ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Aktualijos
Pradedama statyti apsauginė siena pasienyje su Rusija
Kitą savaitę Jurbarko rajone tikimasi pradėti statyti tvorą Lietuvos pasienyje su Rusija.
Pramogos
Geriausi Londono baseinai po atviru dangumi
Kai džiugina šiltas oras ir šviečia saulė, tik ir svajojame apie popietę, kai galėsime mirkti vandenyje. „Tiesa“ siūlo keletą variantų vandens pramogų išsiilgusiems londoniečiams. Sostinėje įrengti atviro plaukimo baseinai garantuoja gražius vaizdus, saugias vaikų zonas ir įvairias pramogas. Belieka tik susikrauti krepšius iškylai ir nepamiršti maudymosi kostiumėlių bei rankšluosčių!
Pramogos
Londono Sharde – modernus šventinis šou
Londone iki Naujųjų metų likęs laikas skaičiuojamas švytinčiame ekrane ant didžiausio Europos pastato Shardo.
Pramogos
Ką veikti Londone per šias Kalėdas?
Kalėdos – nuostabus metas. Ko gero, jokių kitų švenčių taip nelaukiama, kaip šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų. Per jas darbai ir rūpesčiai pasilieka antrame plane, prisimename po pasaulį išsibarsčiusius artimus draugus bei šeimos narius, sėdamės prie stalų ir kasmet bandome atrasti jaukią Kalėdų nuotaiką. Vis dėlto gyvenant didžiuliame mieste, tokiame kaip Londonas, kuriame nuolatos skubame, lekiame ir per darbus nelengvai pavyksta atrasti laisvesnę valandėlę, apie Kalėdų džiaugsmus neretai pamirštame. Tačiau nevertėtų, nes šiame mieste prieš Kalėdas vyksta kaip niekada daug šventinių renginių, koncertų, pasirodymų; čia per šventes veikia begalė kitų, atvirų ir nemokamų erdvių visame Londone.
Pramogos
Londono botanikos sodai kviečia lankytojus išbandyti narkotikų
Karališkieji botanikos sodai Kew kviečia londoniečius ir miesto svečius į neįprastą parodą. Jos lankytojams siūloma paragauti neįprastų augalų ir pajusti juose esančių medžiagų galią.
Pramogos
Didžiausias karnavalas Europoje vėl vyksta Londone
Į Londoną jau 49-uosius metus iš eilės sugrįžo didžiausias Europoje Nottinghilo karnavalas. Per pora festivalio dienų nemokamame festivalyje Londone apsilanko apie milijonas žmonių.
Pramogos
Ant Londono autobuso šono pakibo iliuzionistas
Savaitgalį Londono gyventojai galėjo pasigrožėti britų iliuzionisto Steveno Frayn’o įspūdingu triuku, kuomet jis kabodamas vos ant vienos rankos, važinėjosi dviaukščiu autobusu.
Pramogos
Gėlių oazė Londone
Gyvenantys Londone ne visada suranda laiko aplankyti galybę turgelių, veikiančių šiame milžiniškame mieste. Šįkart „Tiesa“ pristato dar vieną jų – „Columbia Road Flower Market“, kuris duris gėlių ir augalų mėgėjams atveria tik sekmadieniais.
Pramogos
Nelegalus valčių vakarėlis sukėlė chaosą
Kaip ir praėjusiais metais, Rytų Londone, Regent‘s kanale turėjo vykti linksmas masinis vakarėlis valtyse „Canalival“. Šiemet renginį bandyta atšaukti dėl saugumo sumetimų, tačiau vakarėlis vis tiek įvyko ir sukėlė daug chaoso, pranešė „Standard“.
Lietuva
Lietuviškos pramogos Londone: apetitas kyla bevalgant
Ieškantiems pramogų Jungtinėje Karalystėje suteikiama daugiau nei pakankamai pasirinkimo galimybių. Organizuojami patys įvairiausi lietuviški renginiai, skirti bene kiekvieno emigranto skoniui. Per pastaruosius dvejus metus lietuviškų renginių paletė padidėjo dvigubai – bent kartą per mėnesį tautiečiai gali apsilankyti jiems skirtuose tėvynę primenančiuose vakarėliuose. „Tiesa“ aiškinosi kas lėmė tokį pokytį Jungtinės Karalystės lietuvių pramogų sektoriuje.
Pramogos
Į turą sraigtasparniu – tiesiai iš Londono centro
Šią savaitę Londone startuoja pirmasis turistinis maršrutas sraigtasparniu, kuris kils iš Londono centro arčiau esančio Putney rajono ir bus prieinamesnis didesniam skaičiui vietinių gyventojų ir turistų, skelbė Standard.co.uk.
ŽYMA
LIETUVOS PASIENIS