šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Aktualijos
JK būsto nuomos kainos didės 15 proc.
Dėl mažėjančios pasiūlos, prognozuojama, kad per artimiausius penkis metus būsto nuomos kaina Jungtinėje Karalystėje (JK) didės 15 proc.
Aktualijos
Būsto krizė: nuomos kaina beveik siekia paskolos įmokos dydį
Jungtinės Karalystės (JK) nekilnojamo turto ekspertai atkreipė dėmesį, kad būsto rinka vis labiau išsikreipia.
Aktualijos
Skandalas: Vyriausybė būstą įsigyti padeda daugiau uždirbantiems
Statistiniai duomenys atskleidė tikrąją Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybės schemos, neva padedančios kovoti su būsto krize šalyje, situaciją.
Aktualijos
Nuo šiol įsigyti būstą JK taps dar brangiau
Trečiadienį Jungtinės Karalystės (JK) iždo kancleriui Phipilui Hammpondui paskelbus naują šalies biudžretą paaiškėjo daugelis niūrių ateities prognozių: šalis nebėra viena iš penkių stipriausių pasaulio ekonomikų, pamiršta senyvų gyventojų socialinė apsauga, o jauniems žmonėms nuo šiol taps dar sunkiau įsigyti pirmąjį būstą.
Aktualijos
Buvęs Lenkijos užsienio reikalų ministras norėjo paauklėti lietuvius
Lenkija prieš 2010 metų Smolensko katastrofą rimtai svarstė Rusijai parduoti naftos koncerno „Orlen“ valdomą naftos perdirbimo gamyklą Mažeikiuose, o vėliau, tariantis dėl galimo jos uždarymo, tuometis Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis ragino „Orlen“ vadovą Jaceką Krawiecą „paauklėti lietuvius“.
Aktualijos
Londono rajonai, kuriuose būsto kainos krito labiausiai
Jungtinę Karalystę (JK) krečia ne tik politikos, svaro kurso, tačiau ir būsto krizė. Naujausi duomenys atskleidė, kad nuo praėjusių metų iki dabar būsto rinkoje pardavimai sumažėjo 29 proc., kainos kilo kaip niekada lėtai, o kai kuriuose Londono rajonuose įspūdingai krito.
Aktualijos
Sunku patikėti: Londone krenta būsto nuomos kainos
Specialistų teigimu, Londone būsto nuomos kainos per pastaruosius metus nukrito net 4,2 proc. Tiesa, nekilnojamojo turto ekspertų teigimu džiaugtis dar anskti, mat jau pastebėtas kainų kylimas iki šiol buvusiuose pigesniuose rajonuose.
Aktualijos
Anglijos būsto rinka – kritinėje situacijoje
Politikai pripažino, kad Anglijos būsto rinka – kritinėje situacijoje. Žadama statyti daugiau būstų, tačiau nuo grafiko atsiliekama jau kelerius metus. Šiuo metu būstų kainos aštuonis kartus viršija vidutines pajamas, o naujų namų pastatoma mažiausiai per 24 metus.
Aktualijos
Būsto krizė: nusipirkti išgali mažiau šeimų nei mano vyriausybė
Naujausio, „Resolution Foundation” atlikto tyrimo duomenimis, vos pusė šeimų gyvena joms priklausančiuose būstuose, tačiau net ir šie duomenys gali neatspindėti būto krizės realybės.
Aktualijos
Jungtinėje Karalystėje trūksta 2 mln. namų
Jungtinė Karalystė susidurs su „dideliu nuomojamų namų trūkumu“, todėl vyriausybė raginama pradėti programą, kuri leistų statyti namus nuomai.
Aktualijos
Rytų Londone išdygs „Barselona”
Londono meras Sadiqas Khanas suteikė žalią šviesą naujam projektui, kurio dėka rytų Londone išdygs „Barselona ant Temzės” (angl. Barcelona-on-Thames).
Aktualijos
Dauguma žmonių niekada neturės nuosavo būsto
Didžioji dauguma žmonių, besinuomojančių gyvenamąjį plotą, niekada neišgalės jo nusipirkti, nes neuždirba pakankamai pinigų ir neturi santaupų.
Aktualijos
Londono būsto krizė - jau visoje šalyje
Naujausiais duomenimis, būsto krizė, kuri anksčiau kamavo tik sostinės gyventojus, dabar oficialiai siaučia visoje Anglijoje. Šiuo metu savo būstą įsigyti gali mažiausiai žmonių per 30-metį.
Aktualijos
Nekilnojamo turto burbulas sprogo: krenta būsto kainos
Nekilnojamojo turto (NT) ekspertų teigimu Jungtinėje Karalystėje pagaliau sprogo dirbtinai išpūstas būstų kainų burbulas. Pastaruoju metu pastebėta tendencija, kad pardavėjai ženkliai sumažino parduodamų būstų kainą.
Aktualijos
Būsto krizė: britai namus nusiperka tik su tėvų pagalba
Išanalizavus pastarųjų metų finansinius būstų įsigyjimo duomenis paaiškėjo, kad didelė dalis Jungtinės Karalystės (JK) būsto pirkėjų pirmuosius namus gali sau leisti tik su ženklia tėvų finansine pagalba. Idomu tai, kad tėvai padeda ne jauniems studentams, o vidutinio amžiaus dirbančioms ir pastovią algą gaunančioms atžaloms.
Aktualijos
Būstas Londone: nuomotis brangiau nei pirkti
Londono būsto krizė įgauna vis didesnį pagreitį. Naujausia statistika teigia, kad nemaža dalis londoniečių už nuomą moka daugiau nei mokėtų pasiėmę paskolą savam būstui.
Aktualijos
Metro žemėlapis: kur būsto nuoma – prieinama?
Pasirodo, tik 15 iš 270 Londono metro stočių yra vietovėse, kuriose būsto nuoma vis dar prieinama londoniečiams. Būsto labdaros organizacija „Shelter” nusprendė atkreipti dėmesį į Londone nei kiek negerėjančią būsto krizę ir sukurti tai vizualiai atspindintį žemėlapį.
Aktualijos
Imigrantams uždraus įsigyti būstus sostinėje (balandžio 1-osios pokštas)
Šios savaitės pabaigoje Jungtinės Karalystės (JK) kancleris Džordžas Osbornas paskelbė dar vieną imigrantams nelapankią žinią. Siekiant kovoti su sostinėje gilėjančia būsto krize, jau nuo kitų metų siekiama įteisinti draudimą ne JK piliečiams įsigyti būstą Londone.
Aktualijos
Būsto krizė JK skatinama dirbtinai?
Nekilnojamo turto (NT) ekspertai išreiškė susirūpinimą dėl neva šalį kankinančios būsto krizės. Teigiama, kad šiuo metu Jungtinėje Karalystėje (JK) suteiktas rekordinis skaičius leidimų statyboms, tačiau jos yra specialiai vilkinamos siekiant išlaikyti aukštą NT kainą.
Aktualijos
Būstas Anglijoje: nuo pirmadienio pradeda veikti patobulinta „Pagalba pirkti” schema
Pirmadienio rytą oficialiai pradėjo veikti valstybės sukurta schema, kuria siekiama padėti įsigyti būstą pirmą kartą nekilnojamą turtą (NT) perkantiems asmenims.
ŽYMA
LIETUVOS IR LENKIJOS SANTYKIAI