sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Aktualijos
Moksleiviams uždraus telefonus?
Jungtinės Karalystės (JK) kultūros ministras ragina šalies mokyklose vaikams uždrausti naudotis išmaniaisiais telefonais.
IQ Tema
Sielą laisvei pardavę
Nėra sunkesnės užduoties, nei įtikti liberalių pažiūrų rinkėjui. Gal dėl to politikams ir nepavyksta.
Aktualijos
Tėvai visoje Britanijoje planuoja boikotuoti pradinukų egzaminus
Tėvai visoje šalyje vienijasi prieš Jungtinės Karalystės švietimo sistemą. Piktinamasi, kad pradinukai apkraunami per dideliu mokslo krūviu, kuris kenkia jų psichinei būklei.
Aktualijos
Vilniuje gali būti privatizuojamos partijų nuomojamos patalpos
Iki šiol itin mažai už patalpų nuomą savo būstinėms Vilniuje mokėjusios šalies politinės partijos greitai turės plačiau atverti pinigines. Miesto savivaldybė įtraukė šį nekilnojamąjį turtą į privatizuojamų objektų sąrašą, tikėdamasi paprasčiau nutraukti sutartis ir pasiūlyti patalpas nuomotis rinkos kaina.
Aktualijos
Vaikui mirus nuo alerginės reakcijos, suimtas 13-metis berniukas (atnaujinta)
13-metis moksleivis suimtas po to, kai nuo alerginės reakcijos vienoje vakarų Londono mokyklų mirė jo bendramokslis. Kaip vėliau paaiškėjo, berniukas mirė nuo alerginės reakcijos po to, kai jam mokykloje į burną buvo įkištas sūris.
Lietuva
Kuršėnų mokykloje paauglė per pamoką apstumdė mokytoją (video)
Šiaulių rajone, Kuršėnuose esančioje mokykloje septintokai iškoneveikė mokytoją ir galiausiai ją apstumdė. Taip Daugėlių mokyklos septintos klasės mokiniai elgėsi per muzikos pamoką.
Aktualijos
Mokykla neleis vaikams per pamokas bėgioti į tualetą
Naujas elgesio taisykles įvedusi Šiaurės Anglijos mokykla sulaukė moksleivių ir jų tėvų protesto. Mat viena sąlygų skelbia, kad vaikams nebus leidžiama eiti į tualetą kada panorėjus.
Lietuva
Vilniaus „Laisvės” gimnazijoje – mokinių maištas
Trečiadienį Vilniaus „Laisvės” gimnazijos abiturientai užbarikadavo duris ir pareiškė nepasitrauksiantys, kol į darbą nebus sugrąžintas klasės auklėtojas ir lietuvių kalbos mokytojas Marius Janulevičius.
Aktualijos
Tėveliai raginami neatskleisti vaikų gimtosios šalies
Žmonių teises ginančios organizacijos ragina tėvelius ignoruoti mokyklų prašymus atskleisti savo vaikų tautybę ir gimtąją šalį. Bijomasi, kad surinkta informacija gali būti perduoda Vidaus Reikalų Ministerijai ir panaudota prieš šeimas.
Pramogos
Londone susimušė moksleiviai
Northumberland Heat įvykusio incidento metu du mokyklinio amžiaus jaunuoliai buvo išvežti į ligoninę, o šeši buvo suimti.
Pramogos
Pradinukų žiaurumas: bendraklasiui dūrė pieštuku
Vienoje Rytų Anglijos pradinėje mokykloje tarp mokinių kilus kivirčui, vienam jo dalyviui teko vykti į ligoninę ir gultis ant operacinės stalo.
Aktualijos
Avarijoje sužeisti aštuoni žmonės, šeši iš jų - moksleiviai
Penktadienio popietę Liverpulį sukrėtė didelė avarija. Įvykyje iš viso nukentėjo aštuoni žmonės, o iš jų itin rimtus sužalojimus patyė šešios moksleivės, – skelbė Independent.co.uk.
Aktualijos
Pirmąją mokslo metų dieną vaikui – dūriai peiliu
Vienam šiaurinėje Londono dalyje gyvenančiam mokiniui mokslo metų pradžia buvo tragiška. Pirmosios mokslo dienos popietę 15-metį paauglį sunkiai sužalojo užpuolikai, į jį mažiausiai šešis kartus bedę peilio ašmenis.
Aktualijos
Mokyklos Anglijoje: teroristai galimai verbuoja moksleivius
Pagal trečiadienį įsigaliojantį įstatymą, mokyklų ir universitetų dėstytojai privalės pranešti apie moksleivius, kurie jų nuomone gali tapti teroristų verbavimo aukomis.
ŽYMA
LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA