antradienis, rugsėjo 22 d.
Pramogos
Londone gyvenančios lietuvės aistra – selfiai su žvaigždėmis
Londone gyvenanti lietuvaitė Simona Jančaitytė yra selfiukų medžiotoja. Mergina dienom naktim budi prie viešbučių, koncertinių salių ir bando nusiselfint su garsiausiomis pasaulio žvaigždėmis: „Taylor Swift su niekuo nesifotografuoja. Dabar Ariana Grande sunku pagauti. Po teroristų atakos ji bijo žmonių. Pavyzdžiui, Christina Aguilera fotografuojasi su fanais, bet ir ima bent 1000 svarų už nuotrauką”, – užkulisines žvaigždžių gyvenimo peripetijas LNK televizijos laidoje KK2 šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., dėstys Simona.
Pramogos
D. Ibelhauptaitė – apie kelią į Holivudą: daliai iš Žirmūnų būti ant raudonojo kilimo labai sunku
Nors daug metų Lietuvoje Dalia Ibelhauptaitė buvo siejama su opera ir jos populiarinimu, šiandien garsios režisierės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Jos vardas ir darbai nuo šiol skambės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kartu su vyru Dexteriu Fletcheriu, režisavusiu du garsius pastarojo meto filmus – „Bohemijos Rapsodiją“ ir „Roketman“ – Dalia žengia į Holivudą. Šį antradienio vakarą 20 val. „Bus visko“ laidoje per LNK, kalbėdama moteris prisipažins, kad tai bus beprotiškai sunku.
Pramogos
Aktorė S. Vievesė prisiminė skaudų susitikimą su ją palikusiu tėčiu: būčiau tave auginęs, būčiau normalų žmogų užauginęs
LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Skaistė Vievesė šiuo metu gyvena pirmaisiais motinystės džiaugsmais, ant rankų sūpuoja pirmagimį sūnelį Vėją.
Pramogos
Žinomi žmonės – apie tai, kaip patys diagnozuoja sau ligas
Pasaulį šiurpinanti koronaviruso baimė pamažu užvaldo ir Lietuvą. Kaip tik šiuo metu koncertams Vokietijoje besiruošiantis Radži prisipažino labai bijantis vykti į užsienį. „O kas, jeigu užsikrėsiu ir numirsiu?“ – LNK laidoje „KK2 penktadienis“ šį vakarą, 19.30 val., guosis jis. Atlikėjas rimtai nusiteikęs kovoti su ligomis ir kitomis bjaurastimis. Išeidamas iš namų, ant veido jis žada užsidėti net 5 kaukes ir viešose vietose nuolat būti tik su jomis.
Pramogos
A. Zuoko versija: A. Zuokienė turi priklausomybę nuo alkoholio
Po pastarąsias dienas skambančių kaltinimų Vilniaus meras Artūras Zuokas LNK laidoje prakalbo apie šeimą slegiančias problemas ir neva buvusį smurtą prieš žmoną. „Tai – visiškai melas. Reikėtų klausti Agnės, čia jos sąžinės reikalas, bet nesu gyvenime niekada pakėlęs rankos prieš savo šeimos narius, ar tai būtų žmona, ar vaikai“, – žmonos kaltinimus smurtu LNK televizijos laidos KK2 žurnalistams šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. neigs politikas.
Pramogos
Buvusi milijonierė netekusi 140 kg prarado ir drauges: moterys dėl to labai piktos
„Kai svoriu aplenki draugę, tai ji tampa nebe drauge. Moterys šiuo klausimu labai piktos. Vėl kalbant apie pinigus, kai buvo tų pinigų, man buvo baisu, kad galiu prarasti draugu, nes turiu kitokias galimybes, nors iš tiesų buvau paprasta. Tačiau žinokit, visi draugai išlaikė šį išbandymą, o svorio – ne visi“, - jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 42-ejų verslininkė Ugnė Usevičiūtė.
