pirmadienis, sausio 25 d.
Pramogos
Ligoninėje savanoriaujantis G. Liaudanskas-Svaras: likit namie ir nerizikuokit lankydami artimuosius
COVID-19 pandemijai siaučiant mūsų šalyje, daugelyje sveikatos priežiūros įstaigų ėmė trūkti darbuotojų. Laimė, į pagalbą suskubo tūkstančiai lietuvių, tarp kurių
Pasaulis
Koronavirusas
D. Trumpas iš ligoninės parvyko į Baltuosius rūmus
Kultūra
Menas
Naujas Banksy darbas pagerbia šių dienų herojus – slaugytojus
Žymiausias pasaulyje gatvės menininkas Banksy naujojo savo kūrinio vieta pasirinko Didžiojoje Britanijoje esančią Southampton ligoninę. Nespalvotas maždaug 1 kv. m dydžio piešinys ką tik papuošė šios ligoninės fojė sieną. 
Anglijoje
JK premjeras B. Johnsonas išrašytas iš ligoninės
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas sekmadienį buvo išrašytas iš ligoninės, į kurią prieš savaitę buvo paguldytas dėl koronavirusinės infekcijos
Aktualijos
Korovirusas
Epidemiologė: negalima tiksliai pasakyti, kur užsikrėtė antroji koronaviruso auka
Paskelbus apie antrą mirtį nuo koronaviruso Ukmergėje, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologė Daiva Razmuvienė teigia, jog anksti teigti, kad abu asmenys užsikrėtė ligoninėje.
Pasaulis
Koronavirusas Rusijoje
Prie Maskvos paskubomis statoma „Kinijos įkvėpta“ ligoninė užsikrėtusiems COVID-19
Šalia Maskvos vienas tuščias sklypas buvo apsuptas policijos užtvaromis ir saugomas ginkluotų pareigūnų. Rusijos sostinės valdžia šioje vietoje ėmėsi statyti medicinos
Verslas
Pacientas su brūkšniniu kodu
Didžiausios Europos ligoninės sudėtingiems procesams valdyti pasitelkia GS1 standartus
Aktualijos
Šeimos šuns apkandžiota mergaitė patyrė rimtus sužalojimus
Mergaitei į galvą įkandus šeimos stafordšyro bulterjerui, greitosios medicinos pagalbos sraigtasparniu vaikas buvo skubiai nugabentas į artimiausią ligoninę, rašo Metro.co.uk.
Gyvenimas
Itin nemalonaus viruso protrūkis verčia UK medikus prašyti žmonių vengti ligoninės
Labai nemalonius simptomus sukeliančio viruso protrūkis privertė gydytojus šįryt Kornvalyje uždaryti palatas.
Lietuva
Sumušta jurbarkietė išleidžiama iš ligoninės: medikai įvertino jos būklę
Nepilnametė jurbarkietė, kuri buvo sumušta pasikėsinus ją išžaginti, trečiadienį išleidžiama iš ligoninės.
Pramogos
B. Spears dėl psichologinių problemų vėl paguldyta į ligoninę
Praėjusį trečiadienį instagrame Britney Spears pasidalino su sekėjais citata: „Pamėk rūpintis savimi, protu, kūnu, siela.“ O pati parašė: „Mums visiems reikia rasti laiko sau.“ Išskirtiniame interviu leidiniui „People“ šaltinis sakė, kad dainininkė pati savo noru atsigulė į kliniką, kur gydosi žmonės, turintys psichologinių bėdų.
Aktualijos
Sulaikytas iš ligoninės du vaikus pagrobti bandęs vyras
Policijos pareigūnai Wolverhamptone sulaikė vyrą, kuris, kaip įtariama, bandė iš New Cross ligoninėje buvusios motinos pagrobti vaiką. Liudininkai portalui Metro.co.uk sakė, kad vyras įžengė į ligoninės skubios pagalbos skyrių ir iš ten laukusios motinos bandė jėga atimti berniuką.
Lietuva
Naujovės Radviliškio ligoninėje padėjo pacientams suteikti efektyvią pagalbą
Į Radviliškį grįžę emigrantai neturėtų praeiti pro miesto ligoninę. Čia, pasak jos atstovų, dirba nuolat savo žinias gilinantys, kvalifikacijas keliantys, patyrę ortopedai traumatologai.
Aktualijos
Iš sunkiai sergančių ligonių vogusi slaugė išvengė kalėjimo
Slaugės profesijos besimokiusi 28-erių Ruth Daniel, vogusi iš sunkiai sergančių ir pažeidžiamų pacientų, išvengė kalėjimo. Moteris be jokios gėdos pasisavindavo ligonių asmeninius duomenis, banko korteles, kuriomis pasinaudojusi ji įsigydavo daiktus, maisto produktus. Iš viso R. Daniel išleido daugiau nei 1100 svarų sterlingų, rašo Metro.co.uk.
Gyvenimas
Škotijos ligoninėje mirtiną infekciją vaikas „pasigavo“ nuo balandžių išmatų
Glasgow ligoninėje vaikas mirė nuo infekcijos, kurią sukėlė balandžių išmatos, patvirtino Škotijos sveikatos sekretorė Jeane Freeman. Kaip rašoma Standard.co.uk, paukščių ekskrementai tikrai prisidėjo prie infekcijos, kuria susirgo mažametis vaikas.
Gyvenimas
Senolė greitosios pagalbos laukė 43 valandas
Senelių globos namuose gyvenanti 86-erių Mary Duffy nukritusi patyrė skaudžią traumą – jos viena koja lūžo net dvejose vietose. Globos namų darbuotojai iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Kol ji atvyks, darbuotojams buvo liepta senolei neduoti net tik maisto ir vandens, bet ir nuskausminamųjų vaistų.
Pramogos
Restoranas nepriima naujo pavyzdžio banknotų
Brixton įsikūręs veganiškų patiekalų restoranas atsisako iš lankytojų priimti naujo pavyzdžio 5 svarų banknotus, nes juose yra gyvulinių riebalų.
Pramogos
Ant banknotų – gyvulinės kilmės riebalai
Apyvartoje pasirodę naujo pavyzdžio banknotai sukėlė nepasitenkinimą tarp veganų, mat jų gamyboje naudojami gyvulinės kilmės riebalai.
ŽYMA
LIGONINĖ