šeštadienis, kovo 6 d.
Pramogos
Beną Afflecką žlugdo alkoholizmas
Po 40 dienų, praleistų reabilitacijos klinikoje, pirmą kartą apie savo priklausomybę prabilo aktorius Benas Affleckas.
Gyvenimas
Gyvenimas su alkoholiku
Alkoholizmas – toli gražu ne atskiro žmogaus problema. Kai šeimoje yra alkoholikas, kitų šeimos narių gyvenimas dažniausiai priklauso nuo jo savijautos. Visi tik ir žiūri, ar jis gėrė, ar negėrė, kokia jo nuotaika, kada prasidės daugiadienis alkoholio vartojimas.
Sveikata
„Kultūringas“ alkoholizmas
Įprastai alkoholizmą siejame su asocialiais arba žemesnio socialinio statuso asmenimis. Gatvėje matydami girtuoklį dažnai pagalvojame: „Neturi žmogus valios, negalvoja apie save ir artimuosius, o gal tiesiog nepajėgė atsitiesti po užgriuvusių bėdų, žodžiu, nesusiklostė gyvenimas.“
Pramogos
Alkoholio kainas nori paversti neprieinamomis
Velse siūloma įteisinti minimalias alkoholinių gėrimų kainas, kad svaigalai būtų mažiau prieinami labiausiai juos vartojantiems asmenims.
Aktualijos
Vyriausybė siekia geresnio Lietuvos ekonominio atstovavimo užsienyje
Ministrų kabinetas ieško būdų sustiprinti Lietuvos verslo interesų atstovavimą užsienyje ir pritraukti daugiau investicijų. Naujausia svarstoma idėja – ambasadose dirbančius komercijos atašė pakeisti specializuotais įstaigų atstovais.
Lietuva
Lietuviai bijo emigracijos ir alkoholizmo
Lietuvos gyventojams galvą labiausiai skauda dėl kasdienių rūpesčių. Tuo tarpu žiniasklaida daugiausiai kalba apie karines grėmes, bet jos žmonėms neatrodo pačios svarbiausios.
Pramogos
Bradas Pittas atskleidė, ką planuoja daryti po skyrybų
Bradas Pittas tvirtina, kad po išsiskyrimo su Angelina Jolie „nėra linkęs į savižudybę ar panašiai“.
Pramogos
JK miestai – alkoholizmo ir narkomanijos liūnai (sąrašai)
Sudaryti sąrašai, atskleidžiantys kurie Jungtinės Karalystės miestai labiausiai kenčia nuo alkoholizmo ir narkomanijos keliamų problemų.
Sveikata
Alkoholizmo fenomenas
Besitvarkydama savo virtuvėje radauseniai užmirštas taureles iš Froido muziejaus Londone. Atsidusau. Jau seniai galvojau ir kartu atmetinėjau idėją parašyti apie alkoholizmo fenomeną.
Sveikata
Atpažinti alkoholizmą padės keturi klausimai
Remiantis statistiniais duomenimis, praėjusiais metais mūsų šalyje nuo alkoholio mirė 758 žmonės, o Lietuva vis dar užima vieną iš pirmųjų pozicijų pasaulyje pagal alkoholio vartojimą. Gydytojo Alvydo Unikausko teigimu, bene kiekvienas iš mūsų savo aplinkoje turime žmogų, kuris nudžiunga sužinojęs, kad artėja šventė, kurios metu galės išgerti.
Pramogos
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė užsikodavo nuo alkoholio
Kasdien galima rasti pavyzdžių, kai alkoholis griauna karjeras, šeimas ir net atima gyvenimus. Sukūrusi šeimą ir susilaukusi dukters dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė priėmė sprendimą visiškai atsisakyti alkoholio.
Gyvenimas
Lietuvės skundas: jeigu tu esi imigrantas, tave sutryps kaip musę
Su „Tiesos“ redakcija susisiekė Jungtinėje Karalystėje gyvenanti lietuvė Janina (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi – autr.past.), kurios bendradarbis Alius M. kovoja su klastinga priklausomybe. Pasak pašnekovės, medikai vietoj to, kad padėtų sergančiajam, užmerkė akis. Ir visa tai tik todėl, kad jis yra imigrantas.
Aktualijos
Daug dirbantys žmonės labiausiai linkę į alkoholizmą
Dirbate daugiau nei 55 valandas per savaitę? Gali būti, kad esate linkęs ilsėtis gurkšnodmas ką nors stipresnio, tad labiau nei jūsų kolegos rizikuojate susirgti alkoholizmu. Ir šios išvados – moksliškai pagrįstos.
ŽYMA
LIETUVOS AMBASADOS