šeštadienis, balandžio 10 d.
Pasaulio lietuviai
Neįtikėtina istorija, arba kaip lietuvis Haičio karaliumi tapo
Lietuviai emigrantai daugiau nei 100 metų barstėsi po tolimiausius žemės kampelius, jų istorijos margos kaip pasaulis. Bet kai kurių biografijos
Anglijoje
Didžiojoje Britanijoje, Piterbore brutaliai nužudytas lietuvis sporto treneris
Didžiojoje Britanijoje, Piterbore, penktadienį peilio dūriais brutaliai nužudytas imigrantas iš Lietuvos Dainius Kasiliauskas. Vyras imigrantų itin pamėgtame mieste dirbo sporto
Anglijoje
Rytų Londone nužudytas jaunas lietuvis
Antradienio naktį rytinėje Londono dalyje buvo nužudytas jaunas lietuvis. Šią informaciją patvirtino policija. Kaip rašoma policijos pranešime, kovo 31-osios naktį
Aktualijos
Anglijoje siautėjęs lietuvis atsidūrė už grotų
JK gyvenančio lietuvio Fausto Demidovo laukia rimti nemalonumai, po to kai jis buvo sučiuptas policijos už įvykdytus nusikaltimus.
Pasaulis
Brazilijoje per užpuolimą nužudytas lietuvis turistas, jo žmona galimai išprievartauta
Brazilijoje į pietus nuo Rio de Žaneiro vienas lietuvių turistas buvo nužudytas, o jo partnerė, kaip įtariama, išžaginta per užpuolimą netoli vieno populiaraus pajūrio miestelio, ketvirtadienį pranešė policija.
Aktualijos
Už prekybą žmonėmis nuteistas lietuvis ir du Didžiosios Britanijos piliečiai
Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį prekybos žmonėmis byloje ir nusikaltimą padariusiems bendrininkams paskyrė realias 5 ir 6 metų laisvės atėmimo bausmes, priteisė 13 000 Eur neturtinės žalos atlyginimą nukentėjusiesiems.
Aktualijos
Apgavikai, iš pensininkų išvilioję £750 000, kalės 18 metų - tarp jų ir lietuvis
Aferistai, iš pensijinio amžiaus asmenų išvilioję £750,000.00, į kalėjimą sėdo aštuoniolikai metų. Tarp gauvos narių ir lietuviškas, Vytauto Glinsko, vardas.
Aktualijos
Lietuvis nuteistas 10 metų laisvės atėmimo bausme už narkotikų kontrabandą į JK
Thames Valley policijos tyrimo kulminacija - už 29 000 vertės narkotinių medžiagų kontrabandą į Jungtinę Karalystę lietuvis už grotų sės dešimčiai metų.
Pasaulio lietuviai
Kaip lietuvis ruošiasi transformuoti didžiųjų iššūkių drebinamą NATO?
Būrio vadas, vieno didžiausio tarptautinio banko viceprezidentas, viceministras, o dabar vienas aukščiausių NATO pareigūnų. Tokia yra Giedrimo Jeglinsko, kuris nuo spalio tapo NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas organizaciniam valdymui, CV.
Aktualijos
Policija aptiko £1 250 000 nešvarių grynųjų: tarp trijų įkalintųjų - lietuvis
Daugiau nei £251 000 grynais buvo rasti automobilio bagažinėje Princess Parkway, dar £1 000 000 - name. Policija sulaikė tris įtariamuosius, o tarp jų ir lietuvį, 40 metų amžiaus Marių Stanciką.
Aktualijos
Anglijoje ginklais ir narkotinėmis medžiagomis prekiavęs lietuvis pakliuvo į teisėtvarkos rankas
35 metų amžiaus Marius Supelis buvo įvardytas įvardytas pagrindiniu kaltinamuoju kontrabandos byloje, prasidėjusioje dar 2014 metais.
Aktualijos
Voro išblaškytam ir eismo įvykį sukėlusiam lietuviui skirta bausmė
Didžiosios Britanijos teismas dėl eismo įvykio, kurio metu sužalota prie perėjos laukusi moteris, lietuviui skyrė bausmę.
Aktualijos
Už pasikėsinimą nužudyti lietuvis sės 28 metams
Jungtinės Karalystės kalėjimą papildys dar vienas lietuvis. 28-erių Martynas Okmanas už užpuolimą ir pasikėsinimą nužudyti nuteistas net 28 metams laisvės atėmimo, skelbia užsienio žiniasklaida.
Aktualijos
Wisbeche gyvenantis lietuvis įkalintas dėl namuose turėto kanapių ūkio
29-erių lietuvis Edvinas Gulbinas savo namus pavertė tikru kanapių ūkiu, tačiau derliumi vyras pasidžiaugti negalėjo, nes už tokią nelegalią veiklą buvo atitinkamai nubaustas.
Aktualijos
Londone lietuvis partrenkė vežimėlyje buvusį kūdikį
Londone 37-erių lietuvio Manto Kaupo vairuojamas BMW automobilis nepraleido per perėją ėjusios šeimos ir partrenkė vežimėlyje sėdėjusį kūdikį. Negana to, pabėgo iš įvykio vietos. Visgi praėjus kone dviems metams po tragiško įvykio M. Kaupui teko atsakyti už savo veiksmus.
Aktualijos
Ketteringo žudiku vadintas lietuvis už tautiečio nužudymą įkalintas iki gyvos galvos
Savo kambario draugą stalo koja užmušęs lietuvis įkalintas iki gyvos galvos.
Lietuva
Lietuvis, kybojęs virš Černobylio reaktoriaus: išsilankstėme lakštus pagal savo kūno formas ir išskridome
„Mano, sraigtasparnio šturmano, užduotis buvo kuo tiksliau į reaktorių pataikyti apie 4,5 tonos svėrusį skraidinamą krovinį“, – prisiminė kaunietis Algirdas Šimėnas.
Aktualijos
Pagalbos prašymas: Anglijoje dingo lietuvis
Anglijoje dingo lietuvis.
Aktualijos
Lietuvį Dubline apšaudęs šaulys galimai apsipažino ir šaudė į ne tą taikinį
Policijos teigimu, praėjusį savaitgalį Dubline apšaudytas Lietuvos Respublikos pilietis galimai nebuvo tikrasis šaulio taikinys. Teigiama, kad užpuolikas galėjo vyrą apšaudyti apsipažinęs.  
Lietuva
Po kelionių ir gyvenimo Danijoje – kurti IT verslą Varėnoje: Lietuvoje daug geriau
„Varėnoje geriau nei Danijoje“, – taip drąsiai apie nuo Vilnias maždaug 80 kilometrų nutolusią Varėną sako vietinis ir prieš keletą metų iš užsienio gyventi grįžęs Lukas Povilauskas. Vyras čia įsteigė savo verslą ir teigia miestelio į nieką nekeisiantis: „Kultūrinis skirtumas yra, tačiau meilė Lietuvai ir Varėnai nugalėjo“, – sakė jis.
ŽYMA
LIETUVIS