ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
NT ir energetika
Statyba
„Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi patvirtintas Tomas Astrauskas
SBA grupės nekilnojamojo turto bendrovės „Urban Inventors“ generaliniu direktoriumi patvirtintas Tomas Astrauskas. Jis pakeis šias pareigas laikinai ėjusį Lionginą Šepetį, o šis ir toliau dirbs „Urban Inventors“ valdybos pirmininku. 
Pramogos
Neįtikėtina sėkmė, benamis tapo garsiu modeliu
Modelių pasaulis – į jį įsisukti svajoja ne vienas jaunas žmogus. Kad ir kaip stengtųsi, ne visiems iškart pavyksta pasiekti pripažinimą ir įsitvirtinti šioje industrijoje. Taip prasidėjo ir vieno 23-ejų vaikino istorija.
Gyvenimas
Ar mokate susikoncentruoti?
Amerikiečiai išlaiko dėmesį aštuonias sekundes. Auksinė žuvelė susikoncentravusi gali išbūti ilgiau… Tačiau mes vis tik galime ugdyti savo gebėjimą koncentruotis pasinaudodami paprastais patarimais. Businessinsider.com siūlo net 16 tokių patarimų.
Pramogos
Ieškomas antradienį loterijoje £121,3 mln laimėjęs asmuo (laimingi numeriai)
Antradienį vykusio „EuroMillions” žaidimo metu, vienas žaidėjas iš Jungtinėes Karalystės susišlavė visą loterijos aukso puodą – net 121,3 mln. svarų sterlingų.
Anglijoje
Prieš beveik du dešimtmečius emigravusi lietuvė gyvena geriau nei daugelis vietinių
Airijoje gyvenančiai Olgai De Vignat netrūksta nei veiklos, nei užsispyrimo. Nuo 21-erių savo laimę emigracijoje kurianti lietuvė bėga maratonus, demonstruoja madas, užsiima kikboksu ir dar spėja prižiūrėti nuosavą maisto prekių parduotuvę.
Gyvenimas
Norite, bet negalite pradėti keistis? Štai keli būdai, kaip
Jaučiatės nusivylę savo gyvenimo situacija? Per daug jėgų išeikvojate ir per mažai džiaugsmo patiriate? Gana dejuoti ir gailėtis savęs. Ryžkitės permainoms!
Pramogos
9 sėkmę simbolizuojantys valgiai Naujųjų vakarui
Daugelyje pasaulio šalių skirtingi valgiai, patiekiami ant Naujųjų metų stalo, turi simbolines reikšmes. Tad gruodžio 31-osios vakarą įsileiskite į savo namus Graikijos, Kinijos, Meksikos ar kitų šalių virtuvių tradicijas.
Gyvenimas
Jeigu nori daug pasiekti, 8 valandų darbo dienos neužtenka
Kaip iš tikrųjų daug pasiekti? Kodėl aštuonių darbo valandų negana? Ką veikti savaitgaliais ir kaip atrasti kelią į sėkmę?
Aktualijos
Netekome Nepriklausomybės akto signataro Liongino Šepečio
Gyvenimas
6 būdai, kaip save motyvuoti
Kiekviename darbe, kurį atliekame, dažnai reikalinga motyvacija. Būtent ji daugeliui turtingų žmonių padėjo pasiekti sėkmę. Žmogus, kuris sugeba valdyti save patį, sugebės valdyti ir dideles kompanijas. Svarbu laiku tai suvokti.
Pramogos
Kaip paprasta: norint tapti milijardieriumi svarbiausia – mokėti rašyti
Richard’o Branson’o vietoje norėtų atsidurti daugelis, tačiau tokių žmonių kaip šis turtuolis – vienetai. Visiems, norintiems pasiekti tai, ką turi jis, turtuolis negaili patarimų. Tereikia jų laikytis.
Pramogos
Nacionalinėje loterijoje laimėti £30 mln.
Socialiniame būste gyvenanti vieniša motina bei geriausių draugių pora pasidalino įspūdingą £30 mln. vertės Nacionalinės loterijos auksinį puodą.
Gyvenimas
Kas stabdo žmogų? Jus – irgi
Ar kada žadėjote sau padaryti vienus ar kitus dalykus, bet taip nieko ir nepadarėte? Taip nutinka todėl, kad jūs neinate iki pabaigos. Jūs nekuriate naujų įpročių – mažų dalykų, kuriuos palaipsniui augintumėte ir paverstumėte proto bei kūno būsena. Jūs tiesiog nedarote.
Gyvenimas
Kaip neskausmingai pakeisti savo aplinką
Daugeliui žinoma garsioji Thomaso Leonardo sėkmės formulė: 10 proc. mūsų žinios + 40 proc. mūsų mąstymas + 50 proc. mūsų aplinka =100 proc. mūsų sėkmės!
Gyvenimas
Pinigai traukia pinigus: per dvejus metus laimėjo antrą milijoną
Masačusetso valstijoje gyvenantis amerikietis per dvejus metus laimėjo jau antrą milijoną JAV dolerių, rašo užsienio žiniasklaida.
Gyvenimas
Kodėl turėtume nustoti skatinti savo vaikus siekti nuolatinės sėkmės
Vaikystė šiandien tampa vis labiau panaši į skubotą bėgimą suaugusiųjų gyvenimo link. Mes, būsimi ar esami tėvai, visuomenės dažnai esame skatinami tikėti tuo, kad vaikai atsiliks ir niekados nebus pilnaverčiai, jei iš jų ko nors nesitikėsime.
Gyvenimas
Kaip viską pakeisti savo gyvenime?
Tinklaraščio skitalets.livejournal.com autorius sako, kad kiekvienas gali pasirinkti savo likimą ir gali pasiekti, ko tik pageidauja. „Aš dažnai matau žmones, kurie kenčia, yra nusiteikę pesimistiškai ir nuolat burnoja ant likimo, šeimos, darbo, visuomenės, valstybės.
Pramogos
Neįtikėtina: per naktį tapo milijonieriu interneto dėka
26-erių metų britų kareivis Jonas Heywoodas iš Chesire miesto per naktį tapo milijonieriu, laimėjęs 13,2 milijonus svarų, - pranešė naujienų portalas independent.co.uk.
ŽYMA
LIONGINAS ŠEPETYS