Pramogos
Vienuolės ir signataro žmonos knygoje – šmeižtas apie žinomus Lietuvos romus? Pasipiktino ir Radži
Panevėžietė verslininkė Rasma Pažemeckaitė – romė. Moteris kasdien nuo pat vaikystės susiduria su žeminimu, patyčiomis ir diskriminacija. „Buvau labai stipriai sumušta, taip sumušta, kad reikėjo daug ko mokytis iš naujo. Tai yra žiedeliai. Mokykloje buvau engiama, niekada nepamiršiu, kada į mano skaitinių knygą buvo įdėtas kiaušinis, ir aš išsitraukiu tą knygą prie lietuvių mokytojos, o ta masė visa tįsta, o man ašaros rieda“, – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. KK2 laidoje per LNK televiziją skaudžius įvykius prisimins Rasma.
Pramogos
Turtingiausio Lietuvos kunigo turto išklotinėje – dvaras, žirgynas ir milijonas
Šį antradienio vakarą, 19.30 val., populiari LNK laida KK2 pakvies į ekskursiją po turtingiausio Lietuvos dvasininko valdas.
Pramogos
Paauglių užmušto 17-mečio mama: teisme jaučiuosi kaip nusikaltėlė, o ne auka
Lengvatos, bausmių mažinimas nusikaltimus darančių paauglių atžvilgiu skatina vaikus nusikalsti, mat jie žino – jiems nieko nebus. Tokią mintį jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ išsakys advokatas Mindaugas Vasiliauskas, teisme ginantis paauglio Jurbarke žiauriai sumuštą merginą, kurios istorija pernai sukrėtė Lietuvą.
Pramogos
Leo ir Bružo nelaimės tęsiasi: pavojai tykojo džiunglėse
Aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas kelionėje Madagaskare, kaip patys sako, rizikuoja savo gyvybe kiekviename žingsnyje. Ne išimtis net, atrodytų, ramus pasivaikščiojimas po džiungles. Šį kartą ant dueto vos neužgriuvo šimtametis medis.
Pramogos
Radijo laidų vedėja Skaiva atvirai prakalbo apie inksto donoro laukiančią artimą draugę
„Patys medikai buvo šokiruoti, kad šeima pakeitė savo nuomonę, ir, deja, inksto transplantacijos nebus. Tada paėmė pyktis, kad šeima pradėjo visą procesą, įvėlė mus. Daug paprasčiau laukti, kai negauni skambučio....“, - jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ širdį atvers vilnietė Brigita Guobė.
Pramogos
Besilaukianti 41-erių I. Martinkėnaitė prisipažino: kelionė tikrai nebuvo lengva
Tikriausiai nėra vienos formulės, galinčios padėti atsakyti į klausimą, kokiame amžiuje geriau tapti mama? Tada, kai esi visiškai jauna ir kūdikio susilauki tam būdama nepasiruošusi, tačiau dėl nieko nesijaudini ir savo vaikelį įtrauki į aktyvų savo gyvenimą, ar tuomet, kai visu savo kūnu trokšti pastoti, o pagimdžiusi gali 100 procentų atsiduoti tik jam. Ingrida Martinkėnaitė šiuo klausimu alėtų diskutuoti su visomis mamomis. Mat šiandien ji augina 13 metų dukrą Mariją ir būdama 41–erių vėl laukiasi. Todėl šį antradienio vakarą 20 val. „Bus visko“ laidoje per LNK moteris atvirai papasakos, kokių reakcijų sulaukė, prabilusi apie savo planus brandžiame amžiuje ir vėl tapti mama.
