ketvirtadienis, spalio 1 d.
Pramogos
Lietuva įžengė į 2020-uosius: ko žinomi žmonės linki aplinkiniams?
Naujieji metai atneša ne tik gausybę pažadų sau, bet ir linkėjimų aplinkiniams. Nuo raginimų susirūpinti savo sveikata, finansinės gerovės iki meilės sau – naujienų portalas Alfa.lt pasidomėjo, ko žinomi žmonės palinkėtų lietuviams.
Pramogos
Sūnaus susilaukusi G. Žemaitė prisiminė vaikystės Kalėdas: ta staigmena įsirėžė į atmintį
Šių metų Kalėdos televizijos laidų vedėjai Gerdai Žemaitei yra ypatingos – moteris šventes praleis gausesnėje šeimoje. Balandį gimęs Gerdos sūnelis dar tik žengia pirmuosius žingsnius, tad kiekviena nauja patirtis – neįkainojama. Prakalbusi apie Kalėdas Gerda tik šyptelėjo, jog namuose atsiradusi eglutė iškart patraukė su pasauliu dar tik susipažįstančio sūnelio dėmesį.
Pramogos
Garsų šokėją pakirto klastinga liga – ligoninėje jau nebeatpažino žmonių, painiojo vardus, neprisiminė svarbių datų
„Niekada negalvojau, kad tai gali nutikti man... esu sukrėstas. Dabar suprantu, kad buvau ant labai plonos ribos tarp didelių, net labai tragiškų pasekmių...“, - sunkiai žodžius renka garsus šokėjas, vyrų grupės „Džentelmenai“ narys, 32-ejų Dainius Dimša.
Pramogos
Nijolė Pareigytė – atvirai: apie nelaimingą skaudžiai pasibaigusią meilę Bžeskui ir pasikeitusį gyvenimą užsikodavus nuo alkoholio
„Vyras mane suėstų, jeigu kalbėčiau apie kitus, kokie jie buvo ar yra“, – jau laidos „Nepatogūs klausimai su Radistais“ pradžioje sakė atlikėja, pop grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.
Pramogos
Skiriasi I. ir J. Morkūnai: teismui pateiktas skyrybų prašymas
Vis netylančios kalbos apie žinomos poros santykių krizę pasitvirtino. Teismui Indrė Morkūnienė pateikė skyrybų prašymą.
Pramogos
I. Starošaitė atskleidė netikėtą Ž. Žvagulio verslą
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis šiemet mini dvidešimtąsias bendro gyvenimo metines ir rengia išskirtinį koncertinį turą po Lietuvą. Laidoje „Ant bangos“ garsi dainininkė atskleidė pikantiškų judviejų su vyru santykių detalių ir mažai kam žinomą Ž. Žvagulio verslą.
Anglijoje
Londone gyvenimą su mylimuoju kurianti Asta Valentaitė parskrido į vakarėlį Vilniuje: dabar tikrai mėgaujuosi gyvenimu
Antradienį pavasariškai pasipuošę svečiai rinkosi į pavasarinio „Aš Ikona“ numerio pristatymą. Į jį atvyko ir šiuo metu Londone gyvenanti stilistė Asta Valentaitė, tapusi šio numerio viršelio veidu. Viršelio fotosesija taip pat vyko šiame mieste.
Lietuva
R. ir D. Norvilai ryžosi atviram interviu: „Nesame idealūs, ir pas mus šeimoje būna visko“
Renata ir Deivis Norvilai jau daugiau nei dešimtmetį puoselėja meilę vienas kitam. Jų santykiai iš šono gali pasirodyti idiliški – jaukūs namai, bendri muzikiniai projektai bei būrys vaikų. Tačiau pora atvira - idealiais savo santykių jie niekada nelaikė, o barnių pasitaiko kaip ir kiekvienoje šeimoje. Šiandien, šeštadienį, nauju laiku rodomos TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams jie sutiko atvirai papasakoti apie krizes, rutiną, nesutarimus bei tikrąsias vertybes.
Pramogos
Mirė vienas geriausias Lietuvos visų laikų tenoras maestro Virgilijus Noreika
Mirė vienas garsiausių Lietuvos operos solistų, Lietuvos nacionalinės ir kultūrinės meno premijos laureatas Virgilijus Noreika, šeštadienį pranešė LRT televizija. Jam ėjo 83-eti.
ŽYMA
LIETUVOS ĮŽYMYBĖS