antradienis, sausio 19 d.
Aktualijos
Vidaus sandoriai
Verslas prieštarauja Vyriausybės norui leisti savivaldybėms plėsti galimybes vykdyti vidaus sandorius
Viešojo ir privataus sektorių partnerystės asociacija, Lietuvos sveikatingumo klubų asociacija, kitos asociacijos kreipėsi į ministrą pirmininką Saulių Skvernelį ir Ekonomikos
Pramogos
Didinamos bazinės palūkanos: tai pajus daugelis
Anglijos bankas ketvirtadienį nusprendė padidinti bazinę palūkanų normą, o tai pajus milijonai šalies gyventojų.
Aktualijos
Paskola būstui: svarbu ne tik palūkanų norma
Daugelis mano, kad paskolos palūkanų norma – svarbiausias tokios paskolos kokybės rodiklis. Žmonės lygina savo paskolos palūkanų normą su jų draugų ir pažįstamų paskolų palūkanų normomis, ieško banko su „žemiausia palūkanų norma“, teiraujasi, su kokia palūkanų norma įvairūs bankai teikia paskolas ir pan.
Aktualijos
Pagal ką vertinamas užsienietis, norintis paskolos būstui JK?
Nekilnojamojo turto Didžiojoje Britanijoje pirkimas – patraukli investicija kiekvienam čia gyvenančiam. Tam įtakos turi nuomos kainos, Britanijos ekonomikos stabilumas, nuolatinis nekilnojamojo turto kainų augimas ir pasiūlymų ribotumas. Nekilnojamojo turto Britanijoje turėjimas gerokai pakelia jūsų statusą kreditorių ir valstybinių organų akyse. Tačiau gauti hipoteką Britanijoje užsieniečiui nelengva.
Aktualijos
Galvojate apie savo būstą JK? Klausimai ir atsakymai
Anksčiau ar vėliau beveik kiekvienas susimąsto apie nuosavo nekilnojamojo turto pirkimą Didžiojoje Britanijoje. Kokį indėlį būtina surinkti? Kiek pinigų galima pasiskolinti iš banko? Kiek laiko būtina gyventi Didžiojoje Britanijoje pirkimo momentu? Į kokias pajamas bankas atkreipia dėmesį?
Aktualijos
Patraukliausios JK vietos pirmajam būstui įsigyti (palyginamoji lentelė)
Paskelbti Jungtinės Karalystės miestai, kuriuose šiuo metu yra palankiausios galimybės tiems, kurie dairosi pirmojo būstų.
Aktualijos
Paskola būstui: aktualiausi paskaičiavimai (pavyzdžiai)
Koks įkainojimo procentas? Dažniausiai klientai pradeda pokalbį šiuo klausimu. Išsamiai atsakyti į tokį klausimą yra sunku, nes procentinis skaičius neatspindi vieno ar kito pasiūlymo naudos.
Aktualijos
Būstas JK: kaip suteikiama paskola
Jei jūs rimtai galvojote apie nekilnojamojo turto pirkimą, tai yra svarbu žinoti, ko jūs galite tikėtis. Namo, kurį jūs galėtumėte nupirkti, kaina yra nustatoma iš dviejų dalių – jūsų depozitas ir būsto paskola (mortgage).
Aktualijos
Kodėl imant paskolą reikalingi vertintojai
Liubov Vaskevič tęsia savo pasakojimą apie specialistus, dalyvaujančius nekilnojamojo turto pirkimo procese. Šiandien mes pasikalbėsime apie vertintojus-inspektorius (surveyor).
ŽYMA
LIETUVOS SVEIKATINGUMO KLUBŲ ASOCIACIJA