trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Temos
M. Pitrėnas: „Drungnas gyvenimas man nepriimtinas“
Orkestrams Šveicarijoje ir Lietuvoje vadovaujančio Modesto Pitrėno sugrįžimas namo šįkart trunka vos daugiau nei dvi paras. Tačiau Viktorijai Vitkauskaitei pavyksta pavogti dirigento laiko pokalbiui, kurio metu maestro galantiškai netgi nežvilgčioja į laikrodį.
Kultūra
P. Čaikovskis feisbuke
Lietuvos nacionalinės filharmonijos (LNF) kraustynės į skaitmeninę erdvę – atidaryta internetinė koncertų salės platforma – atveria naujas galimybes tiek klausytojams, tiek muzikams. Vis dėlto sumanymo autoriai neslepia, kad gyvas klausymas tebelieka svarbiausia siekiamybe.
Aktualijos
Londone butas parduotas už rekordinę sumą
Londono nekilnojamojo turto rinkoje – rekordinio dydžio sandoris: už apartamentus pačiame miesto centre sumokėta įspūdinga suma.
Pramogos
Ar galėtumėte gyventi žmogžudystės vietoje?
Tėvynė yra Tėvynė, joje norisi gyventi patogiai. Tačiau išvažiavus į užsienį standartai tampa kuklūs… Sostinė, prestižas, graži išorė – šie krenta pirmiausi, jų vietą užima atstumas nuo darbovietės, kaina… Bent šiokie tokie patogumai… Kaina… Bent tualetas ne lauke… Kaina… Bent ne daugiau penkių kambariokų… Kaina…
Aktualijos
Padėtis Londono NT rinkoje – kaip prieš krizę
Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad būsto kainos Londone pastaruoju metu pasiekė tokį pat lygį, kaip ir prieš finansinę krizę praėjusį dešimtmetį. Tuo tarpu kitose šalies dalyse – atvirkštinė situacija.
Aktualijos
Nuo šiol įsigyti būstą JK taps dar brangiau
Trečiadienį Jungtinės Karalystės (JK) iždo kancleriui Phipilui Hammpondui paskelbus naują šalies biudžretą paaiškėjo daugelis niūrių ateities prognozių: šalis nebėra viena iš penkių stipriausių pasaulio ekonomikų, pamiršta senyvų gyventojų socialinė apsauga, o jauniems žmonėms nuo šiol taps dar sunkiau įsigyti pirmąjį būstą.
Aktualijos
Imigrantai džiaugiasi – dėl „Brexit” krenta būsto kainos
Nekilnojamojo turto ekspertų teigimu, „Brexit” jau sudavė smūgį Jungtinės Karalystės (JK) būsto rinkai. Maždaug trečdalis parduodamų būstų savininkų buvo priversti gerokai sumažinti prašomą kainą. Didžiausias kainų kritimas pastebėtas Londono priemiesčiuose.
Aktualijos
Vidutinė namo kaina Londone – milijonas
Vidutinė atskiro (angliškai detached) namo kaina Jungtinėje Karalystėje pirmą kartą pasiekė vieną milijoną svarų.
Aktualijos
Būsto nuomos kainos – ypatingai aukštos
Vidutiniškai būsto nuomai žmonės išleidžia apie trečdalį savo mėnesinių pajamų, praneša BBC. Brangiausiai už gyvenamojo būsto nuomą moka Londone ir šalies pietryčiuose įsikūrę žmonės.
Aktualijos
Londono būsto krizė - jau visoje šalyje
Naujausiais duomenimis, būsto krizė, kuri anksčiau kamavo tik sostinės gyventojus, dabar oficialiai siaučia visoje Anglijoje. Šiuo metu savo būstą įsigyti gali mažiausiai žmonių per 30-metį.
Aktualijos
„McDonald’s“ kaimynystė – ne į naudą
Specialaus tyrimo duomenys atskleidė, kaip gyvenamųjų namų vertę veikia kaimynystėje esančios žymių prekės ženklų prekybos vietos.
Aktualijos
Privati sala pigiau nei būstas Londone
Ar kartais nesusimąstote, kaip būtų šaunu turėti privačią salą šiltuose kraštuose? Pasirodo, bent jau londoniečiams tokios svajonės yra realesnės nei įsigyti būstą mieste, kuriame jie gyvena ir dirba – Jungtinės Karalystės sostinėje Londone.
ŽYMA
LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA