ketvirtadienis, spalio 22 d.
Finansai ir investavimas
Valstybinis bankas
Lietuvos pašto pavertimas banku būtų ekonomiškai nenaudingas
Lietuvos paštas specializuotu banku tikriausiai netaps, ekspertams nustačius, kad toks scenarijus yra ekonomiškai nenaudingas, tačiau ketinama plėsti finansines paslaugas.
Verslas
Centrinis paštas
„Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį
Valstybės valdomas Lietuvos paštas ir investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį.
NT ir energetika
Valstybės turtas
Rūmų tuštėjimo metas
Liepą iš rūmų sostinės Gedimino prospekte į gerokai mažesnes patalpas persikraustęs Vilniaus centrinis paštas buvo tik pirmoji kregždė, rodanti kintantį
Akcentai
Valstybės turtas
Rūmų tuštėjimo metas
Liepą iš rūmų sostinės Gedimino prospekte į gerokai mažesnes patalpas persikraustęs Vilniaus centrinis paštas buvo tik pirmoji kregždė, rodanti kintantį
Finansai ir investavimas
Lietuvos paštas
J. Narkevičius siūlo Lietuvos paštui skolinti ir gryninti pinigus, teikti draudimo paslaugas
Regionuose mažėjant bankų skyrių ir politikams svarstant plėsti valstybės valdomo Lietuvos pašto teikiamas finansines paslaugas, susisiekimo ministras sako, kad bendrovė galėtų tapti specializuotu banku ir tiekti daugiau paslaugų, pavyzdžiui, skolinti ir gryninti pinigus, teikti draudimo paslaugas.
Verslas
Nekilnojamasis turtas
Tavo ir mano kvadratai: ką atneš valstybei priklausančio turto pardavimo banga?
Dar daug reikia nuveikti, kad valstybės ir savivaldybių turtas duotų naudos, o ne būtų našta
Verslas
Lietuvos paštas
Lietuvos paštas dėl Kauno ir Klaipėdos pašto rūmų likimo klaus gyventojų
Lietuvos paštas pradeda susitikimus su visuomene dėl to, kaip galėtų būti visuomenės reikmėms pritaikyti Kauno ir Klaipėdos centrinių paštų rūmai.
IT ir transportas
Logistika
Koronaviruso aidas Lietuvoje: mažėja tranzitinių skrydžių, gali strigti siuntos
Koronaviruso protrūkis Kinijoje jau veikia ir Lietuvos logistikos verslą – daliai pasaulio oro bendrovių nutraukiant skrydžius į Kiniją, mažėja tranzitinių skrydžių per Lietuvą. O Kinijoje nedirbant daugybei logistikos centrų ir gamybos įmonių, gali sutrikti pašto siuntų iš Kinijos į Lietuvą siuntimas. 
Aktualijos
Vadyba
Ministras nemato įstatymų pažeidimo
 Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako nemanantis, kad pernai rudenį keičiant valstybės valdomo Lietuvos pašto valdybą buvo pažeisti įstatymai. Tai, kad valdyba paskirta neteisėtai, neseniai pareiškė Generalinė prokuratūra.
Aktualijos
Lietuvos paštas
Prokurorai: neteisėtai paskirtos Lietuvos pašto valdybos sprendimai negalioja
Pernai rudenį paskirta nauja valstybės valdomo Lietuvos pašto valdyba negali priimti jokių sprendimų. Apie tokį viešąjį interesą ginančios Generalinės prokuratūros sprendimą BNS patvirtino Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė. 
Komentarai
Pašte lietuvis, ko verkia, nežino
Kadaise regioninėje spaudoje teko skaityti apie keistą ginčą – sodybą pardavusi moteris pyko ant naujojo savininko, kad šis neleidžia jai ir jos giminaičiams kartą per metus susirinkti sodelyje, prisiminti gerų laikų ir tiesiog parymoti.
Aktualijos
JK keis migracijos politiką: pirmenybė bus teikiama gerai uždirbantiems
Theresa‘os May vyriausybė, regis, susitarė dėl šalies imigracijos politikos po „Brexit“, po kelis mėnesius trukusių vidinių ginčų dėl to, kuriems prašymų pareiškėjams turėtų būti suteikta pirmenybė peržengiant Jungtinės Karalystės slenkstį.
Anglijoje
Bus balsuojama dėl nepasitikėjimo May
Įtakingas Didžiosios Britanijos Konservatorių partijos pareigūnas trečiadienį pareiškė, kad vėliau šiandien torių parlamentarai balsuos dėl nepasitikėjimo savo lydere ir šalies premjere Theresa May dėl nepopuliarios „Brexit“ sutarties, kurią ji praeitą mėnesį sudarė su Europos Sąjungos lyderiais.
Pramogos
Th. May žada būti „griežta“
Didžiosios Britanijos premjerė Theresa May penktadienį pareiškė, kad laikysis griežtos pozicijos per derybas su Saudo Arabijos sosto įpėdiniu princu Mohammedu bin Salmanu, su kuriuo planuoja pasimatyti Didžiojo dvidešimtuko (G-20) šalių viršūnių susitikimo kuluaruose.
Anglijoje
„Brexit“ derybų proveržis ir Airijos klausimas
Proveržis sprendžiant klausimą dėl Airijos sienos atvėrė galimybę parengti „Brexit“ sutarties tarp Didžiosios Britanijos ir Europos Sąjungos projektą, bet ta pati problema šį susitarimą dar gali ir sužlugdyti.
Anglijoje
ES skelbia specialius planus dėl „Brexit“
Europos Sąjunga antradienį paskelbė savo planus Jungtinės Karalystės išstojimo be „Brexit“ sutarties atvejui, didindama spaudimą Londonui, kai ministrė pirmininkė Theresa May (Tereza Mei) siekia suvienyti savo susiskaldžiusią vyriausybę ir išgelbėti susitarimą.
Anglijoje
„Brexit“ gali būti sustabdytas
Seras Keiras Starmeris teigia, kad „Brexit“ įmanoma sustabdyti. Kaip rašo Metro.co.uk, sekretorius tikina, kad jei nebus priimtas bendras sprendimas dėl „Brexit“, bus privaloma pateikti visus įmanomus pasirinkimus, taip pat ir galimybę surengti antrą referendumą šiuo klausimu.
Anglijoje
Londone – satyrinės Rusijos vaidmenį „Brexit“ pašiepiančios reklamos
Didžiosios Britanijos sostinėje ketvirtadienį atsirado londoniečius sugluminusių satyrinių reklaminių atvaizdų, kuriuos esą organizavo Rusijos karinės žvalgybos pareigūnai, norėdami „pagerbti savo vaidmenį“ per 2016 metų „Brexit“ referendumą.
Lietuva
Lietuvos valdžia: ar nurašyti emigrantų nesumokėtus mokesčius?
Seimas spręs, ar leisti valstybei anuliuoti apie 100 mln. eurų emigrantų nesumokėto privalomojo sveikatos draudimo mokesčio. Jei sprendimas būtų teigiamas, iš Lietuvos išvykusiems žmonėms šis mokestis toliau nebebūtų skaičiuojamas bei išieškomas.
Anglijoje
Dabartinė Brexit būsena: 10 svarbiausių dalykų
Ne vienas britas ir D. Britanijos naujienas sekantis užsienietis tikriausiai ne kartą yra susipainiojęs tarp naujienų apie Brexit būseną. Ar D. Britanija ruošiasi šiam lemtingam žingsniui, o gal vis dėlto persigalvojo?
ŽYMA
LIETUVOS PAŠTAS