trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aktualijos
Krizė
L. Kukuraitis: „Sodros“ rezervai krizę atlaikė daug geriau, nei planuota
Šių metų pavasarį dėl koronaviruso paskelbto karantino metu „Sodrai“ pradėjus naudoti sukauptą maždaug 600 mln. eurų rezervą, socialinės apsaugos ir darbo ministras sako, kad šiuo metu panaudota beveik pusė rezervo, o metų pabaigoje, jei nebus paskelbtas naujas karantinas, jame turėtų būti dar apie 280 mln. eurų. 
Aktualijos
Seimo rinkimai
Valstiečiai paskelbė rinkimų sąrašą
Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį paskelbė kandidatų į Seimą sąrašą, jame – ir Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, jo pavaduotojas Lukas Savickas, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.
Aktualijos
Nedarbas Lietuvoje
L. Kukuraitis: dėl karantino nedirba daugiau nei šeštadalis darbuotojų
Lietuvoje dėl karantino nedirba apie 200 tūkst. darbuotojų – daugiau nei šeštadalis visų samdomų ir savarankiškai dirbančių žmonių, sako socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Anot jo, tai žmonės, pasiėmę nedarbingumo pažymėjimą, esantys saviizoliacijoje, išleisti į prastovas.
Aktualijos
Nedarbas
Darbo per karantiną neteko 30 tūkst. žmonių
Dėl koronaviruso krizės darbo neteko 30 tūkst. žmonių, sako socialinės apsaugos ir darbo ministras. Pasak Lino Kukuraičio, dabar šalyje yra 190
Anglijoje
Suteikė naudingos informacijos emigrantams ir svarstantiems grįžti
Viešėdamas Londone ir Peterborough’e socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis susitiko su Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančiais lietuviais ir perdavė keletą pagrindinių žinių, kurios aktualios tiek ketinantiems likti šioje šalyje po „Brexit“, tiek planuojantiems grįžimą į Lietuvą.
Anglijoje
Britams neapsisprendžiant dėl „Brexit“, ministras L. Kukuraitis susitiks su Londono ir Peterboro lietuviais
Britų parlamentui neapsisprendžiant dėl „Brexit“ įgyvendinimo, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis bei įvairių sričių ekspertai šią savaitę Londone ir Peterbore susitiks su Jungtinėje Karalystėje gyvenančiais ir dirbančiais lietuviais.
Anglijoje
Kviečiame į susitikimus su atstovais iš Lietuvos aptarti aktualius „Brexito“ klausimus
Kaip „Brexitas“ lems mano pensiją? Ar po „Brexito“ grįžęs į Lietuvą turėsiu sveikatos draudimą ir gausiu nemokamas sveikatos paslaugas? Kokios įsidarbinimo ir verslo kūrimo galimybės Lietuvoje?
Aktualijos
S. Skvernelio Vyriausybės pusiaukelės apžvalga: kuo toliau – tuo sunkiau
Septynioliktoji Vyriausybė įpusėjo kadenciją, tačiau per likusį laiką įgyvendinti pažadą pakeisti Lietuvos politiką bus labai sudėtinga
IQ Tema
Linas Kukuraitis. Geras žmogus – ne profesija
Patirtis nevyriausybiniame sektoriuje dar nereiškia profesionalumo
Pasaulis
Merginos apsivogė sekso prekių parduotuvėje
Australijos policija sulaikė dvi 19 metų merginas, kaltinamas iš vienos sekso reikmenų parduotuvės pavogus prabangių erotinių prekių.
Aktualijos
Britanijos katedroje sulaikytas vyras, mėginęs padaryti nusikaltimą
Didžiosios Britanijos policija penktadienį pranešė suėmusi vyrą, kaip įtariama, mėginusį pavogti Didžiosios chartijos rankraštį iš vitrinos Solsberio katedroje, kur šis neįkainojamas dokumentas yra eksponuojamas.
Aktualijos
Policijos pagalbos nesulaukusi britė vagį sugavo pati
Internete sparčiai plinta istorija apie moterį, kuri pati surado iš jos pavogtą dviratį ir jį sugebėjo atsiimti tuo metu, kai policija demonstravo bejėgiškumą.
Aktualijos
Iš britų senolės pavogti velionio vyro pelenai
Britų policija prašo visuomenės padėti atpažinti du vyrus, įtariamus iš vienos senolės pavogus pinigus, banko korteles, papuošalus ir velionio vyro pelenus.
Aktualijos
Idiliškoje Škotijos saloje įvykdytas pirmasis nusikaltimas per 20 metų
Prie Škotijos vakarinių krantų esančioje Gijos salos ramybė praeitą savaitgalį buvo sutrikdyta įsilaužiamosios vagystės, o vietos gyventojai teigia, kad šis incidentas – pirmasis rimtas nusikaltimas jų teritorijoje per maždaug du dešimtmečius.
Aktualijos
Be žmogiškumo: apvogė mirštantį senolį
Pietryčių Anglijoje itin ciniškai pasielgė vyras – užuot padėjęs viešoje vietoje sukniubusiam senoliui, pavogė iš jo piniginę ir paliko mirti.
Lietuva
Lietuviai „prasisuko“ Norvegijoje: vaikų akivaizdoje pavogė jų dviračius
Du vairuotojai Norvegijoje, išlipę iš vilkiko su lietuviškais numeriais, tiesiog vaikų akivaizdoje čiupo jų dviračius ir pradėjo krauti į vilkiką.
Pasaulis
Vagys pasitaikė itin ištroškę, pavogė energetinio gėrimo už 1 milijoną eurų
Belgijoje ištroškę vagys pasisavino iš vieno sandėlio per 300 padėklų su energetinio gėrimo „Red Bull“ skardinėmis, kurių bendra vertė siekia apie 1 mln. eurų, antradienį paskelbė policija ir apibūdino apiplėšimą kaip „labai profesionalų“.
Aktualijos
Lietuvis kaltinamas ginkluotu apiplėšimu maisto prekių parduotuvėje
Lietuvoje gimęs vyras kaltinamas įsilaužęs ir sužeidęs maisto prekių parduotuvės Ramsgate mieste sąvininką. Tiesa, pats Alexandras Saprykinas (40) savo kaltę neigia. Anot vyro, jis tik užsuko pasisveikinti ir pabandyti parduoti ginklų.
ŽYMA
LINAS KUKURAITIS