonstruotoj parduotuvėj nebėra gyvos žuvies akvariumų, iki šių metų pabaigos jų neliks nė vienoje parduotuvėje, bus tik skrosta žuvis“, – BNS sakė prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė.
Lietuva
Mirė E. coli bakterijomis užkrėstą Lidl burgerį suvalgęs vaikas
Escherichia coli - lazdelės formos bakterija, randama šiltakraujų organizmų žarnynuose. Dauguma E. coli bakterijų yra nepavojingos, jos - natūrali žarnyno mikrofloros dalis, gaminanti vitaminą K2 ir sauganti organizmą nuo pavojingų patogenų įsisavinimo, tačiau kelios padermės gali sukelti sunkų apsinuodijimą. 
Pramogos
Įvertino Lidl: £21.32 per krepšelį pigiau, nei kitur
Visi žino, kad prekybos tinklui Lidl priklausančiose parduotuvėse - pigiau, nei kitur, tačiau jus šokiruos, kiek iš tikrųjų ten galite sutaupyti.   
Kava su IQ
E. Walshas: „Pavojinga, kai neefektyvūs gamintojai daro įtaką politinei sistemai“
Nors Airija vis dar yra puikus pavyzdys, kaip mažai šaliai suklestėti, Lietuvai pavyks pasinaudoti ne visomis jos pamokomis, mano finansų ekspertas, BMI verslo mokyklos lektorius Eamonnas Walshas. Pokalbyje su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi jis atskleidė savo požiūrį į smulkiojo žemės ūkio ateitį, populizmą ir mokesčių lengvatas.
Aktualijos
Mama ir kūdikis atsidūrė ligoninėje: prekybos centro stovėjimo aikštelėje į juos mestas neaiškios kilmės skystis
Policija tiria įvykio vietą šalia prekybos centro Lidl Giptone, Leedse esančioje stovėjimo aikštelėje, kur mama su kūdikiu buvo apipilti nežinomos kilmės skysčiu.
Pramogos
Parduotuvių darbo laikas šventinį savaitgalį
Velykos jau visai čia pat. Ar jau turite viską, ko gali prireikti šventėms? Dar kažko trūksta? Pasirūpinkite tuo jau dabar, nes šventinį savaitgalį galite susidurti su problemomis, jei šalia jūsų namų esanti parduotuvė nedirbs.
Anglijoje
DĖMESIO: prekybos tinklas Lidl įspėja, kad šio tinklo parduotuvėse pirktuose druskos ir pipirų malūnėliuose gali būti stiklo
Prekybos tinklas Lidl įspėja ir skubiai atšaukia druskos bei pipirų malūnėlius, nes juose gali būti stiklo
Verslas
Prekybos tinklų darbo ribojimas: analitikai skeptiški, profsąjungos giria
Ekspertai skeptiškai vertina socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio idėją reguliuoti mažmeninės prekybos tinklų darbo laiką per šventes. Tačiau profesinės sąjungos ją giria ir mano, jog darbuotojams reikia leisti pailsėti.
Pramogos
U. Kiguolis: šou pasaulio blizgesys labai nuobodus
Verslininkas iš Kauno Ugnius Kiguolis savo socialiniuose tinkluose turintis kone 70 tūkst. sekėjų yra vienas labiausiai pramogų pasaulyje žinomų milijonierių. Pernai įsigijęs Lentvario dvarą, šiandien jis gyvena naujų projektų įgyvendinimo džiaugsmu.
Verslas
Paskatinti eilių Lietuvoje „Lidl“ nusitaikė į Latviją bei Estiją
Per pusantrų metų įžengęs į Lietuvos ir JAV rinkas,  mažų kainų parduotuvių tinklas „Lidl“ turi ambicijų plėstis ir į Latviją bei Estiją.
Verslas
S. Skvernelis: maistas Lietuvoje nebus pigesnis nei Lenkijoje
Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad dėl mažos šalies rinkos, Lietuva maisto kainomis negali konkuruoti su Lenkija.
Verslas
„Lidl Lietuva“ paskelbė savo pajamas
Prieš metus pirmąsias parduotuves Lietuvoje atidariusi vokiško kapitalo įmonė „Lidl Lietuva“ paskelbė, kiek pajamų gavo praėjusiais finansiniais metais.
Verslas
„Lidl“ efektas: kalendoriniai pigių bananų metai
Pernai gegužę su trenksmu atidaryta 15 pirmųjų prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvių ir prie jų nusidriekė žmonių eilės. Tapo aišku, kad rinka nebebus tokia kaip anksčiau, tačiau revoliucija kol kas neįvyko.
Gyvenimas
5 idėjos Naujųjų metų vakarėliui namuose
Naujieji metai jau beldžiasi į duris, bet dar nežinote kur juos sutikti? Nurimkite, smagų vakarą galima turėti ir namuose su draugais. Snūduriuojančių tikrai nebus, jei pasirūpinsite originalia veikla. Tad tiems, kam mintis švęsti namuose visai neatrodo prasta, siūlome keletą vakaro idėjų.
Verslas
Kainų lenktynės
Ši vasara tapo išskirtinė šalies mažmeninės prekybos sektoriui. Pirkėjams stumdantis eilėse prie naujų „Lidl“ parduotuvių ir graibstant gerokai pigesnes prekes, rinkos senbuviams taip pat teko veltis į akcijų karą.
Aktualijos
„Svingerių” vakarėlyje nušautas vyras
Ankstyvą pirmadienio rytą Surrey grafystėje didžiulio „svingerių” vakarėlio metu nušautas vyras, dar keli asmenys – sužeisti.
Aktualijos
Kaip grūdinosi mažmenininkas
Pirmaisiais nepriklausomybės metais ambicijų tapti šių dienų „Maximomis“, „Norfomis“ bei „Iki“ turėjo ir daugiau verslininkų. Kodėl jiems nepavyko?
Aktualijos
Vokiška kiekybė
Į naują rinką žengiantis „Lidl“, neabejotina, atliko stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių (SSGG) analizę. IQ taip pat pasinaudojo šiuo metodu naujo mažmeninės prekybos žaidėjo įtakai įvertinti.
Verslas
Willkommen in Litauen
Pigiomis prekėmis garsėjantys Vokietijos prekybininkai supurtys seniai pasidalytą Lietuvos rinką
Pramogos
Bažnyčia naktimis tampa pasilinksminimo namais
Aplink bažnyčią Hertfordshire gyvenantys kaimynai neapsikentė – maldos namai gavo oficialų savivaldybės prašymą sumažinti iš bažnyčios sklindantį triukšmą. Pirma į kaimynų skundus pažadėjusi atsižvelgti, bažnytėlė jiems vis dėlto iškrėtė pokštą – dabar ji prašo išduoti leidimą naktimis garsiai groti muziką ir pardavinėti alkohlį.
ŽYMA
LIDL