sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Sportas
Krepšinis
Naujas rinktinės vedlys: ko rinktinės fanai turėtų tikėtis iš D. Maskoliūno?
Lietuvos vyrų krepšinio komandos vairą perima Darius Maskoliūnas. Kol kas jis sulaukia tik komplimentų. Lapkričio 12-ąją tapęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriu
Sportas
Krepšinis
Naujas rinktinės vedlys
Lietuvos vyrų krepšinio komandos vairą perima Darius Maskoliūnas. Kol kas jis sulaukia tik komplimentų.
Aktualijos
Prezidentas G. Nausėda patvirtino – svarstytų galimybę suteikti pilietybę I. Brazdeikiui
Šalies prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino, kad svarstytų galimybę išimties tvarka suteikti pilietybę Lietuvos krepšinio rinktinėje siekiančiam žaisti Ignui Brazdeikiui.
Aktualijos
Paaiškėjo galutinis Lietuvos krepšinio rinktinės dvyliktukas: į Kiniją vešis tik tris aukštaūgius
Po paskutinių Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių Dainius Adomaitis paskelbė galutinį komandos dvyliktuką, vyksiantį į Kinijoje vyksiantį pasaulio čempionatą.
Aktualijos
Paaiškėjo, kurios rinktinės gali tapti lietuvių varžovėmis pasaulio čempionate
Jau šeštadienį Kinijos mieste Šenzene bus ištraukti pasaulio krepšinio čempionato burtai, kurie į aštuonias grupes išskirstys 32 į pirmenybes patekusias komandas.
Pramogos
Poilsismaltoje.lt įkūrėjas Mindaugas: „Malta – karščiausia šio sezono poilsio oazė“
Vilnietis Mindaugas Statkus, prieš keletą metų įsikūręs Maltoje ir čia pradėjęs teikti išskirtines turizmo paslaugas, Lietuvoje ir Europoje žinomas kaip projekto www.poilsismaltoje.lt įkūrėjas. Šiandien jį drąsiai galima vadinti patyrusiu vedliu po Maltą, mat čia jaunas vyras ne tik gyvena, bet ir padeda susidėlioti atostogų saloje planą, pats nuosavu laivu plukdo keliautojus jūra, pataria, kur komfortiškai apsistoti.
ŽYMA
LIETUVOS KREPŠINIO RINKTINĖ