Pramogos
J. Statkevičius: visi norėtų mane matyti pasenusį, pavargusį, bet manęs nepaimsite
„Aš visada sakau: nesvarbu, kas, svarbu, kad mano nuotrauka pirmame puslapyje. Kokių tik dalykų apie save neišgirstu: kad esu toks anoks, visas persiūtas. Man tas taip neįdomu... Pasakysiu – mane tai veikia kaip telefono įkrovimas. Aš kaip dirbau savo darbus, taip dirbu. Ir knygą išleidau storiausią, ir dar vieną netrukus išleisiu, ir naujų kvepalų porcija bus. Vėl visi sakys, kad Statkevičius giriasi. Kuo daugiau jūs mane peikiate, tuo aš daugiau darbų padarau“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, kaip visada nevyniodamas žodžių į vatą, rėš dizaineris Juozas Statkevičius.
Pramogos
Dėl emocinio smurto A. Užkalniui teko kreiptis į psichologą: „duok durniui kelią“ – kvaila taip raminti
„Atrodai baisiai“, – socialinėje erdvėje rašo komentarą asmuo garsenybei, teigdamas, kad jis tik išsako savo asmeninę nuomonę. Patyčios, ypač socialinėje erdvėje, tapo norma. Kas mums, lietuviams, yra nutikę, kad kasdien bendraujame pasityčiojimo, paniekinimo nata, kodėl norma ir pramoga tapo „pažvengti“ iš kitų žmonių?
Pramogos
Į sceną kilniam tikslui grįžta I. Jankauskaitės ir R. Vilkončiaus duetas
Šį penktadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos eteryje žiūrovų širdis virpins finalinis „Maisto banko“ labdaros koncertas „PasiDalink“.
Pramogos
Kunigas egzorcistas A. Valkauskas: siaubo scenos Holivudo filmuose labai panašios į tikrovę
„Turėjom sunkių atvejų. Vienas sutartį su velniu sudaręs buvo sąmoningai. Tiesiog surado internete, satanistų puslapiuose. Atsispausdino sutartį, pasirašė ir sudegino. Ir prasidėjo keisti dalykai. Maldos už jį truko kas savaitę po valandą ir daugiau. Pusantrų metų“, – tokios istorijos kunigo, karo kapeliono Arnoldo Valkausko kasdienybė. Dvasininkas yra vienas iš dešimties Lietuvos egzorcistų. Žmogus, kuris vos ne kasdien akis į akį susiduria su velniu.
Pramogos
A. Jagelavičiūtės duotas patarimas apvertė moters gyvenimą aukštyn kojomis
„Kam priešai, kai tokie draugai?“ – išgirdusi LNK laidos „Šiandien. Po metų“ dalyvės Jurgos istoriją, apstulbo Agnė Jagelavičiūtė.
Pramogos
M. Katlerį ir M. Stonkų išvysime televizijoje: kartu ves naują laidą
LNK televizija pristato dar vieną sezono naujieną – laidą be ribų ir be taisyklių, sulaužysiančią įprastus televizijos standartus „Gaudyk Laiką“. Šio projekto kūrybinės grupė – prodiuseris Egmontas Bžeskas drauge su linksmai nusiteikusiais ir gerai visuomenėje žinomais bičiuliais Mantu Stonkumi, Mantu Katleriu, Rolandu Mackevičiumi, Mantu Bartuševičiumi, Aru Vebėriu ir Luku Pačkausku.
Pramogos
40 metų už savo vyrą jaunesnė M. Genzelienė: santuoka iš pagarbos yra daug tvirtesnė nei iš aistros
Žiniasklaidoje vis netylant naujienoms apie dar ir dar vienas garsenybių skyrybas, šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ bus gvildenamos paslaptys, kaip nugyventi santuokoje iki grabo lentos ir kaip neapsirikti renkantis partnerį.
Pramogos
Daugiausia loterijos bilietų parduodanti kasininkė atskleidė, kokie pirkėjai ją erzina labiausiai
Šią trečiadienio pavakarę, 17.30 val., laidoje „VIDO VIDeO“ – kasininkai ir pardavėjai, turintys išskirtinių talentų.
ŽYMA
LNK