antradienis, liepos 7 d.
Sveikata
Vaiko kosulį išgydyti padeda ir natūralios priemonės
Keičiantis sezonams dažnas pajunta pirmuosius peršalimo simptomus – slogą, gerklės peršėjimą bei sausą arba duslų kosulį. Tiesa, mažieji serga daug dažniau nei suaugusieji, kadangi jų kvėpavimo takų sandara yra mažiau atspari aplinkos veiksniams. Būtent kosulys, kuris vaiką ima varginti ir dieną, ir naktį, kelia daugiausia baimių bei pavojų, pastebi šeimos gydytoja Vidmantė Vilkė.
Sveikata
Laikas stiprinti imunitetą – artėja peršalimo sezonas
Sloga, gerklės perštėjimas, bendras silpnumas – pirmieji požymiai, pranešantys apie peršalimą. Nors didžiausia tikimybė susirgti peršalimu kyla rudeniui jau įsibėgėjus, siekdami išvengti ligų, savo organizmą turime stiprinti iš anksto. Kaip apsisaugoti nuo peršalimo?
Verslas
Lietuvos bankas laukia senų litų – gyventojai dar neiškeitė 11 tonų banknotų
Praėjus daugiau kaip trejiems metams nuo euro įvedimo, Lietuvos gyventojai į bendrą Europos Sąjungos (ES) valiutą vis dar yra neiškeitę 447,5 mln. litų, arba 129,6 mln. eurų.
IQ Tema
1918–1927 m. Moterys, klaipėdiečiai ir banknotai
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
Sveikata
11 žingsnių, padėsiančių išvengti peršalimo ligų epidemijų
Beveik kiekvieną rudenį ieškome vis naujų būdų, kaip rūpintis savo sveikata, kad užplūstančios peršalimo ligų epidemijos nepaliestų mūsų. Niekam nesinori praleisti darbo, o juolab slaugyti sergančio vaiko ar kovoti su komplikacijomis: plaučių, inkstų uždegimais, širdies problemomis.
ŽYMA
LITAI