antradienis, balandžio 20 d.
Pasaulis
Lietuvos ambasada Pekine sėkmingai įgyvendino vystomojo bendradarbiavimo projektus Mongolijoje ir Mianmare
Lietuvos ambasada Pekine 2019 metais sėkmingai įgyvendino tris vystomojo bendradarbiavimo projektus akreditavimo valstybėse – du Mongolijoje ir vieną Mianmare.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko susitikimas su Holokaustą išgyvenusia D. Pomerants-Mazurkevich
Gruodžio 3 dieną Lietuvos ambasadoje Vašingtone (JAV) buvo surengtas susitikimas su Holokaustą išgyvenusia Dana Pomerants-Mazurkevich, kurią iš Kauno žydų geto 1943 metais išgelbėjo ir savo šeimoje priglaudė gerai žinomas operos solistas Kipras Petrauskas.
Pasaulio lietuviai
Po rekonstrukcijos atidaryta Lietuvos ambasada Prahoje
Lapkričio 4 dieną, dalyvaujant Lietuvos ir Čekijos užsienio reikalų ministrams Linui Linkevičiui ir Tomašui Petričekui, Prahoje atidaryta rekonstruota Lietuvos ambasada.
Pasaulio lietuviai
Europos kalbų šventėje Jerevane bei Europos kalbų mugėje Ispanijoje pristatyta lietuvių kalba ir virtuvė
Rugsėjo 26 dieną, Europos kalbų dienos proga, Lietuvos ambasada Armėnijoje kartu su kitomis Europos Sąjungos šalimis dalyvavo “EUNIC Armenia” kultūros tinklo organizuotoje Europos kalbų dienos šventėje.
Anglijoje
Lietuvos ambasada JK organizuoja konsulinę misiją į Škotiją
Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. spalio 7 – 11 d. organizuoja konsulinę misiją į Aberdyną, Škotiją.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasada Kijeve naudos saulės jėgainės pagamintą elektrą
Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos ambasada Ukrainoje tapo pirmąja mūsų šalies diplomatine atstovybe, kuri, siekdama užsitikrinti energetinį savarankiškumą, pradėjo naudoti savo pasigamintą atsinaujinančią saulės energiją. Modernią 11 kW saulės elektrinę ant Lietuvos ambasados stogo įrengė bendrovė „SoliTek“.
Anglijoje
Lietuvos ambasada dviejuose JK miestuose įsteigs laikinuosius postus
Leedse ir King’s Lynne laikinai atidaromi Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje postai. Tai padaryti buvo nuspręstia siekiant užtikrinti, kad šiaurės ir rytų Anglijoje gyvenantys lietuviai galėtų lengviau gauti konsulines paslaugas.
Anglijoje
Kuo turėčiau pasirūpinti, jeigu po „Brexit“ noriu likti gyventi Jungtinėje Karalystėje?
Užsienio reikalų ministerija atsako į piliečiams kylančius su „Brexit“ susijusius klausimus.
Pasaulis
Į Žemę nukrito didžiulė kosminė stotis
Pirmadienio naktį į Žemės atmosferą įskriejo nekontroliuojama didžiulė Kinijos kosminė stotis, planetos paviršių pasiekė įvairaus dydžio jos nuolaužos.
ŽYMA
LIETUVOS AMBASADA