pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
Bristolyje žuvo per traukinio langą galvą iškišusi moteris
Iškišusi galvą pro traukinio langą, kol transporto priemonė judėjo, viena moteris patyrė rimtus sužeidimus ir mirė įvykio vietoje. Tragiška nelaimė nutiko sekmadienio vakarą maždaug 22.10 val. maršrute nuo Bath iki Keynsham.
Pasaulis
Traukinys suvažinėjo tris tigrų jauniklius
Vakarų Indijoje traukinys suvažinėjo tris aštuonių mėnesių tigrų jauniklius, penktadienį pranešė eiguliai.
Pasaulis
Tokio traukinio pasaulis dar nematė, norės pasivažinėti visi
Japonijoje pristatytas rožinis „Hello Kitty“ tema dekoruotas greitasis traukinys.
Aktualijos
Aiškėja, kas kaltas dėl bombos sprogimo metro traukinyje
Vienas irakietis paauglys, praėjusiais metais palikęs sprogmenį Didžiosios Britanijos sostinės metropoliteno traukinyje, Londono teismo prisiekusiųjų penktadienį buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti.
Aktualijos
Londone traukinyje įvyko sprogimas
Trečiadienio pavakarę, kuomet didžiausias žmonių pikas, maždaug apie pusę 7, South Western Railway traukinyje, kurio maršrutas tarp London Waterloo ir Hampton Court – įvyko sprogimas.
Pramogos
Savaitės filmas: „Slaptas keleivis“
Maiklas yra draudimo agentas, mylintis ir mylimas vyras bei tėvas. Jis jau dešimt metų į darbą ir iš jo kasdien vyksta tuo pačiu traukiniu. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.
Aktualijos
Neįtikėtinas užpuolimas traukinyje: nukando ausį, nes per garsiai šnekėjo
Incidentas įvyko Southern Rail traukinyje tarp London Bridge ir Peckham Rye. Įsiutęs vyras užpuolė šalia buvusį keleivį.
Aktualijos
Londono stotyje nuo bėgių nuriedėjo traukinys
Ankstų antradienio rytą vienoje iš intensyviusių Londono traukinių stotyje – Waterloo – nuo bėgių nuriedėjo keleivinis traukinys, dėl incidento stotyje visą dieną gali kilti susisiekimo nesklandumų.
Verslas
„Icor“ akcininkė ketina inicijuoti bylą prieš Lietuvą
Andriaus Janukonio, Gintauto Jaugielavičiaus ir Lino Samuolio valdoma Estijos bendrovė „Global Energy Consulting“ ketina bylinėtis su Lietuvos valstybe.
Aktualijos
Dėl masinių muštynių vagone sustojo traukinys
Keistas žaidimas traukinio vagone peraugo į konfliktą, o žodžius netrukus pakeitė kumščiai. Dėl to teko tarukinį stabdyti ir į pagalbą kviesti policiją.
Pramogos
Nuodingas gyvis sustabdė traukinį
Sekmadienį trumpam sustabdytas iš Londono į Edinburghą važiuojantis traukinys, nes viename iš jo vagonų pastebėtas skorpionas.
Aktualijos
Londono traukinių stotyje – panika
Netikusį pokštą sekmadienį vakare Rytų Londone iškrėtė du jaunuoliai – jie į keleivių pilną traukinį įmetė uždegtą petardą, kuri sukėlė tikrą paniką.
Pasaulis
Šveicarijoje – sunkiai paaiškinamas išpuolis
Europoje – dar vienas netikėtas ir sunkiai paaiškinamas išpuolis. Šįkart niekuo dėti žmonės nukentėjo Šveicarijoje.
Pasaulis
Berlyne žuvo po traukiniu nustumta moteris
Vokietijos policija pranešė apie jaunos moters mirtį. Remiantis išplatintais pranešimais, 20-ies metų moterį Berlyno mieste vyriškis nustūmė prieš atvažiuojantį traukinį, pranešė portalas thelocal.de.
Aktualijos
Iš traukinio evakuoti šimtai žmonių
Ketvirtadienio rytą iš London Midland traukinio dėl gaisro buvo evakuota maždaug 200 žmonių. Kaip teigė bbc.com., traukinys važiavo iš „Leamington Spa” link „Birmingham Moor” gatvės, o gaisras kilo šalia Lapworth’o kaimelio, esančio Vorkšyre.
Aktualijos
Keliaujančių traukiniais laukia naujovės
Pagaliau keliaujantys tarpmiestiniais traukiniais į Londoną iš apylinkių ne kas dieną, turės galimybę įsigyti pigesnius sezoninius bilietus, o nebūtinai pirkti visai savaitei kaip iki šiol, skelbia „Standard“.
Pasaulis
„Al Quaeda“ planuoja atakas Europoje
Vokietijos laikraštis „Bild“ pranešė, kad teroristų tinklas „Al Quaeda“ planuoja įvairius išpuolius prieš greituosius traukinius visoje Europoje. Vokietijos saugumo tarnybos paskelbė sustiprintą parengtį prieš teroristines atakas.
Pasaulis
Mirtina kelionė Ispanijoje
Baisūs vaizdai iš Ispanijos sukaustė žmones. Šioje šalyje vakar vakare įvyko tragiška avarija, kai 13 vagonų keleivinis traukinys nuriedėjo nuo bėgių ir pražudė mažiausiai 77 žmones, tačiau manoma, kad aukų skaičius dar išaugs. Sužeista apie 130 žmonių, o traukiniu važiavo – virš 200 keleivių. Tad mirtinų arba lengvesnių sužeidimų patyrė visi važiavusieji pragaištingu traukiniu.
Lietuva
Dėl lietuvio kvailystės – milijonas svarų nuostolių
Praėjusio penktadienio rytas Ipswicho gyventojams, keliaujantiems traukiniais ypač apkarto dėl incidento, kurio kaltininku tapo lietuvis. Dėl jo triukų traukinių eismas šio miesto stotyje buvo sustojęs net septynioms valandoms.
Pramogos
Kaip nepermokėti keliaujant traukiniais
Kelionės traukiniais gali tapti nepigiu malonumu ir kartais netgi galvos skausmu, jeigu bilietais nepasirūpinsite iš anksto. Prieš vykdami į iš anksto neplanuotą kelionę į kitą Anglijos kraštą aplankyti draugų ar norėdami padaryti staigmeną toli gyvenantiems artimiesiems, naudinga žinoti keletą paprastų patarimų, kurie padės sutaupyti įsigyjant traukinio bilietą.
ŽYMA
LINAS SAMUOLIS