pirmadienis, sausio 25 d.
Lietuva
A. Dulkys: artimiausiu metu prireiks mažiausiai 500 papildomų lovų ligoninėse
Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad ir toliau blogėjant situacijai dėl koronaviruso artimiausiu metu prireiks mažiausiai 500 papildomų lovų
Lietuva
Didinant COVID-19 vietų skaičių, sostinės ligoninėje bus užleistos administracinės erdvės
Didinant vietų COVID-19 pacientams skaičių, Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje (VMKL) bus užleistos administracinės patalpos. Kaip antradienį informavo Vilniaus savivaldybė, vis dar
Pasaulis
Italijos ligoninės nesusitvarko su COVID-19 pacientų antplūdžiu
Italijos ligoninėse per antrąją naujojo koronaviruso pandemijos bangą trūksta medicinos darbuotojų ir beveik nebelikę ligoninių lovų, trečiadienį perspėjo šalies Gydytojų
Aktualijos
Koronavirusas
Ispanijoje koronaviruso epidemija „artėja prie piko“, teigia Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas
Ispanijoje koronavirusu užsikrėtusių žmonių mirčių skaičius šeštadienį peržengė 5,6 tūkst., per parą mirus rekordiškai daug pacientų, bet specialistai prognozuoja, kad epidemija jau atrodo artėjanti prie piko.
Lietuva
Informacijos apie ligonių būklę suteikimas: gydytojams palikta laisvė interpretuoti
„Esminių pokyčių nėra“ – daugiausia ką galima tikėtis išgirsti, į ligoninę, kurioje guli jūsų artimas žmogus, kreipiantis telefonu. Atsisakymą teikti bet kokią informaciją apie paciento būklę medikai grindžia Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir siūlo atvykti pasikalbėti tiesiogiai.
Aktualijos
Londonas: subadyta ligoninės darbuotoja
NHS ligoninės darbuotoja užpulta buvo Newhame, rytų Londone.   
Aktualijos
Kraupiai sumušta palatos draugės už knarkimą motina mirė Hullo ligoninėje
Kaip manoma, Eileen Bunting užpuolusi moteris surišo duris užklotu, kad šios neatsidarytų prieš smogdama šiai į galvą Hull Royal Infirmary.
Pasaulis
Nusižudyti bandęs vaikinas ligoninėje prabudo su £72,000 sąskaita
Oliver Jordan iš Oklahomos po bandymo nusižudyti buvo paniręs į komą. Jaunas pacientas iš komos prabudo tik tam, kad jam būtų paduota išskirtinai milžiniška sąskaita.
Gyvenimas
Beveik du milijonai skubios pagalbos skyriaus pacientų į gydymo įstaigą grįžta tepraėjus savaitei nuo išrašymo
Nauja statistika skelbia šokiruojančią žinią: beveik du milijonai skubios pagalbos skyriaus (A&E) pacientų į gydymo įstaigas dėl sveikatos problemų buvo priversti grįžti praėjus vos savaitei nuo išrašymo dienos.
Anglijoje
Brexit ir sveikata: viskas, ką turi žinoti Anglijoje gyvenantys lietuviai bei Lietuvoje gyvenantys JK piliečiai
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad, jeigu įsigalios susitarimas dėl JK išstojimo iš ES, sveikatos paslaugų kompensavimo pokyčių nebus.
Pramogos
„X Factor“ apsijuokusi lietuvė – tarp Londono gražiausių
Prieš septynerius metus populiaraus TV projekto „X Factor“ komisijos „kniaukiančia kate“ išvadinta lietuvė bandė laimę gražiausios Londono merginos konkurse.
Kultūra
Vilties namai
Tūkstantmetė šiuolaikinių paliatyviosios slaugos ligoninių Europoje ir jų pirmtakų – hospisų ir špitolių – istorija atskleidžia ir gailestingumo pamokas, ir grobikiškus planus.
ŽYMA
LIGONINĖS